Upozornění:

Je velmi pravděpodobné, že tu bude probíhat čistka článků.
Ano, já u sebe budu mít všechny příběhy uložené a můžete si mi o ně napsat, nicméně pro vaši případnou pohodlnost - pokud si nějaké chcete uložit na památku či ze sentimentu, doporučuji udělat tak do konce března, kdy bych nejpozději chtěla s mazáním začít.
Děkuji za pochopení.
- Sane

Týden Vzpoury - Sobota

19. ledna 2017 v 7:51 | saka saku sakééé xD |  týden hříchu
Yuroki jsou na scéně xD Docela se mi Hakuův nápad zalíbil ^^
Dnes jedu na výlet, tak mám dobrou náladu, no a doufám, že vám ji zlepším taky prostřednictvím tohoto dílu :*
Ps. Další série nebude! A ne! xD Tentokrát už vážně ne!! xDYukino sklopila tvář k zemi a tvářila se jakoby nic. Možná jen trochu víc znuděně, aby jim dala najevo, jak moc je nad nimi a že ji ti ubožáci nezajímají. Jasně, pravda byla úplně jiná, ale to se nesměli dozvědět. Protože kdyby zjistili, jak moc mohou mladou Uchihu ranit, když se vysmívají její homosexuální rodině, pamatovali by si to a využívali to jako zbraň už napořád.
Vlastně ani nevěděla, proč se rozhodla jet. Jejich třída si vymyslela, že společně pojedou na noc pryč k jezeru, ale ona původně vůbec neplánovala někam jezdit. To až Momo ji přemluvila, že i když s nimi nevycházejí, jet by stejně měly, a tak nakonec svolila. A teď seděla tady, v zaprášené místnosti postarší chaty, se svými spolužáky a poslouchala vtipy, které se jim líbily. Někdy, vlastně pořád, jí připadali její spolužáci tak strašně ubozí, až je málem začala litovat...
"Jste fakt trapný. To nemůžete konečně vyrůst, dětičky?" zeptala se jich posměšně a sevřela dlaně v pěst. Jen ne další rvačka! Hlavně ne rvačka! připomínala si v duchu. Protože Sasuke by ji za to už nejspíš opravu zabil.
"No my jsme aspoň normální, to ti tvoji buzíci jdou proti přírodě!" smál se jeden ze skupinky kluků, kamarád Hirokiho, a ostatní mu nadšeně přizvukovali. Yukino se v očích zableskl hněv. Jen klid, víš, že tě chtěj vyprovokovat, přece jim to nedopřeješ, připomínala si, ale bylo to k ničemu. Konečně vstala.
"Tak poslouchej, ty-" vykřikla, to ji ale přerušil někdo nový, kdo se postavil před ni.
"Vás to ještě baví, Reii?" zeptal se Hiroki znuděně a povytáhl obočí. V první chvíli na něj všichni, včetně Yukino, jen vytřeštěnýma očima koukali neschopni pohybu.
"Je ti dobře, Hiroki?" znejistěla jedna dívka, a když jí chlapec vrátil chladný pohled, ucukla dozadu.
"Proč by nemělo? Jenom už mi to přijde dost ohraný, to neumíte být kreativní? Co třeba se zaměřit na Reiovy rozvádějící se rodiče? Nebo na tvoji sadistickou úchylku, Caro? Tohle téma gayů už mě nebaví, takže když chcete něco pro výsměch, tohle by mohlo být dost pikantní... Nebo se pletu?" ušklíbnul se Hiroki a rozhlédl se po svých spolužácích. Rei mlčel a jen se díval do země, jako by se snažil nerozbrečet, a ta dívka byla v obličeji celá červená.
"Ale Hiro-kun..." zafňukala.
"Já mizím - je tady nuda." Hiroki se po nich ještě jednou rozhlédl, než z místnosti odešel. Ale i tak tam dál přetrvávalo tíživé ticho. Yukino se překvapeně koukla na Momo a ta jí udivený pohled oplatila. Hiroki se jí zastal, i když to samozřejmě neřekl přímo. A bylo to milé, tedy opravdu milé.
Mám? ptala se své kamarádky očima a ta důležitě přikývla. Yukino se tedy otočila na podpatku a vyběhla ven. Sotva byla venku, vrazila do někoho a zavrávorala, ale Hiroki ji zachytil, aby neupadla a rošťácky se usmál.
"Já věděl, že půjdeš za mnou," zaculil se samolibě.
"Co to mělo být?" ptala se Yukino, aniž by nějak reagovala na jeho předchozí slova, a ukazovala zpátky k ostatním. "Teda jako no... Děkuju, ale nechápu to."
"Není co na tom nechápat. Prostě mi to začalo taky vadit, když takhle mluví... Pochopil jsem, jaké to bylo vždycky pro tebe a tak jsem ti chtěl pomoct. Nechci, aby sis myslela, že jsem pořád jako oni..." Hiroki zvážněl a úsměv z jeho tváře vyprchal. "Protože já nejsem!"
Yukino se zadívala do těch zelených očí, kterým sice nerozuměla, ale měla pocit, že jednoho dne toho bláznivého kluka možná i pochopí... A do té doby? Času bylo dost. "Já vím," řekla a věnovala mu jeden ze svých vzácných laskavých úsměvů. Pak lehce zaváhala, ale nakonec si stoupla na špičky a lehce jej políbila na tvář. "Děkuju," zamumlala a zmizela zpátky v chatě. Kdyby zůstala, mohla ještě vidět červenajícího se Hirokiho, který za ní překvapeně koukal.

"Ahoj tati, hm.... No chci ti něco říct. Vyprávěla jsem ti o Hirokim a vím, že to není zrovna nejvzornější člověk, ale myslím, že se teď opravdu snaží a že se změnil... A... asi se mi líbí..." zamumlala Yukino, když odpoledne znovu seděla na hřbitově. Nakonec se rozhodla jet domů a přes noc tam nezůstat. Nějak ji nálada na společné kempování přešla, takže Momo opustila a nejbližším vlakem se vrátila do centra Konohy. Než se ale vrátila domů, musela ještě zajít sem na hřbitov. Stmívalo se a Sasukemu se nelíbilo, když se vracela domů tak pozdě, ale ona měla právě nejvíc ze všeho ráda, když ji už obklopovalo ticho města a temnota oblohy. Temnota, která připomínala oči jejího otce. Děsivě a hluboce nekonečné, ale přesto v nich viděla tu laskavost a bezpečí. A noc pro ni od jeho smrti znamenala to samé. "Já vím, že je to hloupé a asi by se ti to nelíbilo, kdybys tu ještě byl, jenže já si nemůžu pomoct!"
"Nemůžeš si pomoct s čím?" ozvalo se za ní, až poplašeně nadskočila.
"Hiroki!" okřikla ho a sama tak narušila tu tichou atmosféru. "Ty mě sleduješ?"
"Ne," ujistil ji chlapec rychle. "Jen jsem... No vím, že sem ráda chodíš a já..."
"Chtěl jsi se mnou mluvit?" napověděla mu Yukino. V tom si vzpomněla na ten letmý polibek, který mu dnes věnovala, a začervenala se.
Hiroki jako by myslel na to samé. "No... Yukino, myslel jsem si, že jsi stejná jako všechny ostatní holky, ale když jsem tě poznal, zjistil jsem, že jsi úplně jiná. Jsi výjimečná. A... A právě to se mi na tobě tolik líbí."
"Líbí...?" zopakovala po něm dívka zmateně a srdce se jí rozbušilo prudčeji.
Hiroki přikývl a klekl si vedle ní. Chvíli oba dva mlčeli, jen se vzájemně dívali do očí, když se Yukino nakonec odhodlala a přiblížila svou tvář blíž k té jeho. Zavřela oči a letmo se dotkla jeho rtů, ruce se jí samovolně přesunuli a ona jednu z nich položila na jeho rameno a tu druhou mu vpletla do vlasů. I on si ji přitáhl blíž k sobě a polibek se stal intenzivnějším. Prohloubili jej a líbali se ještě chvíli, než jim docházel dech.
Ale ani potom se nepouštěli, Yukino mu zabořila tvář do hrudi a on ji objímal, jako by ji chtěl už navždy ochránit před vším špatným. Možná že přesně to i černovláska potřebovala...
Když se dnes vracela domů, nešla sama, ale ruku v ruce s jedním zmateným chlapcem, kterého milovala. A i když obloha byla nyní nádherná a ona by se jindy určitě ztrácela v její nekonečnosti a hledala tam známku existence svého otce, dnes se její oči vzhůru ani jednou nepodívaly.

ukázka Neděle:
"Co znamená milovat?"
"Vzpomeň si, co jsme dělali my v jejich věku!"
"Máš tak čtyřicetiprocentní šanci na přežití."
"Už vím, kdo jsem!"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa


Komentáře

1 Amanda Uchiha Amanda Uchiha | E-mail | Web | 19. ledna 2017 v 12:14 | Reagovat

ooo můj Jashine to je úžo! :D
Já si to stejně myslela, že skončí spolu. :D
Neee já to bez dalšího dílu nedám T_T ale pokusím se, nezbláznit se tou nudou.
Těším se na další díl :D...

2 ivana-chan ivana-chan | E-mail | 20. ledna 2017 v 15:30 | Reagovat

booooze su spolu naozaj zlaty. zamilovali sa ani nevedia kedy a ako.ale som zvedava ako to nakoniec dopadne. dufam ze ostanu spolu. snad sa budu vsetci navzajom tolerovat. eee teda snad budu ostetny tolerovat yukinu rodinu.....uz teraz sa tesim na posledny diel.... :-D

3 sakurako-neko sakurako-neko | Web | 20. ledna 2017 v 21:30 | Reagovat

[2]: Taky jsem doufala a to jsem to psala :-D  abych se přiznala, tak v jejich vztahu je něco autobiografického... Možná proto vytvářím fikci - na rozdíl od reality to ovládám já :D  :D  Tzn. nemůže se to pojebat tak jako se to pojebalo ve skutečnosti :D  :D

4 Haku Haku | 21. ledna 2017 v 1:22 | Reagovat

Příběh se rozvinul zajímavě, sladce a bez většího uvědomění nebo jednostranných potíží, ale dobře.. Je to přecejen taková malá pohádka ^^ :D Jen mě trochu zaráží ta upoutávka na další díl, že by bad ending raz a zas ?! O.o Uvidíme :-D Btw. Neříkej že nebude další série, stát se může všechno a stejně to napotřetí už není moc důvěryhodný!!! :D :D Btw2 Yuroki je skvělý, žejo? :33 Já vím jsem prostě boží ^^ *dneska trochu ego up ;-) ) A jako vždy, Arigatoo :-) <3

5 sakurako-neko sakurako-neko | Web | 21. ledna 2017 v 9:46 | Reagovat

[4]: No řekněme, že tahle série byla spíš taková terapie pozitivní energií, abych tím vyvážila všechny prasárny, co se stali v předchozích sériích :D  :D  :D  a já o ní taky přemýšlím spíš jako o pohádce :-D
A ano, jsi ultra-boží ^^

6 Majo Majo | Web | 21. ledna 2017 v 14:28 | Reagovat

Konečně mám čas si to přečíst :3 bylo to nádherné, romantické :3 totálně ty dva zbožňuju :3 Yuroki mě dostalo :D tohle je prostě úžasný příběh, jako bych ty lidi znala :3 jestli to někdy skončí tak se půjdu zabít :D

7 Jenny Jenny | Web | 27. ledna 2017 v 12:35 | Reagovat

jojojo to bylo tak jasné toto xDDD ale tak jasné!! Jakože úplně jasné! x´D Mě jsi neodradila já to přímo vědělaa xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama