Upozornění:

Je velmi pravděpodobné, že tu bude probíhat čistka článků.
Ano, já u sebe budu mít všechny příběhy uložené a můžete si mi o ně napsat, nicméně pro vaši případnou pohodlnost - pokud si nějaké chcete uložit na památku či ze sentimentu, doporučuji udělat tak do konce března, kdy bych nejpozději chtěla s mazáním začít.
Děkuji za pochopení.
- Sane

Týden Vzpoury - Čtvrtek

5. ledna 2017 v 12:41 | sakurako chce Yu trochu postrčit |  týden hříchu
Po trochu delší době je tu zase toto :D trochu mě děsí, že povídka už bude brzy končit a já nemám nic, co by ji mohlo nahradit xD takže to bude ještě sranda xD
Snad se dnes budete bavit :)"Ahoj, Hiroki," nadhodila Yukino, když chlapce potkala už zase na svém oblíbeném místě. To, že šla do knihovny, aby mohla Hirokiho najít, už nezmiňovala, nebylo potřeba mu to přece říkat. A tak nadhodila téma ala: To je ale náhoda, že jsme se tu potkali...
"Yukino, naše úúúžasná-" zasmál se se sarkastickým podtextem rudovlásek, ale dřív, než mohl svou urážku dokončit, jej dívka zarazila zvednutím dlaně.
"Dřív, než budeš pokračovat, Hiko-chan, možná bys měl vědět, že jsem včera v tvých rukách viděla opravdu velmi zajímavý časopis. Pořád ještě to chceš doříct?" uculila se Yukino, přišla blíž a posadila se na pohovku vedle něj s rukama zkříženýma za hlavou. V duchu úplně výskala radostí z nového vítězství, ale navenek si zanechávala bezstarostnou tvář.
Chlapec na ni chvíli jen mlčky zíral, v očích opravdové zděšené, než po ní skočil. Yukino to samozřejmě čekala, bránila se, ale tentokrát zvítězil Hiroki, kterého možná poháněla nenávist,překulili se a dívka skončila ležící na zemi. Hiroki jí držel ruce vedle hlavy a klečel nad ní, nohama znehybňoval ty její a z očí mu sršely blesky. "Opovaž se někde říct, žes-"
"Že jsem co? Zjistila, že seš gay?" posmívala se mu dál, i když už sama znervózněla. Zazmítala se, snad jako by jí to mělo pomoct se vyprostit, ale jeho sevření bylo ocelové.
"J - já nejsem!" vyhrkl chlapec zbrkle.
"Hm... Opravdu? Ubožáku. Přiznej barvu, stejně už to vím, tak o co ti jde?!" A v tom byla Yukino najednou volná. Hiroki vstal ze země, oprášil se a jakoby nic se vydal mezi uličkami polic s knihami pryč.
"Nevíš vůbec nic, Yukino..."

Černovláska zmateně zapadla do své lavice vedle Momo a s povzdechem si položila hlavu na stůl. Nechápala to. Myslela si, že už ho má zahnaného v koutě, ale očividně byl pár kroků před ní a ve skutečnosti se v tom koutě krčila ona sama. A ještě do toho ji teď čekala hodina matematiky, která jí dělala problémy.
"Co se děje?" špitla k ní Momo a ostražitě se dívala po jejich profesorovi. "Vypadáš strašně..."
"Díky," ušklíbla se Yukino a narovnala se. Profesor začal rozdávat opravené testy a nacházel se na druhé straně třídy, tak kamarádce ve stručnosti vysvětlila, co se předtím stalo v knihovně. Během vyprávění nenápadně pozorovala Hirokiho, ale ten se na ni za celou dobu ani jednou nepodíval.
V tom před ní přistál test. Yu pevně stiskla ruce v pěst a papír od sebe odstrčila takovou silou, že se snesl na zem. Povzdechla si a zvedla se, aby jej mohla sebrat, když to se sklonil i Hiroki a test jí podal. Zadíval se na písemku a vítězně se zašklebil. Yukino se začervenala, papír mu vytrhla a vrátila se k Momo, jak nejrychleji to šlo. Protože na něm bylo velkým červeným písmem napsáno F.
"Netrap se tím, no tak ti matika nejde. Přece to není tak důležité, Yu..." chlácholila ji Momo a písemku otočila, aby ta děsivá známka nebyla vidět.
"To se lehko řekne, ale Sasuke mě zabije, až to zjistí."

Mladé Uchiha se nálada do konce vyučování nezlepšila a tak se unaveně ploužila školními chodbami jako jedna z posledních. Momo už dávno zmizela, dnes měla rande a tak ze školy doslova utíkala, ale Yukino neměla kam spěchat. Aru už byl nejspíš dávno doma a ona se tedy rozhodla, že půjde oklikou a staví se na hřbitově. Nikdy dřív tam tak často nechodila, ale poslední dobou jí to pomáhalo jako terapie.
"Hoj tati, no... Zase jsem zkazila test. Tedy už šestý za sebou. Z šesti. Jo. A... bojím se, že když nezaberu, tak budu muset matiku opakovat a Sasuke se bude zlobit, protože je to prostě Sasuke. On nechápe, že mi to nejde, vždycky mě za to jenom peskuje, jako by to byla moje chyba! Ale já se snažím, opravdu! Kéž by to jenom pochopil... Kdybys žil, pochopil bys mě, že jo, tati? Určitě jo, vím to." Yukino seděla v krátké trávě vedle náhrobku a mluvila k mrakům plujícím po obloze. Jedna její ruka spočívala na kameni a čas od času jeho hladký povrch pohladila. Jak moc si v takových chvílích připadala osamělá. "A taky... Já... Kdo vlastně jsem? Nevím to. Neznám sama sebe... Jsem si tak vzdálená. A jsem zmatená."
"To už tak občas bývá." Dívka sebou poplašeně trhla, když ji oslovil neznámý hlas. Jasně, nebylo to poprvé, co na hřbitově někoho potkala, ale nikdy s nimi nemluvila. Většina lidí okolo ní jen prošla jakoby nic, a myslela si, že jí přeskočilo, když si nahlas povídá s mrtvými rodiči. Jí to nevadilo, bylo jí jedno, co si ostatní myslí. Ale dnes ji někdo oslovil. A na to je slušné odpovědět, uvědomila si hned a vzhlédla.
"Hiroki?" podivila se, když před ní stál dobře známý rebel z její třídy. Ostražitě si ho prohlížela a postavila se, i tak ale tedy byla o pár centimetrů nižší.
"Někdy prostě musíme odpověď chvíli hledat, nezískáme ji hned," pokračoval a ona tedy odložila obezřetnost a přikývla.
"Co tady děláš?" zeptala se nakonec.
Hiroki se začervenal a uhnul pohledem. "Já - hledal jsem tě. Tvůj brácha říkal, že často býváš tady, tak jsem to zkusil..."
"Cos udělal Aruovi?!"
"Nic!" ujistil ji rychle. "Fakt ne!"
Yukino mu pořád moc nevěřila, ale rozhodla se to odsunout a zkusit mu důvěřovat. "A proč jsi mě hledal?"
"No... Kvůli tomu, cos řekla. Já nejsem gay! Přísahám, že nejsem! Ale... Yukino, ty o tom přece hodně víš, rozumíš tomu líp než kdokoli, koho znám... Tak řekni," zašeptal a na chvíli se jí zadíval do vykulených obsidiánových očí. "Co to znamená být gay?"

"Tady jsou dvě ledové tříště, bude to všechno?" zeptala se usměvavá slečna u stánku. Hiroki si pohárky převzal a podal jí peníze, jeden z nich potom podal Yukino postávající u něj.
"Takže chceš vědět, jak se gayové liší od heteráků?" zopakovala dívka znovu jeho otázku a Hiroki přikývnul. Když na ni tu svou zvláštní otázku vybalil, tak byla překvapená a chvíli nevěděla, co si má myslet. Nakonec byla pozvána na procházku a něco sladkého, když mu výměnou zodpoví všechny otázky.
"Kdyby byl třeba můj kámoš gay, začal by nosit růžové šatičky a podobně?"
Yukino se rozesmála. "Tak rád se jim vysmíváš, že ani nevíš, co přesně ten pojem znamená," ušklíbla se, ale když viděla chlapcův bezradný výraz, tak zvážněla. "Ne nutně. To si pleteš s transexualitou - To jsou lidé, kteří se cítí jako opačné pohlaví. Takový kluk by potom nosil šaty, nebo používal make-up a třeba si rád lakoval nehty. Ale gayové jsou vlastně vcelku obyčejní kluci, kteří samozřejmě můžou mít rádi růžovou, ale to může i heterák. Liší se prostě jen tím, že se zamilují do jiného pohlaví. Když muž miluje muže, není to zločin. Pořád je to láska, jen jiná, než jakou dovolují společenské normy. Můžou se zdát zženštilí či přecitlivělí, ale ani to není pravidlo. Jen si zkus urazit mýho strejdu a dostaneš ránu, jako ještě nikdy," zašklebila se. "Ne všichni gayové jsou takové princezničky, jak ty si myslíš. Vlastně bych řekla, že tyhle princezničky jsou v gay komunitě v menšině. Třeba Naruto. Ten se někdy může zdát slabší, ale to ho člověk dostatečně nezná. A je to jediný člověk na světě, který dokáže uklidnit rozzuřeného Sasukeho."
"Dobře, tak dejme tomu, že jsou úplně normální," kývl Hiroki zamyšleně. "Ale třeba no... Sex. Není to divné a prostě proti přírodě, když spolu dva chlapi... vždyť víš."
Yukino se rozesmála a posadila se na lavičku. V tomto horkém letním dni se jí ledová tříšť rychle roztávala a ona už měla polovinu snědenou. Hiroki se posadil k ní, pořád trochu rozpačitý z jejich konverzace. "Ale Hiroki-kun, anální sex provozují i hetero páry," namítla se smíchem.
"To sice jo, ale..."
"Snažíš se argumentovat, jenže ve skutečnosti na moje slova nemáš co namítnout. Všechno to jsou jen výmluvy. To, že jsou slabošští, že je to proti přírodě, proti bohu, není to vhodné pro výchovu dětí a bla bla bla. Já i Aru jsme v takové rodině vyrůstali a nemyslím si, že bysme o něco byli ochuzeni jen proto, že nás vychovávali dva muži. Měla jsem úžasné dětství právě díky nim a nikdy bych neřekla nic proti. Pokud se snažíš najít argument, zkus se vžít do jejich kůže. Ale říkám ti, že žádný nenajdeš..." Dívka nakonec vstala, prázdný kelímek vyhodila do koše a chystala se k odchodu.
"Počkej, Yukino!" Hiroki se na ni přátelsky usmál a snažil se poslední malé nedorozumění mezi nimi trochu vyžehlit. "Ještě mě napadlo... Kdybys chtěla pomoct s matikou, tak stačí říct. Můžu tě doučovat, abys zvládla poslední zkoušky a prošla jsi."
"Díky, ale nějak už to zvládnu," pousmála se dívka smutně a vyrazila k domovu.

ukázka Pátku:
"Co to s váma všema dneska je?" stěžovala si.
"Proč ses zajímal o homosexualitu, když bytelně popíráš možnost, že bys mohl být gay?"
"Vím, že ať už to bude jakkoliv, tak tady pro něj budu."
"Možná jsem v té temnotě uvězněná já. Možná to já z ní potřebuju utéct..."
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa


Komentáře

1 ivana-chan ivana-chan | E-mail | 5. ledna 2017 v 18:40 | Reagovat

hiroki sa podla mna posmieval geyom a aruovi nielen preto lebo vlastne ani nevedel o co vlastne ide, ale hlavnym dôvodom eeeeem teda podla mna je, ze ma zaujem o yukino.... kedze nevedel o com sa s nou bavit a ako na seba upozornit bol v jeho podany utok....negativna pozornost je predcalen pozornost......uz teraz sa tesim na dalsi diel ....

2 Amanda Uchiha Amanda Uchiha | E-mail | Web | 5. ledna 2017 v 19:52 | Reagovat

Myslím že, se Hiroki buďto zamiloval do Yukino nebo Arua.
Ale nejsem si tím jistá :D
Senpai zase si dokázala svou genialitu :)
Těším se na další díl

3 Haku Haku | 5. ledna 2017 v 21:10 | Reagovat

Super díl, dala si mi brouka do hlavy ohledně Hirokiho.. Hmm, uvidíme jak to bude dál, arigato :)

4 Majo Majo | Web | 7. ledna 2017 v 17:51 | Reagovat

miluju tě nejvíc na světě! <3 ale pořád nechápu, jak to děláš, že když už si konečně myslím, že vím co a jak, tak zjistím, že vůbec nevím :D Tak co je sakra s Hirokim? :D Třeba je to bisexuál :D :3 a ukázka z dalšího dílu mi vůbec nepomohla :/ Už aby byl pátek :D

5 sakurako-neko sakurako-neko | Web | 8. ledna 2017 v 13:16 | Reagovat

Ani nevíte, jak mě vaše teorie ohledně Hirokiho baví :-D  :-D  :-D  Hádejte dál je to super zábava ^^

6 Jenny Jenny | Web | 27. ledna 2017 v 12:24 | Reagovat

awwwwww takže je to jasné ude s ní bude bude x´D a nebo s Aru...a nebo skončí sám...nebo miluje svou tetu x´DDDDDD
To je poprvé co tě ještě nechci pořádně zabít jsi šikovná xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama