Tady jsem doma.

SPHV 44

20. června 2018 v 11:25 | vaše Sane |  SPHV
Yeah, zase já!
Ano, kdo jiný taky, že jo...?
Co bych vám asi tak řekla pěkného - no třeba to, že (kdo sleduje FB skupinu, tak ví) jsem si podřezala větvičku a tak v následující době přibude i pár jednorázovek, jejichž pár a téma mi vybírali ostatní :D Tak uvidíme, jak se s tím poperu!
Dnešní díl je taková ochutnávka, Sasan se nám dává do akce...Zvedl ji a proběhl skladem ke schodišti. Nahoře pořád panovala panika, někdo se pokoušel sehnat záchranku a Sasuke se musel smát, protože Suigetsu se už předtím naboural do celého systému a uvěznil je uvnitř. Všechny dveře i brány, vše bylo podle nejnovější technologie a to se jim stalo osudným. Rozesmál se, když viděl muže, co ze zoufalství zkusil prohodit židli prosklenými dveřmi - ani škrábnutí. Bývalý ředitel si to dobře pojistil. Chyba.
Ve vysílačce mu zapraskalo. "Sasuke, vidím vás na kameře 7! S Juugem čekáme u západního vchodu, mezitím zjistím, kam zmizeli ti zkurvysyni..." Uchiha přikývl a vydal se na místo.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Majo Majo | Web | 27. června 2018 v 13:09 | Reagovat

Omg, začíná jít do tuhého, to se mi líbí! Úplně vidím toho typka, jak se snaží prohodit tu židli oknem, ta se odrazi a rozbije mu držku :D už se těším, až se setká s Narutem, to bude teprve sranda :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama