Upozornění:

Je velmi pravděpodobné, že tu bude probíhat čistka článků.
Ano, já u sebe budu mít všechny příběhy uložené a můžete si mi o ně napsat, nicméně pro vaši případnou pohodlnost - pokud si nějaké chcete uložit na památku či ze sentimentu, doporučuji udělat tak do konce března, kdy bych nejpozději chtěla s mazáním začít.
Děkuji za pochopení.
- Sane

MKN 2

16. listopadu 2018 v 10:58 | Sane |  MKN
Hi!
Jako vždy mě tady překvapuje spousta věcí - třeba, že anketa u MKNka má už osm hlasů... Nebo že někdo teď očividně četl celé Irresolute (bez komentáře, samozřejmě, to bych chtěla příliš - ale i tak to bylo příjemné překvapení, ta povídka skončila už tak dávno! ). Nebo návštěvnost, kterou ukazuje počítadlo, i když je tu navenek mrtvo.
Njn, to už k blogování v dnešní době bohužel asi patří, tak já jdu pařit a vy si užijte druhý díl mrazu! ^^
Bye, kids.Ani nevěděl, jak se to stalo. Sasukeho vytrénovaná mysl jako by sama od sebe vytáhla revolver, odjistila, zamířila - přímo mezi oči černovlasého muže.
Ten se rozesmál a bez nějaké nervozity z mířící zbraně sebou plácnul do písku vedle něj. "Vidím, že se ti daří docela dobře, kluku. Na to, kolik lidí by tě momentálně vidělo rádo mrtvýho, možná až moc."
Neochotně sklonil ruku a tou volnou si prohrábl vlasy. Měl dost důvodů, proč se po Narutově smrti sbalit a odstěhovat na druhou stranu zeměkoule. Ale nemohl tvrdit, že čekal, jak mu tenhle klidný život vydrží.
"Ahoj, strejdo," odpověděl nakonec.

"Vypadá to, že seš geniální. Asi nějaká rodinná tradice, co? Jen mně se jaksi vyhnula," zasmál se Obito, když Sasukeho konečně našel.
Jeho mladičký chráněnec seděl na střeše jako hromádka neštěstí - nebo tak alespoň vypadal.
"No ale... Co je to s tebou, kluku? Máš další vyznamenání, za celý školní rok všechny testy na sto procent, žádné přestupky, hrdina všech sportů, zástupy fanynek... Jako bys měl všechno."
"Jenže to nemám, jasný?!" vyštěkl na něj Sasuke zoufale. "Nenávidím ten dokonalý nalajnovaný život! Je mi zle ze mě samotnýho!!"
"No," promluvil tenkrát Obito s naprosto vážným hlasem. "Vždycky se můžeš stát nájemným vrahem."
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama