Upozornění:

Je velmi pravděpodobné, že tu bude probíhat čistka článků.
Ano, já u sebe budu mít všechny příběhy uložené a můžete si mi o ně napsat, nicméně pro vaši případnou pohodlnost - pokud si nějaké chcete uložit na památku či ze sentimentu, doporučuji udělat tak do konce března, kdy bych nejpozději chtěla s mazáním začít.
Děkuji za pochopení.
- Sane

Týden Vzpoury - Pondělí

8. prosince 2016 v 9:13 | neko vystrkuje drápky |  týden hříchu
Člověk začne lehce panikařit, když si uvědomí, jak málo toho má předepsáno a že by s tím možná měl něco udělat xD
Snad se bude první díl vzpoury líbit ^^"Aru! Přijdeme pozdě! Dělej!" zavřískala černovlasá dívka naštvaně na schodiště. Povzdechla si a schodišti se omluvila, ono přece za nic nemohlo, to jen její mladší bratr je idiot a zase mu to trvá.
"Co si to mumláš?"
"Nic," odvětila s klidem Yukino. "Jen si povídám se schody."

Yukino s úsměvem sebevědomě zaplula do své lavice a mávnutím ruky pozdravila pár spolužáků. Znuděně si podepřela tvář dlaní o stůl. Když šlo o její rodinu, dřív se vždycky našel někdo, kdo se jí posmíval a vymýšlel hloupé urážky na homosexualitu jejích adoptivních otců. Nicméně Yukino byla charismatická, odhodlaná a temperamentní dívka. A taky dokázala jednou ranou poslat k zemi kteréhokoli chlapce ze třídy. A to i nyní, ve svých šestnácti letech.
Nenechala se šikanovat, protože prostě neměla zájem a tak se o to taky sama postarala. Poslední dobou jí ale dělal starosti Aru, který tak průbojný nebyl. A Yukino měla tísnivý pocit, že se něco děje, jenže Aru jí jako obvykle nic neřekl...
"Ahoj Yu," přisedla si k ní do lavice Momo, její nejlepší kamarádka, a začala jí hned něco horlivě vysvětlovat, Yukino na to dnes ale neměla náladu a tak během vyprávění koukala z okna a okolí pro ni umlklo.
"Ale ale? Že by tě tvoje holka neposlouchala?" zašklebil se na Momo jeden z jejích spolužáků, čímž černovlásku i probral z transu.
Zhluboka se nadechla, je přece v prváku, nemůže si dovolit mít tolik problémů za rvačky, obzvlášť když je už červen.
"Zmlkni Hiroki!" odsekla Momo a její blonďaté vlasy se zelenými prameny se tančivě rozevlály kolem její hlavy.
"Ale klid, kočičko, já přece proti vašemu vztahu nic nemám..." zasmál se rudovlásek a do slova vztah dal veškerou škodolibost, jakou v sobě měl.
"Páni," zvedla k němu znuděně Yukino pohled. "To jsem nevěděla, že dokážeš vymyslet ještě tupější nadávku než obvykle. Očividně se překonáváš, Hiro-chan..." Yu se bezstarostně rozesmála, jako by jí chlapcova narážka vůbec neublížila.
"Hm... To je ale smutné, že už o našem vztahu vědí," přidala se k ní i Momo, která ten skrytý smysl pochopila. Udělat z toho hru, aby nikdo nepřišel k úrazu. A tím někým myslely Hirokiho, ne sebe. "Takhle se můj kluk určitě dozví, že ho podvádím..."
"Neboj se," uklidňovala ji s hranými obavami mladá Uchiha. "Když mu to vysvětlíme, třeba si s náma i dá trojku..."
"To je fakt." Momo si hraně oddechla, během jejich divadelní scénky se k jejich lavici přiblížilo víc spolužáků a poslouchali je. Hiroki byl nyní značně v rozpacích a očividně už nevěděl, jak dívky urazit.
"Trapky," ušklíbl se a odešel se stejnou maskou na tváři, která říká, že je znuděný a vůbec ho to nezajímá, ale dívky přes ni vidí. Poznaly, že ve skutečnosti chce utéct, protože neví, jak má reagovat. Obě mu ještě poslaly vzdušný polibek, než se zvonivě rozesmály. Skupinka pozorovatelů se postupně roztrousila, až zůstaly u své lavice samy.
"Hiroki je idiot, víš, že ho jenom baví provokovat..." povzdechla si Momo a starostlivě položila dlaň na dívčino rameno. Yukino se pousmála.
"Já vím. Měla jsem chuť mu prostě jednu vrazit, aby zmlknul, ale pak jsem si vzpomněla na Sasukeho. Zabil by mě, kdybych měla další poznámku za rvačku..." Byla pravda, že její strýc nebyl rád, když se prala, ale kdyby to byl Aru, možná by ho ještě pochválil. Tohle jí na něm vadilo, bral ji jako křehkou a zranitelnou jen proto, že je to dívka. Oproti němu Naruto na ni vždycky jen spiklenecky mrknul.
"Musí to být těžké žít s nimi. Vím, že jsou fajn, ale kdybych je neznala, nevím, asi bych taky měla nějaké předsudky ohledně jejich výchovy," zamyslela se Momo a mohlo by to znít urážlivě, kdyby to ovšem nebyla Momo - její nejlepší kamarádka. Yukino věděla, že dívka to zle vůbec nemyslí, jen prostě říká, co ji napadne. Ale je to rozhodně lepší, než kdyby něco předstírala. Předstírání je jedna z věcí, které Yukino opravdu nenáviděla, proto se i zlobila na Arua, i když už to nyní neříkala nahlas. Aru byl ještě maličký, když jim zemřeli rodiče, nemohl si na ně v takovém věku pamatovat. A tak, ani už nevěděla, kdy přesně s tím začal, Aru oslovoval Sasukeho tati. I Sasuke mu ze začátku říkal, že je jeho strýc a ne táta, ale malý Aru si stál za svým a oni mu to přestali vyvracet. Jistě, Aru ví, že Sasuke není jeho otec, ale oslovuje ho tak a bere ho, jako by byl. Stejně tak Naruta, ale ten ho dokázal přimět říkat mu jménem.
Někdy byl Aru opravdu komplikovaný, povzdechla si Yukino a začala se soustředit na výuku.

Bylo odpoledne, když se vracela ze školy. Byla ještě v knihovně a tak se zdržela a všichni z jejího ročníku už byli pryč. Obvykle domů chodila okolo základky, kde studoval Aru a tak byli zvyklí, že tam čas od času čeká a jdou společně. I dnes tam chlapec stál, opíral se o kamennou zídku a čekal, kdy Yukino konečně dorazí.
Prošla okolo skupinka jejích spolužaček, mezi nimi i Momo, která na chlapce přátelsky zamávala a zavolala něco o nějaké knížce.
"Ale, není to náš malej teploušek?" Aru ostražitě vzhlédl a v té chvíli opravdu vypadal jako vystrašený králíček, ke kterému se přiblížil vlk. V příchozích chlapcích poznal další Yukininy spolužáky. "Hej! Mluvím s tebou, ty zasranej spratku!" zvýšil jeden z nich hlas a strčil do Arua, který zavrávoral a dopadl na zem.
"Dej mi pokoj...!" zašeptal tiše Aru, neprůbojný ve všech ohledech na rozdíl od jeho sestry. Která mimochodem už měla být tady.
"Snad by ses nám tu nerozbrečel," rozchechtal se ten kluk a ostatní mu přizvukovali. "On ti to tatínek pofouká. A dokonce dva tatínkové, to to hned přestane bolet, co?" Aru tu narážku chápal, ale neodpovídal. Kdyby se s ním začal hádat, bylo by to jen mnohem horší. Sklopil oči k zemi a mlčel.
"Co ty malej bu-" příval slov se najednou zničehonic zastavil a Aru vzhlédl. Srdce vynechalo strachy několik úderů, ale uklidnilo se při pohledu na scénu před sebou. Ten hnědovlásek překvapeně lapal po dechu, mezitímco ho Yukino škrtila s vražedným pohledem.
"Chceš pokračovat, Hiroki?" zeptala se ledově a pousmála se jako dravec na lovu. "Tady už nejsme ve škole, klidně si to můžeme vyříkat..." Dívka se sevřením trhla a kluk se válel na zemi, kde mu do břicha okamžitě vrazila její noha a on se rozkašlal a tvář se mu zkroutila bolestí. Yukino přišla ještě blíž, šlápla mu na prsty u pravé ruky a chlapec zavyl bolestí. "Jejda? Promiň, to jsem fakt nechtěla..." zasmála se Yukino sladce a špičkou boty mu lehce přejela po tváři. Otočila se k ostatním klukům, ve tváři děsivá grimasa.
"Vypadněte!" Stačilo, aby to dořekla a byli pryč, Hiroki, o kterého už se nezajímala, se rychle zvedl a následoval je.
"Děvko," sykl rozzuřeně, ale natolik potichu, že téměř nebyl slyšet. Yukino mu ukázala vztyčený prostředníček a pak přešla ke svému bratrovi.
"Aru, jsi v pořádku?" zeptala se starostlivě, její hlas se okamžitě proměnil, když mu opatrně ohmatávala končetiny, aby se ujistila, že mu neublížili.
"Hn," mroukl a odvrátil tvář.
"Musíš se bránit, jinak ti ublíží!"
"Yu, jsem v pořádku! Díky za záchranu, ale už o tom nechci mluvit..." namítl tmavovlásek a vydal se na cestu domů. Yukino jen nechápavě zakroutila hlavou a vydala se za ním.

"Hoj, jak se vede?" usmála se dívka smutně a posadila se do vlhké trávy hned vedle náhrobku. "S Aruem je to vážně těžký, chci mu pomoct, protože jsem přece jeho starší sestra a to sestry dělají, ale on mě odmítá a odhání od sebe... Nevím, co mám dělat... Kéž bys tu byl se mnou, tati."


ukázka Úterý:
"Sasuke mě zabije..."
"Nebuď drzá!" okřikl ji naštvaně Sasuke...
"... Uráželi Momo, tak jsem je zmlátila..."
Hiroki, který obvykle bývá hlavním aktérem, se nyní stáhnul a mlčel...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa


Komentáře

1 Amanda Uchiha Amanda Uchiha | E-mail | Web | 8. prosince 2016 v 16:13 | Reagovat

oooo píšeš úžasně Neko-sama O_O :-D
máš novou čtenářku :-P

Ten příběh se mi strašně líbí! :)

Těším se na pokračování :-D

2 ivana-chan ivana-chan | E-mail | 8. prosince 2016 v 17:51 | Reagovat

booze chudak aru. aspon ma statrsiu sestru ktora ho ochrani. aru je z toho vsetkeho chudak zmäteni. itachiho nepoznal a sasu mu vlastne da sa povedat otca nahradza....noo velmi sa tesim na dalsi diel. yu mi povahovo iba tak trochu pripomina sasukeho...ale to sa mi asi iba zda hihihihi :-P  :-D

3 viky viky | 8. prosince 2016 v 20:22 | Reagovat

veľmi sa mi páči ako je Yukino opísaná...ako silné emancipované žieňa, ktorá nenechá nejakého fagana otierať si o ňu a jej rodinu hubu.. len tak ďalej :-D ...veľmi sa teším na pokračovanie...dúfam, že sa Aru časom proti tým narážkam obrní a vezme si príklad od sestry- všetkým nakope prdel ;-)..už aby bolo pokračovanie :-D

4 Majo Majo | Web | 8. prosince 2016 v 20:25 | Reagovat

Wooow Yukino je drsná, mám ji ráda holcinu :3 líbí se mi ze i když je to o ní tak je tam stále zmínka o Sasukem a Narutovi :D a Hiroki je hajzl ale z nadcházející ukázky mám dojem že by se třeba mohl začít chovat jako člověk a ne jako kreten.. třeba bude i tím vyvoleným pro Yukino.. haha :D

5 Haku Haku | 9. prosince 2016 v 0:51 | Reagovat

V hlavě mám tolik teorií o tom jak to vlastně bude, ale nevím která je správná a nezvrácená xD Každopádně se moc těším jak se to bude dál vyvíjet ^w^

6 Jenny Jenny | Web | 27. ledna 2017 v 12:05 | Reagovat

Yukino se mi začíná opravdu líbit až nehorázně moc.. Hodná Sakurako neposer to xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama