Tady jsem doma.

Because of you 2

15. června 2017 v 8:11 | Sakurako se snaží!! |  Because of you
Tak jo děcka, druhá kapitolka Cause je tu!
No, co dodat... Už v úvodu jsem varovala, že je to spíš psychologická povídka, takže v tomto díle se seznámíte s psychikou Naruta a myslím, že díky těm jeho až dětským úvahám brzy pochopíte, jak na tom je :D Nenechte se ale zmást, i Sasuke tam bude mít svoje problémy xDNaruto nejdřív vlastně ani nevěděl, jak se to událo. V jedné chvíli seděl s přáteli u ohně, popíjel alkohol a poslouchal první tóny Kibovy hry na kytaru, a v té další se tiskl k Sasukemu v soukromí a líbal jej.
Opíral se o skalku, srdce mu tlouklo jako zběsilé a mozek pořád nemohl pochopit proč. Proč by měl Sasuke zájem právě o něj? A měl jej? No, jinak by ho přece nepolíbil... Nebo snad ano?
Sasukeho polibky se stávaly divočejšími, toužebnějšími, prsty sklouzly pod tričko po horoucí pokožce, pohladily bříško a Naruto roztřeseně vydechl do cizích úst. Ta ústa se přesunula na krček, jemně přejížděla po kůži a sem tam skousla a lehce se přisála - jen natolik, aby po sobě nezanechala žádné stopy.
Naru polohlasně zasténal. "Sa-sasuke," vzdychl.
A v tom najednou teplo černovláskova těla zmizelo, Sasu od něj odskočil, jako by se popálil.
Naruto na něj zmateně zamžoural, mysl zahalená vzrušením. "Co je?"
Na Uchihově tváři znovu byl chlad a nepřístupnost, ale také něco jiného. Lítost. A blonďáčkovo srdce jako by stiskla neviditelná dlaň a měla jej rozdrtit. "Tohle... byla to chyba," odvětil nakonec s tváří odvrácenou do temnot lesa.
"Cože?"
"Slyšel jsi, Naru. Tohle jsme neměli. Promiň."
"A-ale..." nenalézal slova. Do očí se mu kradly první slzy. Byl snad Sasuke opilý, když po něm vyjel?? Ne, jak by mohl. On přece nic nepil. Tak proč?
"Je mi to líto, nechtěl jsem ti ublížit. Nemělo se to stát." Sasuke poodstoupil o několik kroků.
První slzy stekly po tvářích na bradu. "Sasuke?"
"Musím jít." Naruto osaměl. Svezl se po skalce k zemi, tělo se třáslo pod náporem vzlyků. Proč?! křičel v duchu. Celý svět se mu brzy slil v jednu tmavou skvrnu. Sasuke ho využil?
"Naruto!" jen jako by zdálky slyšel Hinatin hlas. Vůbec si neuvědomoval, že dívka klečí před ním a mluví na něj. Nejdřív nezaregistroval ani, jak si jej vtáhla do objetí a tiše se s ním pohupovala na místě, to až po několika minutách k němu dolehlo teplo její náruče. Rozvzlykal se ještě víc - vždyť to byla jen chvilka, co jej takhle objímal Sasuke. Co se to stalo?
Proč...?
Proč?
Proč?!

Pondělní ráno přišlo až příliš brzy, Sasuke vešel do třídy se skloněnou hlavou a jasně viditelnými kruhy pod očima. Aniž by někomu věnoval pohled, se doloudal ke své lavici v rohu u okna a začetl se do sešitu. Hinata po něm starostlivě pokukovala, ale když za ním chtěla jít, Kiba ji zastavil. Nic neřekl, jen zakroutil hlavou.
Narutova lavice byla prázdná.
Ale Hinatě to přece jen nedalo, takže když ten den končila škola, zdržela se u skříněk.
"Jsi v pořádku, Sasuke?"
Oslovený sebou trhnul a překvapeně se na ni zahleděl. "Hn?"
"Mezi tebou a Narutem se něco stalo. On je smutný. A i ty vypadáš smutně, takže jak se cítíš?" zeptala se konkrétněji a lehce se pousmála. Sasuke přece nevypadal jako zlý člověk. Možná jen jako někdo, kdo dělal hloupé chyby. A ona se nad ním slitovala. Skutečně chtěla být jeho kamarádka. On totiž vypadal jako někdo, kdo kamarády potřebuje...
V první chvíli Sasuke opravdu vypadal, že se Hinatě svěří a poodhalí své zamčené nitro. Pak jen pohodil hlavou, až mu několik neposedných černých vlasů spadlo do očí. "To nejde popsat," řekl s tváří odvrácenou a zmizel.
Co se týkalo jeho útěků, rozhodně byl profesionál.

Naruto se rozvzlykal a zachumlal do své hebké zelené deky. Přetáhl si ji přes hlavu, pokusil se tak zamezit zvukům, aby nedoléhaly k jeho hlavě. Ne, že by to pomáhalo - každý zvuk v něm probouzel vzpomínky. Neměl náladu s nikým mluvit, chtěl tu být sám! A dobře slyšel otevření dveří i jejich následné klapnutí. Ale kdyby to byla máma s tátou, už by dávno mluvili, ne? Obezřetně vykoukl ze svého úkrytu, tělo objaté dekou jako štítem.
"Ahoj, Naru," pousmála se Hinata vlídně a lehce mu zamávala. Stála u okna, prohlížela si fotky vylepené po zdi. Její tvář se tam opakovala tolikrát, že to bylo až zvláštní. Kdyby kamarád nebyl homosexuál, vypadali by tam snad jako pár? Dost možná ano. "Je ti dnes lépe?"
Naruto zavrtěl hlavou a znovu zalezl pod deku. Uběhlo několik sekund, než se postel prohnula a do jeho bunkru se vnutila druhá osoba, Hinata se na něj rozpustile culila, tvář zbarvenou do zelena, jak sluneční paprsky procházely látkou. "Neignoruj mě, jsem tvoje kamarádka!" pokárala ho naoko rozzlobeně.
"Promiň."
"Chceš obejmout?" zeptala se dívka a konejšivě ho hladila po vlasech. Malé přikývnutí jí odpovědělo a ona si chlapce přivinula k sobě. Naruto byl vždy tak optimistický, těžko poznat, co se v něm odehrává. Ale znala jej už dlouho, věděla, že je víc citlivý, než jiní chlapci. A jeho sexualita mu taky zrovna nepomáhala. "Proč jsi nám neřekl hned, že se ti líbí Sasuke?" Znala odpověď, jen mu chtěla dát tu možnost, že může mluvit, pokud chce.
"Líbil se Sakuře..."
"Znáš Sak, tý se každou chvíli někdo líbí. Mohl jsi nám to říct."
"Sám jsem si tím nebyl jistý, to až potom... co mě... co..." Naru se znovu rozplakal. Chtěl plakat po zbytek svého života, nic jiného ho nemohlo zachránit. Jen pláč, který posílal bolest a zoufalství pryč. Na moment si vzpomněl na Sasukeho oči plné těchto emocí. Jak s nimi mohl tak dlouho žít? Taky tolik plakal?
"Šššš, jen klid, Naru. Už bude zase dobře..."
"Nebude," zakňoural chlapec trucovitě. Ale... Proč by nemohl dělat Sasukeho šťastným? Třeba se do něj potom taky zamiluje...
V srdci mu s touto myšlenkou zahořela nová vášeň.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Kdo je na tom v povídce hůř?

Sasuke
Naruto

Komentáře

1 Yumiko-chan Yumiko-chan | 15. června 2017 v 19:01 | Reagovat

Oh... v jednu chvilku se mi chtělo brečet. :-( To bylo dokonalé, chudák Naruto. Už aby byl další díl. :D Jsem zvědavá co trápí Sasukeho, že ho tam takhle nechal. :-| Prostě povedené jako vždy. :D Už se těším na pokračování. :-)

2 Akame Akame | 16. června 2017 v 8:38 | Reagovat

Krása... Skoro mi stekla slza, dneska k tomu nemám daleko

3 Naomi (나오미) Naomi (나오미) | E-mail | Web | 18. června 2017 v 17:51 | Reagovat

chudák Naruto :( moc se těším na další díl :)

4 ivana-chan ivana-chan | E-mail | 24. června 2017 v 19:24 | Reagovat

nestiiiihaaam!!!!!
naozaj sa mi chcelo plakat. preboha chudak naru. som napnuta co sasukeho viedlo k niecomu takemu.... idem rychlo na dalsi diel... O_O

5 Majo Majo | Web | 3. července 2017 v 10:44 | Reagovat

I když to byl od Sasukeho ze začátku podraz, aspoň se to všechno hezky pořádně zamotalo :D Naruto je trošku psychous ale to nevadí, chudicka :3 Hinata je fajn, je to takové zlatíčko, dobrá víla :3

6 Mei Mei | E-mail | Web | 5. července 2017 v 23:47 | Reagovat

Tak, Sasuke, ty jsi retard, bo co jako? Připomínáš mi Sasukeho v mojí povídce Just be friends xDDDDD úplně stejnej nerozhodnej magor xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama