Tady jsem doma.

Týden Pochyb - prolog

14. srpna 2018 v 15:32 | vaše Sane ♥ |  týden hříchu
Ano, ano, vím, že to vypadá, jako bych na vás kašlala...
... A ono se z toho asi ani nijak jinak vymluvit nedá, pardon. Ha. Haha. Nebijte mě.
Řekněme, že mám nějak moc co dělat a volný čas mi vysublimoval do vesmíru. To jsem nečekala, uznávám, že jsem doufala, že v práci budu mít čas psát a ne že tu budu betovat povídky a dělat maturitní listy na literaturu pro kamarádku xD Taky za mnou chodí přítel a krade mi zákazníky... Ale to odbočuju!
No vzhledem k tomu, že do konce srpna na tom budu asi úplně stejně bledě, tak ani nebudu nic slibovat (víte, že by na mě stejně nebyl spoleh, což? Pardon na druhou...), NICMÉNĚ se pokusím vydávat aspoň povídku týdně - buďto Syna a nebo Týden, co z toho zrovna budu mít a tak. No. Fakt sorry, děcka. Ono jaksi samo. To pošlo. Asi.
A užijte si prolog k Týdnu, vůbec z něj nečiší parodie a mé čiré zoufalství!!!
(Tak já to tu nechám a zas jako raději půjdu, jo...?)Aru si útrpně povzdechl a s dvěma krabicemi v náručí sešel schody. Kdo mohl tušit, co bude znamenat Yukinina maturita pro něj. Tedy přesně řečeno, znamenala to, že musel strávit celé odpoledne balením věcí, nošením do auta a následným vykládáním a přesouváním do bytu. Kde měla Yukino bydlet. Spolu s Hirokim. Zatřásl hlavou, aby z očí dostal neposedné černé pramínky a kopnutím do dveří si umožnil průchod. Ušklíbnul se, ještě pořád si nezvykl na myšlenku, že ta příšerně nesnesitelná Yukino si našla kluka - samozřejmě doufal, že má sestra dobrý vkus a ona ho zklamala, ale co už - a teď, ve svých necelých jednadvaceti letech byla požádána o ruku. Hiroki sice spolu s prací studoval vysokou, ale přesto se už rozhodli pro svatbu a společné bydlení. Bylo to šokující také protože většinou se takhle mladí lidé v dnešní době brali z důvodu těhotenství, jenže Yukino o dětech zatím nechtěla ani slyšet. Možná si to měl Hiroki s tou svatbou ještě rozmyslet, uchechtl se pobaveně. Ale ten byl z nějakého důvodu až příšerně zamilovaný.
"Čemu se směješ?"
Ozvala se rána, kdy obě krabice dopadly na zem a hned potom se do trávy vedle chodníčku svalila dvojice těl. Aru zoufale zaskučel a pokusil se nasát do plic nějaký vzduch - to jde ovšem špatně, když máte tvář nedobrovolně zabořenou do číhosi trička.
"Nao, dusím se!" zahuhlal zoufale a konečně se mu podařilo nahmatat chlapcovu (jakoukoliv) končetinu, aby ho ze sebe stáhnul a zhluboka se nadechl čerstvého vzduchu.
"Demente," otituloval s kritickým pohledem smějícího se chlapce, který se válel v záhonku s růžemi, což nebyl nejlepší nápad. Ten totiž patřil Narutovi a pravděpodobně ho za to později zabije. Až teď začal konečně pobírat situaci, ten pitomec Naoki mu skočil na záda ve chvíli, kdy nesl krabice, takže je upustil, ztratil balanc a i s tím růžovlasým nákladem se skácel k zemi. Perfektní.
"Ehm, nerada vám kazím zábavu, ale kočkovat se můžete, až mi naložíte ty věci," zaculila se na ně Yukino s pažemi překříženými na hrudi, přičemž k nim shlížela a pozorovala tu spoušť.
"To si raději pořídím žraloka."
"Ty se se mnou nechceš kočkovat, Aru?" zakňoural zklamaně Nao, než se konečně ráčil posbírat ze země. Černovlásek mu odpověděl jen jedním velmi nepěkným pohledem.
"Kdo se bude kočkovat?" nechápal Hiroki.
"Já se chci taky kočkovat!!" zavýskl Keiji a nadšeně skočil Aruovi kolem krku, kde už koneckonců oxidoval Nao, který se k němu zase přisál jako přísavka a mladý Uchiha ho nemohl setřást. Trojice chlapců se svalila do růží.
"Jsou tak roztomilí..." rozplýval se nad nimi Naruto pozorujíc celou skupinku z okna. "Ale nejspíš je zabiju."
"Pomůžu ti," ujistil ho Sasuke a vtiskl svému milému polibek na tvář. Objal ho kolem pasu, hlavu si položil na jeho rameno a spokojeně se k němu přitiskl. "Zabírám si Hirokiho."
Naruto se naoko rozzlobil. "Sasuke, o tom už jsme mluvili, nemůžeš zavraždit přítele své neteře - obzvlášť když teď je to už její snoubenec. Víš o tom, že po svatbě s ním budeš příbuzný?" uchechtl se.
Sasuke jen neidentifikovatelně zaskřípal zubama.
Naruto se rozesmál.
Aru se pokusil ze sebe setřást dvě přítulná těla.
Neúspěšně.
Yukino se opřela o Hirokiho hruď a s úsměvem tu trojici pozorovala.
Sakura vyšla vchodovými dveřmi a zmateně zírala na změť končetin ve snaze rozpoznat, které z nich patří jejímu synovi.
Aneb klasický víkend, když žijete u Uchihů.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa


Komentáře

1 ivana-chan ivana-chan | E-mail | 14. srpna 2018 v 19:32 | Reagovat

booze sladke. zacina to zaujimavo. hmmm som zvedava ci bude aru uke ci seme? :-D  :-D
viez velmi dobre ze, a myslim ze vsetci tu si velmi radi pockame na poviedky. snad ti ti pojde ako planujes. hmm a clovek by povedal ze pocas prazdnin bude casu dost... byvali doby :-D  :-D  :-D

2 Sane Sane | Web | 14. srpna 2018 v 23:12 | Reagovat

[1]: No právě! Jsem to očekávala a ono nic :D  :D
Děkuji ^^ A můžeš hádat, Aru je takový docela prokouknutelný :-D

3 Mei Mei | Web | 19. srpna 2018 v 9:14 | Reagovat

*všichni se kočkují, jenom Mei sedí v křoví, žere borůvky a všechno pozoruje z povzdálí*
Můj život nekončí, díky. *klaní se* Týden je pro mě srdcovka, protože patří mezi moje první povídky, co jsem četla, když jsem začínala s blogem. 💙
No dobrý, to už všechno víš, nepotřebuješ to číst porád dokola, že.
Těším se na další díly. 💙
A znám to. Člověk si zprvu myslí, kolik času bude mít o prázdninách, a ejhle! Hlavně nedopadni jako já, prosím tě, ano? xD
*přežívá posledních 24 a něco hodin v nemocnici*

4 Majo Majo | Web | 20. srpna 2018 v 13:13 | Reagovat

Konečně je to tady :3 Týden byla i u mě jedna z prvních povídek, které jsem tady četla, a proto vidět tyto série, které se točí okolo "potomků" a Sasuke s Narutem už jsou starší, je pro mě úžasné :3 hetero série se mi taky moc líbila, byla úžasná, ale stejně se těším na návrat k yaoi :3
💜

5 Haku Haku | 1. září 2018 v 22:34 | Reagovat

Awwww, ani nevíš jak moc rád jsem za to, že má nejoblíbenější povídka stále pokračuje.. I po tolika letech :D Arigato <3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama