Upozornění:

Je velmi pravděpodobné, že tu bude probíhat čistka článků.
Ano, já u sebe budu mít všechny příběhy uložené a můžete si mi o ně napsat, nicméně pro vaši případnou pohodlnost - pokud si nějaké chcete uložit na památku či ze sentimentu, doporučuji udělat tak do konce března, kdy bych nejpozději chtěla s mazáním začít.
Děkuji za pochopení.
- Sane

Týden Vzpoury - Neděle (konec)

26. ledna 2017 v 6:18 | sakurako se rozplývá, neko se tlemí pod stolem a žužlá kost |  týden hříchu
No tak a máme tu neděli xD teda teoreticky, že? xD Každopádně... další série nebude :D No dobře, tak spíš uvidíme, protože námět a docela i chuť to sepsat mám, majo-nee měla už dokonce možnost přečíst si prolog, zda by to byl dobrej nebo ne nápad... xD Ale jako šestá série být nemá! A ne! Protože prostě tohle mělo skončit po druhé sérii! xD Tak se dohodneme, že pokud budete hodní a bude zájem, tak tu šestou sérii možná i dsotanete ^^
Tuhle jsem ale psala ráda, byla to taková příjemná oddechovka v práci a tak :D takže to bylo fajn a snad se vám to také líbilo :*
Tak a teď už tedy... enjoy it <3"Co znamená milovat?"
"Yukino!" okřikl Naruto černovlasou dívku, když se za ním zčistajasna vynořila a položila tu svou zvláštní otázku. Nůž zařinčel o desku stolu, rozkrojená paprika se zakutálela ke dřezu.
"Promiň, promiň. Tak co tedy?" ptala se Yukino dál, vyšvihla se a na linku se posadila, shlížela dolů na svého adoptivního otce a čekala na uspokojivou odpověď. Narutovi v té chvíli připomínala tu malou šestiletou dívenku, kterou Sasuke přivedl do jejich životů, smějící se a dovádějící jako malý démonek. No v tom se rozhodně nezměnila ani po deseti letech, co ji znal.
"Hm... Myslím, že to znamená potřebovat někoho tolik jako kyslík. Nemoct na něj přestat myslet, usmívat se jen při vzpomínce. Cítit se s ním úplný, bez něj jako by ti chyběla část tvé duše. Proč se ptáš?"
"Takže ty tohle cítíš, když jsi se Sasukem?" ptala se dívka dál jakoby nic, jako by se jí Naruto na nic nezeptal.
Ten se jen pousmál a vrátil se ke krájení zeleniny. "Jistě, že tohle cítím."
"Jak jste se poznali? Byla to láska na první pohled, nebo jste se nejdřív nesnášeli? Jde vůbec zamilovat se do někoho, koho nejdřív nesnášíš?"
"Yu-chan! Dnes máš až moc otázek..." pokáral ji Naruto, ale na rtech mu pohrával úsměv. "A ano, myslím si, že je to možné, ale u nás to bylo trochu jinak. Víš, bylo to složité... Měli jsme společný pokoj a Sasuke byl takový ten frajírek, měl svoji partu a vládl střední škole, dívky mu padali k nohám, no nejenom dívky. Nejdřív jsem s ním nechtěl mít nic společného, to jsem byl ještě tichý studijní typ. No ale Sasuke mě potom úplně zaplavil, najednou jsem si uvědomil, že bez něj nemůžu být. Pak se odehrálo ještě pár dalších věcí, kdy se to mezi náma zamotalo, já se potom změnil a myslel, že jsem nechal minulost za sebou."
"Ale já si tě zase našel a nedovolil ti, mě opustit. Vlastně jsem to já byl ten stalker, tím chceš říct, co?" ozval se za nimi Sasukeho pobavený hlas.
"To bych si nikdy nedovolil, Sasu..." uculil se Naruto nevinně, v hlase patrná stopa po sarkasmu. Sasuke protočil oči a Yukino se pobaveně zašklebila. Jak milovala tyhle své šílence, vlastně celou svou šílenou rodinku.
Zhluboka se nadechla. "No, já vám chci ještě něco říct..." zamumlala a vytrhla tím oba dospělé z té jejich malé škádlivé hádky. "Vlastně... Totiž... Um... Mám přítele!" vyhrkla rychle.
Naruto se rozesmál.
Sasuke nasadil svou ledovou masku.
Aru vešel zmatený do kuchyně, ale hned z ní zase rychle vycouval.
"Koho mám zabít?!"
"Ale Sasu, no není to pěkné?"
"Naruto..."
"Zabiju každého, kdo se tě dotkne...!"
"Strejdo, no tak! Vždyť zas o tolik nejde!"
"Že o nic nejde?!"
"Sasu, uklidni se."
"Nemůžu se uklidnit!"
"Vzpomeň si, co jsme dělali my v jejich věku!"
"No a právě proto se nemůžu uklidnit!"
"Co jste dělali v mém věku?"
.....
A v kuchyni najednou zavládlo naprosté ticho.

"Do - dobrý den..." zakoktal se Hiroki, když podával pravou ruku k Narutovi. Ten mu ji s přátelským "Ahoj" stiskl a pozval mladíka dovnitř, ale Sasuke na něj koukal jako vrah a ruku nepřijal.
"Ehm... Sasuke, mohl bys, prosím, položit ten nůž, co schováváš za zády...?" zeptala se Yukino s pozdviženým obočím a ruce si založila na hrudi.
"Ne, nemohl."
"Sasuke... Mám zavolat Sakuře, jestli se nechce stavit?" houkl na něj Naruto od sporáku, ke kterému se raději vzdálil.
Sasuke ze sebe vydal velmi útrpný zvuk. "Fajn..."
"Je vždycky tak přátelský?" špitl Hiroki nejistě směrem k Yukino, která ho se smíchem objala kolem krku.
"Neboj se, pořád je tady Naruto a kdyby něco, tak ho zastaví. Teda snad," ujistila ho se zářivým úsměvem.
"Máš tak čtyřicetiprocentní šanci na přežití. Čtyřiceti pěti pokud bude k jídlu i rajče..." Aru prošel okolo nich a pobaveně se díval na blednoucího mladíka. Teď už nejsi tak děsivej, co? posmíval se mu v duchu. Ne, že by nechtěl, aby byla Yu šťastná, ale pořád si pamatoval na ty nadávky, kterými ho dřív tenhle rudovlásek otravoval. No, pokrčil nakonec rameny, pokud Yukino věří, že se změnil, nejspíš to tak opravdu bude. Je to její rozhodnutí.
"Takže, Hiroki, jak dlouho se znáte?" zeptal se s úsměvem Naruto, když už seděli u stolu a obědvali.
"No, chodíme spolu do třídy, takže to bude deset měsíců..." odpověděl chlapec a úsměv mu oplatil. Yukino měla v něčem pravdu, Naruto byl opravdu přátelský. A kdyby to nevěděl, možná by ho ani nenapadlo, že tito dva muži jsou pár. Vždyť byli tak odlišní!
"A Hiroki, víš o tom, že vlastním zbraň a umím ji velmi dobře používat? Nehledě na to, že mám pár přátel v podsvětě... Mezi zloději, prostitutkami, vrahy..."
"Sasuke!" okřikli jej Yukino s Narutem zároveň. Dívka, protože jí děsil přítele, a Naruto, protože Sasuke před dětmi vlastně vytahoval část jeho temné osobnosti. Doba, kdy si vydělával jako prostitut, už byla navždy pryč, ale pořád to bylo součástí jeho minulosti a on svého rozhodnutí přes to všechno nakonec nikdy nelitoval.
"A jakou zbraň máte?" zeptal se tiše Hiroki a pokusil se na tváři vykouzlit úsměv.
"Vyznáš se ve zbraních?" Tato informace Sasukeho zaujala. "No já mám Glock sedmnáctku, pro tu jsem měl vždycky tak trochu slabost, i když třeba taková devět set jedenáctka v sobě má taky jisté kouzlo..."
"Jo, to rozhodně. I když já mám možná radši pušky, třeba takovou M 16ku," navrhl Hiroki svého favorita a Sasuke hned nadšeně přikyvoval. Úplně zapomněl, proč že toho kluka tak nenáviděl a dalších pět minut se vesele bavili jako dobří přátelé.
Yukino se usmála a pod stolem stiskla Hirokiho ruku. Tak to vypadalo, že i Sasuke nakonec jejího přítele přijal. Letmo se podívala po Aruovi, který si v klidu jedl svou porci. Pokud on měl s Hirokim nějaký problém, nedal to vůbec najevo a to samo o sobě bylo nejspíš dobré znamení.
Společný oběd se nakonec skvěle vydařil a Yukino měla povoleno rudovláska přivést kdykoliv bude chtít. Pokud tedy bude Sasuke doma. A čistě pro jistotu bude mít v ruce něco nebezpečného, čím by případně mohl Hirokiho usmrtit, kdyby se moc přiblížil k Yukino. Ale jinak jej vlastně přijal. Hlavní je přece myslet pozitivně...

"Hoj, tati. No, mám kluka. Víš, jsem teď šťastná. Myslím opravdu šťastná... A chtěla jsem ti jenom říct, že sem už asi na nějakou dobu nebudu chodit tak často. Doufám, že ti tu beze mě nebude smutno, ale tak máma je tu s tebou, tak myslím, že tady beze mě chvíli vydržíte. A zkusím přemluvit Arua, aby sem taky někdy zašel." Yukino rukou lehce pohladila náhrobní kámen a setřela si neposedné slzy, které se jí rozutekly po tvářích. Pousmála se. "Vlastně jsem ti chtěla říct ještě něco... Když jsem předtím mluvila o tom, že jsem uvězněná v temnotě a že nevím, kdo jsem, tak... To už teď nejsem. Já... budu v pohodě. No a jmenuju se Uchiha Yukino, jsem studentka střední školy, neteř Sasukeho, chráněnka Naruta, sestra Arua, kamarádka Momo a přítelkyně Hirokiho - To jsem já! Už vím, kdo jsem! A nechci o tom už nikdy pochybovat...! Chci říct, že o tom už nikdy pochybovat nebudu."

Owari ^^
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa


Komentáře

1 Amanda Uchiha Amanda Uchiha | E-mail | Web | 26. ledna 2017 v 8:40 | Reagovat

Senpai musí být další ! T_T Tohle mi nemůžeš udělat! prostě musí!

Jinak krása jako vždycky :-P

Sasukeho reakce mě pobavila, i když na jeho místě bych se zachovala podobně :)

Doufám, že uděláš další sérii :3

2 ivana-chan ivana-chan | E-mail | 26. ledna 2017 v 22:00 | Reagovat

boooze to bolo zlate. to yukino spovedanie nemalo chybu. naruto bol ako vzdy neskutocne sladky. a sasu samozrejme nesklamal.ochranuje ju ako vlastny otec. ze koho mam zabyt.naozaj krasne ukoncenie. som rada ze ho ako sasu tak aru prijali. a ze su vsetci stastny ...
uz teraz sa tesim na dalsiu seriu. som zvedava o com a kom bude. snad sa zadari....dakujem za uzasnu poviedku

3 Jenny Jenny | Web | 27. ledna 2017 v 12:42 | Reagovat

Awwwwwwwwww mě se Yukino šíleně líbí dala jsi ji dobrý charakter a vůbec Sakurako mášdalšího bludišťáka ani jednou jsem tě nechtěla skopat :3 *lovuju těěěě :3 *
Ale ted nemám co číst to je celkem průser no... neva... prý bude mi to trvat rok trvalo to dva dny... nevadí skoro jsem se strefila x´DDDDD

4 Haku Haku | 28. ledna 2017 v 1:46 | Reagovat

Jaj, říkal jsem že bude pokračování ;-) Celý tenhle týden byl pěkný, jen mě tu zaráží ta rychlost přechodu od nenávisti k lásce a celkově bez žádných problémů.. Nevím zda si to moc beru z vlastní zkušenosti, ale zdá se mi ten jejich vztah takový uspěchaný a bez pevných základů :D :-) Každopádně, doufám že v další sérii se zase trochu rozvede vztah mezi sasukem a narutem, protože  mi to tu prostě chybělo!!! :D :D Nom, Arigato za týden <3

5 Majo Majo | Web | 28. ledna 2017 v 17:39 | Reagovat

Ty máš nějaký zvláštní talent na to mě rozbrečet :D jsi úžasná :3 všichni jsou tam tak skvěli, přijde mi, že jsou to mojí sousedi :3 doufám že všichni budeme hodni, abychom jako dárek dostali další sérii..Tohle je prostě neverending Story které si mě totálně získalo :) :3 děkuji za nejkrásnější sérii co jsem měla tu čest číst :3

6 Mei Mei | Web | 29. ledna 2017 v 20:44 | Reagovat

Ah! Moje srdéčko bolí, protože skončila další série teto úžasné povídky Q.Q Tak, a kdy bude šestá? :D :D Třeba s názvem: Týden o Mei, nebo Týden pro Mei x'DDD Děkuji moc za úžasnou kapitolovku :3 omlouvám se, že nejsem moc aktivní a čtu minimálně :( Gomeeen :) :3

7 sakurako-neko sakurako-neko | Web | 30. ledna 2017 v 21:38 | Reagovat

Věřte mi nebo ne, ale myslím, že příští Týden budete všichni milovat! :D  :D  :D

Btw. Moc všem děkuji za ohlas k páté sérii, jsem ráda, že vám udělala radost ^^

8 Mei Mei | 12. února 2017 v 19:59 | Reagovat

[7]: YEEEES!!! Bude další série Týdnu!!! Anooooooo! ❤️ Děkuji, že děláš můj mizerný život lepším ❤️ :3

9 KimGS KimGS | Web | 26. února 2017 v 14:49 | Reagovat

Wau...tento týždeň bol super <3 prečítala som to ta hodinku bez prestávky :3 Yukino je hrozne super, a aj som si myslela, že skončí s Hirokim :3
A ten Sasu bol best :-D proste Sasuke :3
Úžasná kapitolovka podľa mňa :3 (asi si všetky týždne niekedy prečítam znovu, keď bude času na to :3)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama