Tady jsem doma.

Týden Pochyb - Pondělí

29. srpna 2018 v 0:13 | vaše Sane ♥ |  týden hříchu
Tak zas jednou za sto let tuto máte něco na čtení...
Zatím jen seznamovací díl, abyste věděli, jak to u nich funguje - za mě osobně mám ráda úterý, hlavně teda protože miluju Keijiho - všichni milují Keijiho - a úterý je víc z jeho pohledu ^^ ale to nemění nic na tom, že ten malej zmetek Aru je taky zatraceně dobrá dávka cukru! xD
Enjoy! - a nezapomeňte, že součástí Týdne je na konci i ukázka dalšího dílu!!"Má zpoždění."
"Neřeš to, Nao má vždycky zpoždění." Aru se posadil na zídku před střední školou a znuděně si opřel hlavu o koleno, druhou nohu nechal volně vyset dolů. Keiji vedle něj naopak netrpělivě stepoval před ním. Nevydržel ani chvilku stát, až Aru často přemýšlel nad tím, proč jsou vlastně přátelé, když mají tak odlišné povahy.
Teda jasně, nejvíc to bylo ovlivněné tím, že Keiji byl mladší bratr Hirokiho a Yukino chtěla, aby spolu vycházeli. Ale potom, co nastoupil do prváku na střední školu (stejnou na jakou chodila Yukino i Sasuke s Narutem, takže se o ní stačil dozvědět spoustu pikantností dřív, než tam sám začal) se to vlastně stalo tak nějak samo. Keiji byl ve třeťáku a ani na chvíli nezaváhal, když ho živelná Yukino požádala, aby si vzal nezkušeného a samotářského prváčka pod svá ochranná křídla. A už zůstal.
Dobře, Aru nikdy neměl nejlepšího přítele, pokud nepočítal Naokiho - a Naokiho nikdy nikdo nepočítal - takže přátelství s Keijim pro něj bylo zpočátku velmi rozpačité. Ale zvyknul si na něj. Zvyknul si na společné učení v knihovně, koukání na filmy v jeho posteli, na čekání před školou i chození ven a hodiny tlachání o ničem. Nikdy spolu ale nemluvili o holkách.
Sice bylo asi hloupé a nesmyslné, že ho znepokojovalo právě tohle, jenže on měl potřebu o takových věcech mluvit. Chtěl, aby probírali dívky ze školy, srovnávali je podle toho, která byla hezká, která sexy a která naopak děsivá. Chtěl, aby jim koukali pod sukně, nebo hádali, jakou velikost mají její prsa. S Naokim přesně tohle řešili, protože Nao byl... ukecaný a neměl žádné zábrany. Proč to ale nechtěl probírat Keiji, to mu bylo záhadou po celý ten rok, co s ním trávil veškerý svůj volný čas. A z nějakého důvodu ho to znepokojovalo.
"Nudím se!"
"Tak běž domů, nikdo tě tu nedrží," ušklíbnul se Aru nezúčastněně a Keiji po něm hodil svůj velmi uražený pohled.
"Chci dneska hrát s váma!"
"No tak si přestaň stěžovat," odsekl Aru. Na Naokiho čekal často, ještě minulý rok spolu byli na základce, a když už Yukino nechodila domů s ním, zvykl si čekat na hloupého Naokiho. Ten byl vlastně jako jeho bratranec, tedy jen proto, že žádného skutečného bratrance neměl. Jeho táta, tedy Sasuke, děti mít jaksi nemohl a z máminy strany nikoho neznali. Nepamatoval si to, ale Yukino říkala, že babička zemřela krátce po nehodě jejich rodičů a z její strany už nikdo další nezůstal. A co se týkalo dědy Fugakua, už to bylo dost dlouho, co o něm naposledy slyšeli, to jen na Vánoce a narozeniny jim vždycky přišel nějaký drahý dárek - asi jako kompenzace za to, že se o svou rodinu vůbec nezajímá. Táta, teda Sasuke, tvrdil, že dědeček nikdy nebyl rodinný typ, měl svou firmu, politiku a vlastní klid... A na ně neměl čas, nejspíš by ani nevěděl, jak se chovat, co dělat nebo říkat. Tohle bylo konec konců mnohem snadnější pro obě strany.

"Ahoooj!" mával na ně Nao už z dálky, růžové vlasy rozcuchané, což mu očividně nijak nevadilo. Košili pomačkanou, kravatu ztratil a boty měl rozvázané. Zbrklý jako obvykle, pousmál se černovlásek. Na okamžik se Aruovou hrudí rozlilo hřejivé teplo, tenhle kluk pro něj znamenal rodinu a neochvějnou jistotu, že tu s ním vždy bude. Nesnášel, když si z něj Keiji dělal srandu, jenom protože byl prakticky ještě dítě, on ho měl rád - znal ho celý svůj život.
"No konečně," zašklebil se Keiji a s Naokim na sebe vyplázli jazyky. Aru chlapci s úsměvem prohrábl vlásky, aby je aspoň trochu urovnal. Kdyby se nepovažoval za velmi mužného teenagera, skoro by to gesto mohlo vypadat mateřsky. Být tu s nimi Yukino, už by to nejspíš řekla.
"Tak můžeme jít? Máme přece herní den."
Všichni souhlasili a tak se konečně vydali k Uchihům. Kde už nežila Yukino. Byl tam klid a ticho. A překvapivě to nepřinášelo takové uspokojení, jak si původně myslel. Aru si na tu skutečnost pořád nemohl zvyknout, bylo zvláštní nemít sestru u sebe.
"Proč jde vlastně Keiji s námi?"
"Taky si chce zahrát," pokrčil Aru rameny, když to vypadalo, že zmíněný mladík na otázku nehodlá odpovídat.
Naoki zavlnil obočím. "Kecá, já moc dobře vím proč. Mě neoblafne!"
"O čem to mluvíš?" vyhrkli Keiji s Aruem současně, jeden z nich měl v hlase zvědavost, druhý paniku.
Růžovlásek se vševědoucně zašklebil. "Chce jenom okukovat ty nádherný kočky, co v tý hře jsou!"
Aru se rozesmál a periferním viděním zaznamenal, jak si Keiji viditelně oddechl a začal se smát také. Že by přece jenom něco tajil?

Seděli společně na Aruově posteli, z levé strany se o něj opíral Naoki, z pravé se dotýkal Keijiho paže a upřímně - bylo mu takhle dobře. Kdo potřeboval hlasité večírky a alkohol, aby se bavil? Jemu stačili jeho přátelé a jedna blbá videohra.
Nao právě odstřelil jejich nepřítele a zbytečně si při tom vyplýtval hromadu nábojů, které mu později budou chybět, ale kdo by mu to vysvětloval. Prostředí se změnilo a před nimi se zjevila spora oblečená dívka se zářivě purpurovými křídly. "Je fakt sexy," zaculil se, když ta víla začala "dobrodruhy" varovat před nebezpečím.
"Jo, má skvělej zadek." Aruovi jeho vlastní slova přišla nepatřičná a vulgární, ale silou vůle se přinutil to říct. Protože dnes si na Keijiho připravil lest. Nenápadně po něm kouknul, aby zjistil jeho reakci, ale nic. Keiji nezareagoval vůbec nijak.
To až když si všiml chlapcova planoucího pohledu. "Hm..." vydal ze sebe neidentifikovatelnou odezvu.
Aru v duchu zaúpěl. "Co myslíš ty?"
"Nevím. Není můj typ."
"A kdo je teda tvůj typ?" Slova z něj vyletěla rychleji, než mozek stihl zareagovat.
Keiji mu věnoval dlouhý významný pohled, při kterém se Aruovo srdce prudce rozbušilo a on zalitoval, že otázku vyslovil. Přesto mu visel na rtech, jako by z nich lákal odpověď a netrpělivě čekal.
"Mám dost vybíravý vkus..."
Keijiho oči se vrátily k obrazovce, kde proběhla tmavovlasá elfka. "Tahle dívka je krásná," prohlásil potom soustředěně a věnoval chlapcům pobavený úšklebek. Naoki se k němu hned přidal a něco zvesela štěbetal, ale Aru musel přemýšlet nad tím, proč bylo v hnědovláskových slovech skryto tolik hořkosti...
A také proč mu v jeho názoru slovo krásná tak úplně nezapadalo k faktu, že by se Keijimu ta dívka líbila. Vždyť krása a zájem nebyly totéž...


Ukázka úterý:
"Jsem mrtvej a to musím ještě udělat prezentaci na fyziku a za boha nemůžu pochopit, co je to za dementní zákon..."
"A chceš s tím pomoct?"
"Seš u Uchihů nějak moc často. Tak trochu posedlost, co?"
"To by bylo nebezpečné. Yukino začne mít halucinace, i když se předávkuje cukrem."
Zaváhal. Ale jenom na vteřinu, pak se k němu sklonil a bříšky prstů slabounce pohladil polštářky těch nevinně pootevřených úst.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa


Komentáře

1 ivana-chan ivana-chan | E-mail | 29. srpna 2018 v 20:05 | Reagovat

som zvedava ako aru zareaguje ked sa dozvie ze keijhi je tak isto gay... booze uz aby bol dalsi diel. som napnuta co bude dalej...

2 Mei Mei | Web | 30. srpna 2018 v 21:39 | Reagovat

https://78.media.tumblr.com/tumblr_lpyi9yxJlS1qapfqco2_250.gif
Dosti vybíravý vkus, hm? Spíš jedeš jenom po tom jednom. :p Ježíš, to každý ví, Mei. -.-
Hele, to úterý vypadá lákavě, vyjde už zítra, že jo? :D

3 sakurako-neko sakurako-neko | Web | 31. srpna 2018 v 9:35 | Reagovat

Úterý asi čistě for fun vyjde v úterý. ... sane zas hrabalo no....

A děkuji za komentáře! ^^

4 Majo Majo | Web | 18. září 2018 v 11:47 | Reagovat

Mein GIF k tomu sedí, to jsem se fakt rozesmála :D Keiji je fajn, Líbí se mi, takže mu fandím :D tyhle "temný" typy mám ráda :D a ty jsi jeho typ, Aru! Ale neboj, to se dozvíš :D uricte velmi brzy :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama