Protože chaos je dobrý...


Připojte se k nám yaoistkám na FB:

> !!!YEHOVISTKY!!! <


Informační

12. září 2017 v 23:31 | Sakurako-Neko :) |  moje citový debility
Ahojte děcka,
no řekněme, že jsem lehce v krizi (ano, další, taky mě to sere) a původně jsem to chtěla řešit úplně jinak a to pozastavením.
Nicméně jsem si řekla, že dokud můžu, hrotit to nebudu, protože fakt nechci, aby tu zas bylo prázdno a nebo to tu zaplavila nesmyslná drabble, co dost možná opět budou okupovat můj mobil, až nastane nejvyšší bod zoufalství.

Takže jsem se rozhodla následovně:


Abych zabránila zastavení provozu, zruším tři povídky týdně, vracíme se zpátky na dvě, tak jak to bylo dřív, protože to jsem snad ještě schopná zvládnout, aspoň doufám...
Co se týká úterků - ruším!
Čtvrtky zůstanou na ty poslední čtyři týdny v režii Because.
Na neděle přesouvám Smrt přijde hlavním vchodem, počínaje touto - jako omluvu za to, co následuje v dalším odstavci, máte tedy dvě kapitoly v jednom týdnu xD (SPHV je už dokončené a má 50 kapitol, proto se nebojím, že by mi došlo :D)

A jakmile Cause skončí, nahradí ho Jiný svět na dobu neurčitou!! (Nejlépe do svého konce, ale netuším na kolik kapitol mi to ještě vyjde..)
Vím, že jsem slibovala, že Cause nahradí Radices terrae neboli škola kouzel pro mladé homosexuály, nicméně mám u ní rozepsanou třetí kapitolu a prolog - to fakt nedám, hned by se to pozastavilo a to nechci.
Takže to odsouvám o další měsíc, možná dva, je mi to líto, tentokrát se budu modlit, aby to vyšlo...

Teď mi došlo, že jsem ještě nezmínila důvod tohohle všeho panikaření..
No, někomu to možná došlo, jiní tuší, ale teda - může za to škola, jak jinak taky.
Být v maturitním ročníku by pro nás gymnazisty měla být brnkačka aneb "Jste zvyklí, nic se nemění, dokonce vám i ubyly předměty" ...no ano :D nemám dějepis a zeměpis a tak xD ale oproti tomu mám tři hodiny biologie a dvě k semináři, to samé u chemie, to samé u angličtiny, plus nápor v matice a češtině - protože já prakticky chodím skoro jen na věci ze kterých maturuju, nebo dělám přijímačky xD (a to si ještě jako úplná kráva možná dobrovolně přidám dvě hodiny fyziky, ať je sranda, že jo...ne, jen je na ty přijímačky potřebuju taky xD)
Takže když mám pět hodin chemie týdně, k tomu tři z toho jsou v jeden den(laborky jsou zlo!), docela solidně mi mrdá v hlavě :D a na to, že je teprve druhý týden školy, já už jsem ve skluzu, nic nestíhám, panikařím, vyšiluju z toho, že tu maturitu ale k*rva udělat prostě nemůžu, opět panikařím, hledám ztracené podklady - neúspěšně, pak brečím že jsem nenašla své staré podklady a teď je jaksi potřebuju, snažím se narvat si do hlavy věci, co tam jaksi nechtějí, vracím se domů v pět odpoledne, protože proč nemít třikrát týdně do čtyř, že jo? xD a přemýšlím, kam v rozvrhu asi narvu svou Latinu... A večer jsem unavená, chci jenom spát, nebo se utápět v alkoholu xD (ne, to jen o víkendech a s kamarády :D ) a celkově otrávená a na psaní nemám vůbec náladu..
Hey, tohle jsem ze sebe fakt potřebovala dostat xD docela úleva :D Takže samé výmluvy, už mě přece trochu znáte ^^
K tomu bych se mohla začít připravovat na larp, když už tam jedu, což? :D

Blog bude mít na konci října narozeniny, budu doufat, že do té doby se dám trochu do pořádku, protože to tu mají nastat velké změny a já se na ně jaksi nehorázně těším <3 A bylo by fakt jakože na kostku (dlažební), kdybych na ně neměla čas a odflákla to, to bych se snad jebla cihlou sama...

Sooo
Všechny vás miluju!
A jste nejlepší!
A já lajdák...
Gomene T-T
A kde jsou mé da fuck podklady?! -.-"
Snad se nezlobíte
To můžete až v Cause
velmi brzy
zítra, jestli mi můj kalendář nelže ._.
Pápá!! :*
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Naomi (나오미) Naomi (나오미) | Web | 13. září 2017 v 12:53 | Reagovat

držím pěstičky, ať ti ze všeho nepraskne hlava :D
poslední ročník je makačka :) každopádně se hlavně nepřetěžuj :)

2 Akame Akame | 13. září 2017 v 20:02 | Reagovat

Ty to zvládneš, jsi šikovná! A hlavně všichni jistě chceme abys ten gympl už měla za sebou :D hlavně v klidu, :)

3 sakurako-neko sakurako-neko | Web | 13. září 2017 v 23:35 | Reagovat

[1]: moc děkuji, začínám to docela pociťovat :D tak jsem si tak dnešní den zakončila menším kolapsem a prospala celé odpoledne (teda jestli se tomu ještě odpoledne dá říkat, když jsem doma v pět -.- :D  :D )

[2]: Kuju ^^ Ano, jako opakovat se mi čtvrťák fakt nechce :D

4 ivana-chan ivana-chan | E-mail | 14. září 2017 v 19:31 | Reagovat

hlavne veela trpezlivosti a nervou. ved vies ze mi si pockame :-D  :-D

5 Mei Mei | Web | 15. září 2017 v 20:27 | Reagovat

Všichni to chápeme. :3 A kdo ne, pujč mi cihlu a já ho umlátím. xDDDD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama