Upozornění:

Je velmi pravděpodobné, že tu bude probíhat čistka článků.
Ano, já u sebe budu mít všechny příběhy uložené a můžete si mi o ně napsat, nicméně pro vaši případnou pohodlnost - pokud si nějaké chcete uložit na památku či ze sentimentu, doporučuji udělat tak do konce března, kdy bych nejpozději chtěla s mazáním začít.
Děkuji za pochopení.
- Sane

A zase něco končí...

31. prosince 2018 v 23:59 | vaše Sane ♥ |  moje citový debility
Rok 2018 se chýlí ke konci, něco končí a jiné začíná.


A protože to všichni tušíte, ráda bych hned na úvod dodala, že těch věcí, které končí, je možná i více... Tento blog mi po několik let byl útočištěm, nicméně - tenhle rok byl hodně hodně slabý a není stoprocentní, že se dalšího novoročního ohlédnutí ještě dokáže dožít. Uvidíme. Doufám, že ano, samozřejmě, ale kdo ví...

Omlouvám se, že jsem to hned ze začátku vzala takhle depresivně. Nový rok je můj nejoblíbenější den v roce, je magický a sentimentální a má v sobě nádherný nádech tajemna - protože nikdy nevíte, co vám nově narozený rok přinese. A pro mě k němu patří i tato silvestrovská ohlížení, už je to stará dobrá tradice (prakticky od doby, co jsem začala blogovat, staré roky jsou ještě na bývalém blogu) a prostě jsem ji nemohla vynechat!

Tak jdeme na to?

Víte, že byl blog převážně neaktivní, během jara léta to bylo trochu lepší, někdy trochu slabší... Co všechno tu ale problesklo za povídky?
Pokračovalo SPHV, které také skončilo - a během prosince začalo i MKN, což je druhá série této drabble oddechovky. V současnosti je MKN i jedinou výcházející povídkou, po zkouškách se to možná změní a možná taky ne, nechme se překvapit...
Padlo tu pár mých parodií v podobě básní, když jsem se čas od času ozvala po dobu neaktivity, nebo také malá drabbles, která znáte z rubriky Lonely second.
Dalším výkřikem z temnoty byla jednorázovka Líbej svého nepřítele! - tu jsem měla v hlavě hodně dlouho, rozepsanou taky tak, a když jsem ji po dlouhé době našla, nemohla jsem odolat ji dokončit!
Podobným výkřikem byla i staronová kapitolovka, Afroditin syn druhá verze. Ano, stále mám v plánu ji dokončit, a ne, netuším, kdy to bude. Je to ale jedna z těch věcí, které mám v hlavě už tak dlouho, že by byl hřích ji nedopsat. Když tak zůstanu u kapitolovek - obzvlášť těch staronových, tak tu bylo pokračování Týdne v podobně Týdnu pochyb, další věc, která stojí za dokončení, i když netuším kdy to bude.
Potom tu bylo Okno do zahrady, jednorázovka, kterou velmi miluji a jsem s ní naprosto spokojená - další můj výkřik tady.
A nesmíme zapomenout na Vnitřní jiskru, neyaoi povídku k narozeninám pro Majo! <3

Když ještě zůstanu u článků, tento rok jsem hodně psala o sobě a na téma různých úvah. Není to u mě příliš obvyklé, ale pokud vám to nevadilo, tak pro mě to byla příjemná změna, pokud tu ještě rok zůstanu, možná v tomto duchu budu pokračovat :)

Tento rok tu bylo 68 článků!

Co se mé neyaoi tvorby týká, tak jediné v čem jsem pokračovala, bylo Dvanáct stínů - povídka, se kterou chci opravdu dosáhnout něčeho pořádného, a tak se nejspíš nemůžu soustředit na nic jiného. Stále ji pořád dokola přepisuju, mimochodem.

No a život?
Měla jsem maturitní ples, udělala maturitu, našla si přítele a odstěhovala se do Brna na vysokou - momentálně bojuju se zkouškovým a snažím se držet svůj život pohromadě, občas to zvládám, jindy ne. Přeju si mít víc času na své přátele a neztratit je, občas to zvládám, jindy ne. Chci zvládnout vystudovat češtinu, protože mám prvně za těch téměř dvacet let pocit, že dělám přesně to, co chci, a jsem přesně tam, kde mám být, no a občas to zvládám, jindy ne.
Takže kdybych tento rok měla popsat, bylo by to nejspíš slovem "polojasno".

V příštím roce mě čeká druhý semestr a dvacetiny - už jsem rozhodnutá sama sobě dát jako dárek tetování. A všechno ostatní... To si nechám jako překvapení.


Takže vám všem přeji šťastný nový rok, snad užíváte Silvestra a vzpomínáte na hezké chvilky z našeho umírajícího roku 2018, popojíte něco dobrého a jste s lidmi, kteří vás mají rádi - ať už jsou to přátelé, rodina nebo partner či partnerka.
Užijte si rok 2019!
Koneckonců, další už nebude a když něco nestihnete teď, většinou už to později nedoženete!
Tak se bavte! ^^

Mám vás všechny moc ráda a mám ráda i tento blog, tak budu doufat, že v příštím roce se tu opět sejdeme!

Šťastný nový rok, děcka!

(Rok 2018 končí, řekněte sbohem...)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Mei Mei | Web | 1. ledna 2019 v 12:30 | Reagovat

Šťastný nový rok i tobě. :3 Doufám, že se ti bude dařit úplně ve všem. :3

2 Ivana-chan Ivana-chan | E-mail | 1. ledna 2019 v 15:06 | Reagovat

Je to sice otrepane. Ale hlavne sa neprepinaj. Blog ma byt zabava a odreagovanie. A nie povinnost. Ked to pride, tak to pride.
Aj tebe prajem stastny novy rok. Nech ti vyjde vsetko co si zelas... :-D

3 Majo Majo | Web | 4. ledna 2019 v 11:06 | Reagovat

Taky ti přeji jen to nejlepší do nového roku, jen promiň, že je to tak pozdě, Majo zase klasicky nestíhá -_-
Každopádně doufám, že ať už to bude jakkoliv, jestli blogu necháš, či nikoliv, že budeš šťastná, protože to je nejdůležitější 💜

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama