Upozornění:

Je velmi pravděpodobné, že tu bude probíhat čistka článků.
Ano, já u sebe budu mít všechny příběhy uložené a můžete si mi o ně napsat, nicméně pro vaši případnou pohodlnost - pokud si nějaké chcete uložit na památku či ze sentimentu, doporučuji udělat tak do konce března, kdy bych nejpozději chtěla s mazáním začít.
Děkuji za pochopení.
- Sane

Týden Vzpoury - Pátek

12. ledna 2017 v 6:38 | neko má pauzu |  týden hříchu
Děti, ani nevíte, jak strašně se bavím u vašich teorií xD Fakt u toho umírám smíchy, jak jste všici tak rozkošně zmateňoučcí xD Tak zatím jsou docela dobrý teorie ohledně Hirokiho orientace, nejvíc mě asi dostala Amanda s větou: Myslím že, se Hiroki buďto zamiloval do Yukino nebo Arua. No úvaha je to zajímavá xD A ani nevíte, jak je mi líto, že v dnešním díle je rozzuzlení a vy už budete vědět pravdu :D Bude mi to vaše hádání chybět ^^
Tak si užijte dnešní díl, děcka :*"Dobré ráno." Yukino vyděšeně nadskočila, když za sebou zavírala branku a před ní na chodníku s úsměvem stepoval Hiroki.
"Ty?"
" Taky tě rád vidím," zasmál se a její nepřátelský výraz ho ani trochu nerozhodil. "Dneska píšeme tu písemku na goniometrické funkce a převod stupňů na radiány, tak mě napadlo, že bysme si to spolu mohli při cestě do školy zopakovat..." vysvětlil a spiklenecky na ni mrknul.
"My?" nechápala dívka dál a jen tam stála s vykuleným pohledem.
"Yukino, je nezdvořilé na kamaráda tak zírat, obzvlášť když ti nabízí pomoc," ozval se za ní Narutův smích, když znovu polekaně nadskočila.
"Co to s váma všema dneska je?" stěžovala si, ale konečně se vydala ke škole po Hirokiho boku. "Je ráno. Ráno! Ještě spím, tohle je na mě moc takhle brzo," nadávala.
"Co je s ní?" zajímal se Aru, když také vyšel před dům a viděl vzdalující se dvojici. Jen pozvedl obočí a Naruto se zazubil.
"Asi je zamilovaná," zaculil se a pocuchal chlapci vlasy. "Taky už upaluj, nebo přijdeš pozdě."

"Bojím se," zamumlala Yukino směrem k Momo sedící vedle, když před ní ležel bílý list papíru, který měla brzy otočit a popsat. Nejlépe čísly.
"To zvládneš," ujišťovala ji hned kamarádka a poslala jí ještě jeden povzbuzující úsměv, než začal test. Yukino se zhluboka nadechla a zadívala se na zadání. Po prvních deseti minutách musela uznat, že Hiroki byl v matice dobrý a taky skvělý učitel, protože opravdu rozuměla tomu, co má podle úkolu udělat. Nebo si minimálně myslela, že tomu rozumí, ale to v takovém případě stačilo.
"Díky," prohodila, když kolem něj po hodině procházela, aby dohonila Momo, která už zase byla daleko před ní. Chlapec jí odpověděl úsměvem.

Dvojice mladých lidí seděla na pohovce v koutě knihovny a tiše si povídala. Tmavovlasá dívka na klíně svírala knihu a chlapec s vlasy rudými jako třešně zase zapisoval několik čísel do bloku a zakresloval je na osu.
"Takže ten test jsi udělala?"
"No..." zaváhala Yukino. "Doufám, že jo. Každopádně myslím, že by mi měl zvednout průměr známek. Snad."
"Tak to je dobře," pousmál se chlapec a rozmáchlým gestem vytvořil na papíře další bod. Několik z nich spojil do vlnovky a na tu dvakrát poklepal. "Sinusoida."
"Nevím, co to je, ale uráží mě to," ušklíbla se Yu a vyplázla na něj jazyk, Hiroki jí to se smíchem oplatil, ale potom zase zvážněl.
"Nesoustředíš se a to se ti snažím pomoct..." káral ji.
"Já vím! Jen mi to prostě nejde... Ale děkuju." Yukino marně hledala v jeho škrabopisu nějaký systém, o kterém jí před chvílí říkal, ale nenalézala jej. Na to pro ni bylo sinus až příliš cizí slůvko. "Takže... Když už jsme dostatečně uráželi matematiku svými pokusy o učení, můžu se tě na něco zeptat?"
"No?" brouknul Hiroki, stále ještě příliš zabraný do zadání.
Yukino odložila knihu a nohy si složila pod sebe do tureckého sedu. "Teda kromě faktu, že se ke mně najednou chováš tak přátelsky a neurážíš mě, což je hodně divný a podezřelý, ale jako nevadí mi to, takže po tom nebudu zbytečně pátrat... Proč ses zajímal o homosexualitu, když bytelně popíráš možnost, že bys mohl být gay?"
Mladík chvíli mlčel a odmítal se na ni podívat, jako by nejdřív zvažoval své možnosti útěku. Pak si ale povzdechl a trochu se uvolnil, když si dal ruce za hlavu a zadíval se na Yukino dlouhým zkoumavým pohledem. "To je... Komplikované."
"V pohodě, čas máme. A jestli chceš, přísahám, že nikomu tvé tajemství neprozradím!"
"Fajn," rezignoval nakonec. "Jde o to, že mám podezření, že někdo mě blízký by mohl bejt teplej. Zjistil jsem to před pár dny a vlastně ani nemám důkaz, nejsem si jistý ani tím, co jsem viděl, ale když se nad tím zamýšlím teď, tak by to asi dávalo smysl. Pak jsem u něj našel ten časopis a zazmatkoval, tak jsem si ho schoval k sobě. Prostě mě to jen vykolejilo a najednou jsem nevěděl, jak se k němu chovat a co to pro nás změní. Vždycky jsme spolu měli skvělý vztah a já na tom nechtěl nic měnit, ale zároveň..."
"Děsila tě představa, že by byl jiný, než sis myslel?" Yukino chápala, jak se Hiroki cítí. Lehce váhavě si k němu přisedla blíž a položila svou drobnou ručku na jeho rameno, snad aby mu dodala oporu, kterou tolik postrádal.
"Jo. Proto jsem potřeboval, abys mi řekla, že to bude pořád stejné, že se tím nic nezmění. Věděl jsem, že ty mi to řekneš popravdě, protože s dvěma takovýma žiješ. A teď už se nebojím, vím, že ať už to bude jakkoliv, tak tady pro něj budu."
"To je správné rozhodnutí," usmála se na něj Yukino a Hiroki se uchechtl.
"Jo to asi jo. No víš, je to můj mladší brácha a je mu teprve třináct. Ještě to ani nemusí být definitivní. Jen mě to prostě trápilo," vysvětloval dál a rozhostilo se mezi nimi ticho.
"No... můj táta vždycky říkal: "Bratr mající oporu v bratru je jako opevněné město." Když jsem se ho zeptala, proč tedy nenavštěvujeme Sasukeho, odpověděl, že Sasuke se rozhodl jít svou cestou a tím jejich cesty rozpojil. A on mu nechce stát v cestě. Potom, co zemřel, Sasuke hodně litoval, že na bratra zapomněl. Často s Narutem mluvil o tom, že si myslel, že to homosexualita mu vzala bratra, ale byl to on sám jen kvůli hloupému strachu, že se v tátových očích změnil. Nedovol, abyste se rozdělili jen kvůli takovým obavám. Hiroki, nesmíte skončit takhle."

Yukino v dlaních žmoulala květ bílé růže a povzdechla si. Rychle zatřepala hlavou, její myšlenky přece byly absurdní, když otevřela starou branku a rázným krokem se blížila k řadám náhrobků. Brzy už našla ten správný, klekla si a položila na něj květinu. "Ahoj, zase jsem tady. No... pamatuješ, jak jsem mluvila o Hirokim, tati? Tak už se to vysvětlilo, on si totiž myslí, že jeho bratr je gay. Chci mu nějak pomoct... Protože by bylo smutné, kdyby se bratři rozdělili, tak jako se to stalo vám se Sasukem. Vím, že Sasuke teď lituje všeho, co udělal. Kéž bys ještě žil, Sasuke má sice po boku Naruta, ale myslím... Myslím si, že někdy je ztracený ve vlastní temnotě. A kdybys byl tady, vím, že bys ho z té temnoty vyvedl ven." Yukino sklonila tvář k zemi a po tvářích se jí skutálelo několik slz. "Nebo možná jsem v té temnotě uvězněná já. Možná to já z ní potřebuju utéct, ne Sasuke..."
Dívka si otřela slzy a zvedla se k odchodu, neviděla tak už muže stojícího nedaleko od ní, který svíral podobný květ růže jako předtím ona sama. Muž měl stejné černé vlasy, černé oči i bledou pokožku. Taky vlastnil stejné příjmení a na hřbitov chodil za stejným účelem. Jeho jméno bylo Uchiha Sasuke.

ukázka Soboty:
"Jste fakt trapný."
"Proč by nemělo? Jenom už mi to přijde dost ohraný, to neumíte být kreativní?"
Lehce jej políbila na tvář. "Děkuju."
"Hiroki! Ty mě sleduješ?"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa


Komentáře

1 Amanda Uchiha Amanda Uchiha | E-mail | Web | 12. ledna 2017 v 7:48 | Reagovat

Fajn tak tohle byla moje druhá teorie :P.
Jsem ráda, že jsem tě svými úvahami rozesmála :).
Nevím jak, ale Yukino mi mě připomíná, určitě to má těžký (ano Amanda ZASE vymýšlí teorie. bojte se! :D...)
Děkuji za tento díl a budu se těšit na další :D

2 Majo Majo | Web | 12. ledna 2017 v 8:56 | Reagovat

Četla jsem to ještě se skoro zalepenyma očima, jak jsem asi tři minuty předtím otevřela oči :D a moje reakce? Yesssssssss Hiroki není Gay a určitě bude chodit s Yu :3 jsem ráda že vím na čem jsem :D je to úžasne vymyšlené :3 těším se na další díl :3

3 Haku Haku | 12. ledna 2017 v 11:39 | Reagovat

Už teď na rovinu říkám, chceme další sérii! :-D ... Hmm, mé teorie nebyly správné :-( Škoda, tak třeba příště :D Hádám že se v příštím díle stane něco víc mezi Yukino a Hirokim (A třeba bude Yu seme, protože Yuroki zní báječně :-D :-D *dneska mu hrabe*), tákže se moc těším! :-) :-P

4 Ivana-chan Ivana-chan | E-mail | 12. ledna 2017 v 20:18 | Reagovat

Noooo tak to som sa tak trochu sekla .... Je zaujímavé že Hiro a jeho mladší brat majú dá sa povedať rovnaký problém ako itachi a sasu.som zvedavá ako toto dopadne už teraz sa teším na ďalší diel :-D

5 Jenny Jenny | Web | 27. ledna 2017 v 12:30 | Reagovat

Aaaaaaw stejně bude s Yukino bude a bude xD protože prostě bude xD a jestli nebude tak protom určitě bude... xD normálně tě celou povídku totálně žeru ;D to se nestalo ještě xD asi jsem nemocná x´D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama