Upozornění:

Je velmi pravděpodobné, že tu bude probíhat čistka článků.
Ano, já u sebe budu mít všechny příběhy uložené a můžete si mi o ně napsat, nicméně pro vaši případnou pohodlnost - pokud si nějaké chcete uložit na památku či ze sentimentu, doporučuji udělat tak do konce března, kdy bych nejpozději chtěla s mazáním začít.
Děkuji za pochopení.
- Sane

MKN 5

7. prosince 2018 v 18:09 | Sane |  MKN
Málem bych zapomněla, že je pátek - ne, že by to vadilo, když to nakonec nejspíš nikdo nečte...
No nic jiného nemám, smůla.
Možná po zkouškovém, kdo ví...Sasuke se zhluboka nadechl. Byl to nezvyk necítit ve vzduchu mořskou sůl, ani neslyšet vzdálený šum moře. Oproti tomu tu byly hlučné ulice a odporný zápach velkoměsta.
Vítej doma, pomyslel si sarkasticky a stáhl kapuci ještě víc do čela.
"Cesta proběhla bez problému, kluku?"
Přikývl.
"Co za práci pro nás máš?"
"No jasně, nechceš ztrácet čas, rozumím. Tak budu stručný. Jak víš, Konohu ovládají tři společnosti, občas milně nazývané jako mafie. Dřív spolupracovali, no... posledních pár let tomu tak není. Namikazeho grupa měla za vůdce Naruta, kterého jsi zabil, jak víme, jenže si za něj našli náhradu. Konkrétně jednu dívku..."

"Kam mě vedeš?"
"Rád bych ti někoho představil. Zasvětí tě do života zločince, jak se sluší a patří, bude ti takovým mentorem, naučí vše potřebné."
"Myslel jsem, že mě budeš učit ty," namítl Sasuke nervózně. Když ho Obito zavedl uprostřed noci do těchto pochybných ulic, dostal strach, k čemu že se to umluvil.
"Ale, kluku," zasmál se Obito. "Já mám dost práce, ale on s tebou bude pořád, neboj se. Tohle je Orochimaru, šéf Zvučných."
Sasuke prvně pohlédl do hadovitých očí, cizí muž se na něj usmál a on mu úsměv oplatil. Potřásli si rukama.
Bylo to jako slib.
Slib věrnosti.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama