Protože chaos je dobrý...


Připojte se k nám yaoistkám na FB:

> !!!YEHOVISTKY!!! <


Because of you 11

24. srpna 2017 v 10:06 | asi obě :D |  Because of you
No, co k tomu dílu říct... Asi nezabíjejte mě? xD
Pár nových informací, některé možná lehce nepoberete :D Ale tak co :D
Snad se bude líbit ^^"Wow," rozesmál se Naruto, když se konečně dokázal odtáhnout od těch lákavých úst. "Jako jo, vždycky jsem si přál zažít nějakou tu romantickou scénku z filmu, ale tohle jsem asi nečekal..." culil se.
Sasuke se rozesmál. "Promiň, já... promiň." Narutovi se po rtech rozlil takový ten zamilovaný úsměv, tahle Sasukeho proměněná tvář - mohl by se na ni dívat pořád.
"Neomlouvej se, bylo to úžasné," mrknul na něj a spokojeně si ťapkal dál, i když samozřejmě nevěděl kam.
Sasuke jen s úsměvem zakroutil hlavou, než se vydal za ním a po chvilkovém přemýšlení vklouzl svou dlaní do té Narutovy. Jejich ruce jako by pro sebe byly stvořeny, perfektně zapadaly...
"Kam tedy jdeme?" zeptal se po chvíli ticha Naruto zvědavě.
Teď už se Sasu neusmíval. "Navštívit moji rodinu."
Naruto zaváhal. Co to znamenalo? Sasukeho maminka byla mrtvá, ale ostatní členové rodiny? Takže kromě Madary, u kterého bydlel, měl ještě někoho jiného? Nebo se za tou větou skrývalo něco víc...?
Odpověď přišla vzápětí. Naruto chlapci ruku stiskl o něco pevněji, ale nezaváhal a následoval ho až ke kované zanedbávané bráně.
Sasuke mířil na hřbitov.
Snažil se zaznamenat výraz jeho tváře, ale Uchiha se strnule díval před sebe a nic nemohlo upoutat jeho pozornost. Naučenou cestou procházel kolem náhrobků, jeho nohy přesně věděly, kam míří. Netrvalo to dlouho a zastavili se před bohatě zdobeným hrobem, nad kterým stál kamenný anděl a vztahoval k nim ruce v náznaku objetí. Několik jmen s letopočty už byly starší, ale oni přišli kvůli třem viditelně novějším.
Uchiha Fugaku
Uchiha Mikoto
Uchiha Itachi
"To byl můj táta, maminka a starší bratr," vysvětlil Sasuke roztřeseně a konečně se na Naruta podíval. Po tvářích mu tekly slzy a celá tvář se kroutila do zoufalé grimasy, Naru na nic nečekal a vtáhl si chlapce do objetí. Cítil, jak se třásl a tiskl se k němu, hladový po podpoře, kterou mu Naruto dával.
"Jak...?"
"Autonehoda," zašeptal Sasu do blonďatých vlasů. "Jeli za mnou, ale pak byla bouřka, dostali smyk a narazili do kamenné zdi. Zabil jsem je."
"To neříkej!" vykřikl Naruto rozhořčeně, a stiskl jej pevněji. "Tak to není! Tys za to přece nemohl!"
"Zničil jsem celou tuhle rodinu, Naruto... Všechno je to moje vina... Kdybych se nenarodil... Oni by byli šťastnější. A naživu!"
Uzumaki se odtáhl dost na to, aby mohl pohlédnout do očí temnoty, když jej troufale políbil. Slova nepomáhala, ale polibek dokázal říct víc, než tisíc takových slov. Už je to v pořádku, Sasuke, už si můžeš odpustit... sděloval mu mlčky.
Sasuke se znovu podíval na hrob, na tři jména, která tolik miloval. "Chci napravit své chyby, ale dělám je znovu... Co to se mnou je?!" vykřikl zničehonic vztekle. Nějaká paní se na ně rozčileně otočila, že se mají chovat slušně, ale ani jeden ji neposlouchal.
"Co tím myslíš?"
"Vůbec by ses se mnou neměl bavit, sakra! Jen ti ublížím!"
"Vysvětli mi to!" odpověděl mu Naruto taktéž křikem. "Proč bys mi měl ubližovat?"
"Já nevím! Ale vím, že nakonec to udělám! Už jsem přece udělal, to ses nepoučil? Chovám se k tobě jako parchant, tak proč? Proč mě pořád miluješ?! To seš takovej idiot?!"
Naruto se zarazil, jako by jej Sasuke uhodil. "Jo, to jsem! Ale ne větší, než seš ty!" zaječel a stiskl ruce v pěst. "Přestaň s těma hrama, Sasuke! Přestaň mi lhát! Miluješ mě a to mi stačí k tomu, abych se tě nevzdal! Odmítám se stáhnout jen proto, že ty seš jak vůl přesvědčenej o tom, že mi ublížíš!" Zhluboka se nadechl a ztěžka oddechoval. Jeho proslov ho stál veškerý dech a srdce mu zběsile tlouklo do hrudního koše. Jen stěží se mu ještě dařilo udržet svůj vztek na uzdě dost na to, aby mu jednu nevrazil. I když to by možná pomohlo, aby se vzpamatoval...!
Čekal, že Sasuke něco řekne, ten ale místo toho jen zíral a z očí mu vytryskly slzy.
Otočil se a vyběhl z hřbitova. Vrávoral po chodníku jako opilý a ruku si držel před ústy. Naruto ho se zděšením doběhl právě ve chvíli, kdy se skácel k zemi.
"Sasuke!"
Jenže dřív, než se k němu dostal, kolem něj projel mladík na skateboardu, rychle přiskočil k ležícímu a začal ho prohmatávat. Naruto jako v transu došel až k nim, ale vůbec nerozuměl jejich slovům. Vše bylo jako v mlze, jako pod vodou, vůbec nerozuměl - nechápal, co se děje...
"...Kde máš.... Ty prášky... Kolik... Měl jsi dneska... Jak to... vypadalo..." Byl to Gaara? Nebyl si jistý, ale měl pocit, že právě takhle mu ho Sasu představoval. Podlomili se pod ním nohy, aniž by to zaznamenal.
Proč jsem tak vyděšený...?
Jasně... Ta krev...
Spolu s myšlenkou skutečně dokázal zaostřit na životodárnou tekutinu. Po tvářích mu stekly první potůčky slz, zastavily se na tvářích a kapaly dolů na třesoucí se dlaně.
Gaara se k němu otočil a naléhavě mluvil, ale vůbec mu nerozuměl... Chtěl po něm něco...? Ale proč...?
"Víš o... Kde je... Má... Potřebujeme... Mobil... Zavolej... Musíš... Záchranku..." Nedokázal dýchat.
Co se to děje...?
Pak jej pohltila temnota.

Cítil se tak zesláblý. V hlavě mu zběsile pulzovalo a oči jako by měl zalepené, otevřít je jej stálo nadlidské úsilí.
"Kde to jsem...?" zaskuhral. Ústa měl vyprahlá, zoufale potřeboval vodu...
"Jen klidně lež, jsi v hlavní Sunské nemocnici, chlapče," vysvětlil mu muž, který mu právě něco vpravoval do hadičky v žíle.
"Co se stalo?"
"Zkolaboval jsi. Nejspíš to bylo v záchvatu paniky, tělo ten nával stresu prostě nezvládlo. Nebyl někdy náchylný k úzkostem, nebo depresím?"
K Narutovu překvapení ženský hlas, který odpověděl, patřil Hinatě. "Ano, depresemi trpí, ale má na to léky," vysvětlila doktorovi a blonďáčkovi věnovala jeden povzbudivý úsměv a stiskl ruky na hřbetě dlaně.
Znovu jej překvapila, když dokonce dokázala muži nadiktovat, které prášky bere. Jak to věděla? Řekla jí to jeho matka? A potom - proč?
Muž odešel a oni osaměli.
"Sasuke je v pořádku, ošetřili ho, ale nakonec odvezli do Konohy. Jeho strýc si to přál..."
"Co to s ním bylo?"
"Nevím," pokrčila rameny. "Ale ten kluk zavolal záchranku a oba vás převezli sem, pak zavolali Kakashimu a já jela za tebou."
"Tos nemusela..."
"Ale musela," vyvedla ho dívka s úsměvem z omylu. "Slíbila jsem tvojí mamce, že se o tebe postarám, kdyby něco." Takže jeho myšlenka byla správná. "Co se tam teda stalo? A kam až jste šli?"
Naruto jí ve zkratce povyprávěl o všem, co se toho večera stalo a čím víc mluvil, tím byl utrápenější. Přitížilo se Sasukemu, protože na něj křičel? A proč pořád omílal, že mu ublíží? Už nevěděl, co dělat.
"Proč mi o tom neřekl?"
"Naru, nechápej mě špatně, ale každý máme přece nějaké své tajemství."
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Kdo je na tom v povídce hůř?

Sasuke
Naruto

Komentáře

1 Mei Mei | Web | 24. srpna 2017 v 20:50 | Reagovat

Gomen, že komentuju tak pozdě, nee-chan. :3
Tahle kapitola mě nechala docela v šoku, ani nevím proč. Jsem trochu naštvaná na Naruta, že na Sasukeho tak naléhá a snad poprvé v životě (x'D) jsem na Sasukeho straně. Vím, jaké to je, když si člověk nechce nikoho připustit k srdci, protože by mu ublížil.
Těšíííííím se na další kapitoluuuuuu. <3 ^^

2 ivana-chan ivana-chan | E-mail | 24. srpna 2017 v 21:26 | Reagovat

len aby na to sasu nebol opät horsie. pripajam sa k mei. sasu ma strach aby si naruta nepusti prilis blizko a potom by sa nieco stalo a sasu by si to vycital. boooze snad sa opät daju dokopy...uz aby bol dalsi diel

3 Akame Akame | 26. srpna 2017 v 11:03 | Reagovat

Souhlasím s Ivanou-chan <3 už aby bylo všechno zase v pořádku. Moc se

4 Majo Majo | Web | 1. září 2017 v 23:46 | Reagovat

Ale no taaaak, proč Sasukemu tak ubližujes, chudicka :( a Naruto místo aby ho podržel tak to s ním sekne..zajímalo by mě kvůli čemu on přesně začal brát prášky na nervy :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama