Tady jsem doma.

Because of you 3

22. června 2017 v 9:05 | sakurako pustila neko |  Because of you
No vypadá to, že komentáře umřely xD Nah, jasně, chápu to - pozastavení udělalo asi hodně... Jen je mi trochu líto, že ohlas byl třeba i od osmi lidí a teď jsou sotva dva...
Nicméně, děkuju holky, fakt si vašich komentářů strašně moc vážím a hodně mi to pomáhá tady opět pokračovat <3 Jste skvělé! ^^
Ve dnešním díle buďte k Narutovi tolerantní xD a užívejte blížící se příchod prázdnin :3Naruto večer usedl k počítači, ruce se třásly. Nervózně polkl, ale nepomohlo to - pořád jako by měl v krku knedlík. Jasně, jednodušší by to bylo, kdyby mu Sasuke napsal první, ale to bylo téměř nemožné. A tak tedy kurzorem najel na facebook a vyhledal si Sasukeho. Stačil mu jediný pohled, aby viděl, že mladý Uchiha od začátku roku nepřijal jedinou žádost o přátelství od svých nových spolužáků. Ani tu jeho ne. Dobře, to mu sebevědomí dost shodilo, ale přesto odhodlaně otevřel chat.
Ahoj Sasuke, napsal, ale nakonec to smazal. Znělo to moc... bezstarostně. A to by nebylo dobře. Na druhou stranu nechtěl znít ani nějak dramaticky.
Jak se máš? Ne, ani tohle nebylo to pravé. Zoufale zaúpěl a praštil hlavou do klávesnice. Nemůže se zaseknout u obyčejné zprávy! Pokud chce vážně Sasukeho lásku získat, bude muset bojovat.
Sasuke, jak je ti?
Odeslal a tiše vykřikl, aby ze sebe ty pocity shodil. Teď jen počkat, až si to Sasuke někde během dne přečte, pomyslel si a v té chvilce se Sasuke připojil. Naruto zděšeně uviděl slovo Zobrazeno. A hned potom, jak Sasu začal odepisovat.
Jde to. A ty seš v pořádku?
Jasně, Naruto se zhluboka nadechl, dodal si odvahy, aby mohl psát dál. Nemáš teď čas na procházku?
Nemyslím si, že je to dobrý nápad. Myslím kvůli tomu, co jsem ti řekl.
Je to v pohodě. Jen se tak projít, pokecat a tak... Pojď, Sasuke :)
Naruto se modlil ke všem bohům světa, aby jej Uchiha vyslyšel. Ale marně.
Možná jindy, jsem docela unavený.
Dobře, odepsal Naruto a z očí se mu spustily nové potůčky slz. Já znám tvá jindy, Sasuke. Je to jen způsob, jak se mě zbavit...

Maminka se starostlivě snažila prohlédnout až do nitra synovy mysli. "Jsi si jistý, že už chceš jít do školy?"
"Je mi dobře, mami," ujistil ji a zazubil se, aby tak předvedl, že jeho nálada se zvedla. Věděl, že ji nepřesvědčil, protože po jeho kolapsu se asi rozhodla, že svého syna chce schovat v bezpečí před světem. Ne, že by ji nechápal. Vždycky byl citlivější, než ostatní, snadno spadl do depresí - opravdový život pro něj možná byl až příliš těžký. Krutý a nemilosrdný.
Jenže v dálce viděl světlo naděje. Musel dnes do školy, chtěl vidět Sasukeho. Chtěl znovu zahlédnout v jeho tváři úsměv. Ten, který jej celého proměnil. "Fakt jsem v pohodě. Můžu už jít?"
Kushina si ho ještě jednou nedůvěřivě prohlédla, než si povzdechla a vzdala se. "Dobře, ale odvezu tě autem."
"Super," zavýskl nadšeně a už mizel v chodbě. Maminka nad tím jen zmateně zakroutila hlavou, než se pousmála a vydala se za svým pubertálním synem.

"Dobré ráno," usmál se Naruto bezstarostně na své kamarády. Ti na něj nejdřív vyjeveně zírali, Hinata si nakonec odkašlala.
"Dobré. Jak se cítíš?" Dobře včera viděla Naruta zahrabaného v přikrývkách, ale tenhle blonďáček jako by byl úplně vyměněný. Co se to jenom muselo odehrávat v jeho mysli? Co tak změnilo tu utrápenou tvář?
"Je mi dobře, tak se přestaňte pořád všichni ptát," protočil Naruto bezstarostně panenky. Pak mu zrak nenápadně padl na Sasukeho prázdnou lavici. Srdce pokleslo. Že by dnes nepřišel?
Sakura jeho pohled zahlédla. "Sasuke chodí do školy vždycky před zvoněním, ještě určitě přijde," ujistila ho s něhou ve tváři.
Ale Ino se na ni zamračila. "A proč mu to říkáš? Určitě o tom kreténovi nechce ani slyšet!"
Sakura jí pohled oplatila a založila si ruce na prsou. "Ale Naru vypadal, že to vědět chce. Že jo, Naru?" Obě dívky se k němu otočily.
"Saky má pravdu, vážně jsem nad tím přemýšlel," uznal Naruto, nevyhnul se tak zkoumavému pohledu od Hinaty. "A neříkej, že je to kretén..."
"Vždyť ti..."
"Neříkej, že se ti pořád líbí!" vyhrkl najednou Kiba, jak mu to celé došlo.
Naruto s drobným úsměvem přikývl. Ale Kiba se jen mračil a stiskl ruce v pěst. "To nemůžeš! Akorát ti zase nějak ublíží!"
"Myslím, že je to Narutova věc a ani on sám nemůže ovlivnit, do koho se zamiluje." Hinata si povzdechla. "Ale pokud tě odmítnul, neměl bys na něj znovu naléhat..."
"Sasuke mě miluje!" prohlásil chlapec sebevědomě, až to všechny zarazilo. "Nevím, proč se toho bojí, ale přijdu na to, a přiměju ho, aby byl se mnou!"
"Zníš trochu fanaticky, ale dobře, když to bude s mírou, pomůžu ti," zasmála se Sakura na odlehčení situace. Popravdě nechápala, co to do jejího kamaráda tak vjelo, nikdy dřív se takhle nechoval. Ale, přiznala si potom, taky nikdy nebyl opravdu zamilovaný...
"Jasně, počítej s náma. Někdo tě přece musí krotit," zašklebil se Kiba a poplácal blonďáčka po zádech. I Hinata s Ino souhlasily a každá chlapce objala z jedné strany.
"Mám ty nejlepší kamarády," zaculil se Naruto a objetí opětoval. V tom jeho zrak zabloudil ke dveřím, kde právě vcházel Sasuke. Srdce zběsile tlouklo do hrudního koše, až měl strach, že vyskočí ven, ale to se samozřejmě nestalo.
Uchiha ho ani nezaregistroval, doploužil se ke své lavici, kam zapadl, a otevřel si rozečtenou knihu. Nikomu nevěnoval jediný pohled, jediný úsměv. Byl prostě jen... sám.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Kdo je na tom v povídce hůř?

Sasuke
Naruto

Komentáře

1 Akame Akame | 22. června 2017 v 11:33 | Reagovat

Já tu jsem pořád!!!! <3 :*
No úžasné!!! T_T chce se mi brečet
Chci pokračování! Hned!!!!!

2 sakurako-neko sakurako-neko | Web | 22. června 2017 v 14:50 | Reagovat

[1]:  Vždyť já vím, vás s Yumiko-chan jsem hore právě myslela ;-)  :D  :D

A brečet se teprve bude... :D

3 Haku Haku | 23. června 2017 v 19:02 | Reagovat

Omlouvám se, Sakurako :-) Byl jsem teď ve strašném shonu a neměl jsem chuť svojí náladou kazit i ostatní lidi. Každopádně ke komentářům se poctivě vracím a ještě jednou se omlouvám ˇ^ˇ. Díl a celkově všechny předchozí díly a další povídky byly krásné, moc se těším na pokračování a jsem docela napjatý :-D :-) Arigato <3 A děkuji i za to, že tu pro nás pořád jsi..

4 Yumiko-chan Yumiko-chan | 23. června 2017 v 20:54 | Reagovat

Omlouvám se že komentuji až teď, ale neměla jsem na mobilu signál. A navíc když mám vypotřebovaná data, jede to 2x tak pomalu. Nechtělo se mi to odeslat už ve škole. :-( A přišla jsem z koní, tak jsem se k tomu dostala až teď.

No myslím si, že se nemáš čeho bát. Určitě tu zase komentáře budou. ;-) Budou prázdniny, nebude zase tolik práce a nebo třeba učení. Takže se to vrátí jak to bylo. :-) Sice tu nejsem tak často jako Akame, která tu je snad 7x za den. Furt hlídá či jsi něco nepřidala a nebo si čte něco staršího. :D Ale pokouším se komentovat co nejdříve. :-)

Povídka byla zase úžasná, četla jsem si jí při dějáku. Ale ta učitelka mi na to v půlce přišla, tak jsem to musela dát pryč. A ty to ještě takhle zakončíš.... ??? Já umírám z toho. Prostě úžasný, už se moc těším na pokračování. Snad to přežiji. :D

5 sakurako-neko sakurako-neko | Web | 23. června 2017 v 22:22 | Reagovat

[3]: To je v pořádku, já se nesnažím vás k tomu přinutit, nebo že bych čekala na omluvy :D  :D  Jen mi to začalo být trochu líto, tak jsem to prostě napsala ;-)  Ale jsem ráda, že se ti mé povídky pořád líbí, to je pro mě hodně důležité ^^

[4]: Gomene :D  Jsi zlatíčko, že vždycky komentuješ :*
A doufám, že máš pravdu s tím časem, protože jinak se zhoršuju a to by bylo teprve zlé xD

6 ivana-chan ivana-chan | E-mail | 24. června 2017 v 19:39 | Reagovat

boooze nestiham !!!!!
naruto ma proste uuzasnych kamaratov. je super ze ho podporuju. som vedava ako to bude dalej so sasukem. naozaj by ma zaujimalo co ho k tomu viedlo. vie ze sa k narutovy nezachoval pekne ale ....noo proste uz aby bol dalsi diel :-D

7 Amanda Uchiha Amanda Uchiha | E-mail | Web | 28. června 2017 v 15:41 | Reagovat

To je tak krásný :3 moc se těším na další díl :D

8 Majo Majo | Web | 3. července 2017 v 10:48 | Reagovat

Taky se omlouvám, že jsem nekomentovala dříve :) moje důvody alias posrany zkoušky jsou na prd :)
Každopádně tento díl je naprostou úžasný, líbí se mi první známky Narutova šílenství :3 schválně co je se Sasukem, vypadá taky jako slušná kopa depresi :D

9 Mei Mei | E-mail | Web | 5. července 2017 v 23:56 | Reagovat

Mám pocit, že se v Narutovi probudilo cosi, co potřebuje odbornou pomoc, nejlépe psychiatrickou léčebnu :D Zřejmě bude Sasukeho vydírat jako Yuno Gasai v Mirai Nikki xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama