Upozornění:

Je velmi pravděpodobné, že tu bude probíhat čistka článků.
Ano, já u sebe budu mít všechny příběhy uložené a můžete si mi o ně napsat, nicméně pro vaši případnou pohodlnost - pokud si nějaké chcete uložit na památku či ze sentimentu, doporučuji udělat tak do konce března, kdy bych nejpozději chtěla s mazáním začít.
Děkuji za pochopení.
- Sane

Týden Vzpoury - Úterý

15. prosince 2016 v 16:01 | uzoufaná autorka xD |  týden hříchu
Popravdě jsem dneska vůbec nevěděla, jestli díl vydám, protože není čas a nebyla jsem doma a tak, samé výmluvy, však mě znáte, každopádně teď píšu pro mě hodně důležitou povídku, kterou potřebuju dokončit a tak jsem na díl vážně málem zapomněla, ještě že máte Majo-nee, která mi to včera připomněla :D"Aru, kde je tvá sestra?" houkl Naruto směrem ke stropu, kde se nacházel chlapcův pokoj. Černovlásek seběhl dolů, vlasy rozcuchané, nejspíš zase usnul odpoledne. To se stávalo často, obvykle kvůli faktu, že Aru nemohl spát v noci.
"Hn?"
"Kde je Yukino?" zopakoval blonďáček svou otázku trpělivě. "Asi takhle vysoká, drzá a s černými vlasy jako ty..."
"Nevím, po škole jsem ji neviděl. Asi se zas někde zapomněla s Momo..." povzdechl si Aru a znovu se vrátil k sobě do pokoje. Naruta ale tahle výmluva neuklidnila - znal Yukino, věděl, že by nezapomněla zavolat, že přijde později.

"Hoj. Zase já." Yukino klečela před hrobem svých rodičů. "Já vím, že jsem tu byla včera, ale... Jen mě napadlo si popovídat, tati. Teda bylo by to víc fajn, kdybys mi i odpovídal, jasně, ale tohle je taky dobrý." Mladá Uchiha si povzdechla, pohladila hladký kámen a rozesmála se zoufalým smíchem, který prozrazoval, jak strašně se cítí. "Sasuke mě zabije..." vydechla a podívala se do úlomku lesklého kovu, který ležel na cestě. V jeho odrazu byla Yukino - dívka s uhlově černými vlasy a stejnýma očima. A také s krvavým šrámem pod levým okem, roztrženým rtem a modřinou na tváři, která se pomalu začínala vybarvovat. Skvělé.
"Chybíte mi..."

Klaply domovní dveře, což byl znak, že Yukino už je doma. Sasuke se vmžiku odtáhl od Naruta, oba trochu provinilý úsměv na rtech. Uchiha vstal z pohovky, a když přišel do chodby, slova mu uvízla v hrdle. Dívka se jen nevinně uculila, všechny její zranění všem na očích, zašpiněné oblečení a tričko na jednom místě i roztržené.
"Yukino!"
"Nic neříkej, jasný!" zarazila ho dívka mávnutím ruky. "Já vím, co chceš říct. Kde ses proboha takhle zřídila?! To jsi dívka?! Rvát se s klukama... Nestydíš se?! Nebo jsem na něco zapomněla?" zeptala se s překřížením paží.
"Nebuď drzá!" okřikl ji naštvaně Sasuke, který nechtěl dát najevo, že měla pravdu a přesně tohle všechno jí chtěl vytknout.
"A ty mě nediskriminuj!" vrátila mu to dívka. Naruto se tiše přiblížil a stál za Sasukeho zády, Aru seděl nahoře na schodišti a poslouchal, jak se hádka vyvine.
"Nic takového nedělám..." namítl Sasuke, pořád ještě rozčilený, nehodlal si přiznat, že by dívka měla pravdu.
"Ale děláš," zamumlal Naruto tiše, ale dostatečně hlasitě, aby ho všichni přítomní slyšeli.
"Naruto! Nepleť se do toho."
"A proč by nemohl?" zeptala se Yukino navztekaně. "Vychovával mě stejně jako ty, Sasuke."
"To je něco jiného..."
"Ne, to není! A na rozdíl od tebe mě chápe! Ale ty - kdyby se popral Aru, tak bys ho ještě pochválil! Ale mě ne... To si jen musím vyslechnout, jak se mají chovat správné dívky..."
Sasuke už se nadechoval k dalším ostrým slovům hádky, když Naruto včas zasáhl. "To by stačilo, oba dva. Yukino, co se stalo?" zeptal se místo toho.
"Potkala jsem pár kluků ze školy... Už včera jsem s nima měla malý konflikt, protože..." Yukino chtěla pokračovat, to ale zahlédla Arua divoce gestikulujícího, aby o tom nemluvila. Jistě, mohla jim říct, že ti kluci šikanovali Arua a proto se s nimi dnes poprala, když zmínil jejího mladšího bratra ve spojitosti s urážkami, ale poslušně mlčela.
"Protože?"
"Nepohodli jsme se. Oni... Uráželi Momo, tak jsem je zmlátila..." odsekla nakonec a doufala, že Naruto si nevšimne, že se jí třese hlas přesně tím způsobem, jako když lže. Poznal to, ale mlčel.
Sasuke si hlasitě povzdechl. "Yukino..."
"Běž se umýt a ošetřit se, ano? Promluvit si přece můžeme i později..." usmál se na ni Naruto, a lehce jí položil dlaň na rameno, čímž ji postrčil směrem ke schodišti. Dívka ani nezaváhala a vystřelila nahoru, málem zakopla o sedícího Arua a zmizela z dosahu Sasukeho vzteku.
Pak se ale vrátila v myšlenkách k té rvačce. Hiroki, který obvykle bývá hlavním aktérem, se nyní stáhnul a mlčel, když se jí vysmívali, jeho tvář nezdobil ten obvyklý úšklebek a vůbec všechno bylo jiné. Yukino ještě chvíli přemýšlela, co se asi mohlo stát, než se ponořila do horké vody, která jí spláchla všechny myšlenky jako obrovská vlna a dívka se konečně uvolnila...

Večer, když už seděla ve vyhřáté posteli a ještě si volala s Momo, jí vylíčila, co se ten den stalo a jaký na to má názor její nejlepší kamarádka. Ani Momo nevěděla, proč se Hirokiho chování změnilo, ale souhlasila, že i ve škole byl dnes nějak podivně zamlklý. Vážnou chvilku ale za chvíli zničily a začaly vymýšlet ty nejšílenější nápady, proč asi tak mohl Hiroki změnit názor.
"Třeba si uvědomil, že je gay!" zavýskla Momo rozjařeně a obě se poddaly dalšímu záchvatu smíchu. Ta myšlenka byla tak bizardní, že Yukino do té doby ani nenapadla. V té chvíli ještě nevěděla, že právě tahle myšlenka, kterou jí Momo vnukla, bude v příštích dnech velmi důležitá a rozhodující v jejím osudu. A že to, co jí v té chvíli připadá šílené, jako třeba celý Hiroki, se později změní na její každodenní rutinu.

ukázka Středy:
Vytáhla časopis na světlo a na chvíli zamrzla šokem.
Tak proč si ale prohlížel takový časopis?
"A seš si jistá? Určitě jsi viděla tohle?!" kulila na ni Momo oči...
"Nebylo by to na něm aspoň trochu poznat?"
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa


Komentáře

1 Majo Majo | Web | 15. prosince 2016 v 16:21 | Reagovat

Už Od rána stalkuju tvůj blog Nee-chan a čekám na další díl :D a tak krátký? :( Ty mě nemáš ráda :( Jsem zvědavá jak se to s Hirokim nakonec vyjasní :D a Naruto je taaaak sladky :3

2 ivana-chan ivana-chan | E-mail | 15. prosince 2016 v 20:53 | Reagovat

boooze esteze tam bol naru. ten oboch horkokrvnych uchihou skroti. na yukinom mieste by som reagovala rovnako. co na tom ze si dievca bran to v co veris. nemôzem si pomôct obaja su neskutocne sladky

3 Amanda Uchiha Amanda Uchiha | E-mail | Web | 16. prosince 2016 v 22:33 | Reagovat

Vím co bude v dalším dílu! :D
Tuhle povídku miluju *^*
Udělat ze Sasana takovýho trotla by mě nenapadlo :D ale tak zlej být nemusel °-°
Prosím co nedržív pokračování Ak-senpai!

4 Haku Haku | 17. prosince 2016 v 0:26 | Reagovat

Aru bude gay, Aru bude gay, že ano ?! :-D :-D Já v to celou dobu tajně doufaaaaal a teď už se to začíná zkreslovat, kyáá xD Každopádně moooooc děkuju za nový díl, zlepšila jsi mi několikanásobně den plný depresí :) Zrovna si prožívám to, co asi bude v dalších dílech Aru, pokud se to tak teda rozvine. Okolí se jaksi nemůže smířit s tím že jsem gay a dávají mi to sežrat, ale to už je jiný příběh. :) Ještě jednou děkuji za zlepšení dne :-)

5 sakurako-neko sakurako-neko | Web | 17. prosince 2016 v 10:44 | Reagovat

Sasuke a Yukino mají oba své hrdé povahy, jenže k Sasukemu se přidává i rodičovská starost, kterou k ní cítí, tím je jeho chování ještě horší :D  :D  :D  ale nebojte, v dalších dílech se jeho chování trochu vyklidní...
A ohledně Arua toho moc neprozradím, protože tahle povídka je opravdu hlavně o Yukino, ale pokud by byl zájem, možná budu dělat i něco o Aruovi :-D  (já tak jako pomalu už věřím, že tahle povídka se konce nikdy nedočká... xD)
A všem moc děkuju, že to čtete, vážně jsem ani nečekala, že by se to mohlo někomu líbit :-D

[4]: Btw. pokud by sis chtěl pokecat, tak v menu je na mě kontakt na skype ;-)  ;-)

6 Jenny Jenny | Web | 27. ledna 2017 v 12:10 | Reagovat

No vím kde vítr vane..nevím ale tuším... že Hiroki je do ni cvok jak lama a ona přijde zbouchnutá? x´DDDD
Pořád sis to neposrala to je zázrak xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama