Upozornění:

Je velmi pravděpodobné, že tu bude probíhat čistka článků.
Ano, já u sebe budu mít všechny příběhy uložené a můžete si mi o ně napsat, nicméně pro vaši případnou pohodlnost - pokud si nějaké chcete uložit na památku či ze sentimentu, doporučuji udělat tak do konce března, kdy bych nejpozději chtěla s mazáním začít.
Děkuji za pochopení.
- Sane

Týden Pravdy- Sobota (2/2)

5. června 2016 v 8:33 | nekoušek pro vás má dáreček <3 |  týden hříchu
Jak řekl bůh - Milujte se a množte se, mé děti! xD *padla* aneb nepůjčujte mi Bibly xD nikdy! xD
Ještě před povídkou vám musím něco říct! xD zamilovala jsem se <3 a on je strááášně sladkej <3 a já si ho chci nechat <3 a asi z něj udělám ukeho v nějaký povídce xD Aneb kdo neviděl Labyrint: útěk a mého miláška Newta, napravte to nebo máte zákaz mých povídek xD (neberte ji vážně, jen se předávkovala cukrem...) Když ono je to také sladkééééé <3
Ale vy jste určitě přišli kvůli pornu pokračování povídky xD tak už vás nebudu zdržovat a užijte si ji :3
UPOZORNĚNÍ: slyšeli jste boha, ne? xD Moji drazí úchyláčci, čtení je na vaši zodpovědnost :* xD
A když už pozoroval dveře příliš dlouho, otevřely se.
Naruto stál nejistě před Sasukem. Modrá a Černá se do sebe vpily tak jako už mnohokrát. Stačila jedna vteřina k porozumění...

"Miluju tě," řekl Naruto zbrkle, ale přesto zcela vážně dřív, než Sasuke stačil cokoliv říct. "A jsem idiot, jasný? Vím to. Choval jsem se jako ublížené děcko a jediné, co jsem uměl, bylo zbaběle utíkat. A chtěl bych to změnit. Protože ty jsi někdo, o koho stojí bojovat!" Naruto se začervenal. Tehle proslov si připravoval celou cestu sem, ale až nyní, když ho řekl nahlas, si uvědomil, jak moc odhalující vlastně je.
"Naruto..." vydechl Sasuke překvapeně, pousmál se a přešel těch několik kroků, které je od sebe dělili. Sevřel látku jeho trička a přitáhl si ho k sobě, aby mohl spojit jejich rty v polibku. A to byla odpověď lepší, než tisíc slov. Blonďáček omotal ruce kolem Sasukeho krku a natiskl se blíž k němu.
"Skutečná láska nekončí nikdy.Můžeme se pohádat,rozejít,zklamat,stát se může úplně všechno. Ale ať se stane cokoliv, tahle láska dál žije v našem srdci. Nezávisle na rozumu,nezávisle na tom,co se děje. S takovou láskou nemůžeme nic dělat. Prostě ji v sobě neseme dál," zašeptal Naruto tiše, když se od sebe odtáhli, ale opírali se čely o sebe. "Jednoduše řečeno: Jen tak se mě nezbavíš, Sasu."
"To jsem ani neměl v plánu," ujistil ho Sasuke a zatáhl ho do ložnice, kde Naruta povalil do postele. Tuto noc byla až zoufale prázdná a Sasuke si bolestně uvědomil, jak osaměle se Naruto tenkrát musel cítit. "Promiň, že jsem se k tobě choval jako kretén..." omluvil se, ale Naruto na všechnu dávnou bolest v tomto momentu zapoměl, když si místo odpovědi přitáhl Uchihu pro další polibek.
"Sakura slíbila, že děti pohlídá až do večera, času máme dost. Tedy pokud chceš," uculil se blonďáček hravě, ale v jeho očích byla stopa po nejistotě. Co když Sasuke přecejen odmítne?
Ale ten nic takového neměl v plánu, když si místo toho během líbání svlékl košili a shodil ji na zem. Naruto se podepřel v loktech a i on si rychle přetáhl tričko přes hlavu, aby se potom mohl natisknout na druhé mužské tělo. Jak moc mu chyběl tento dotek...
Sasuke se posunul a jeho rty putovali po krku na rychle se zvedajícím hrudníku. Krátce lapil do úst jednu bradavku, obkroužil ji jazykem a pokračoval na své cestě dolů. Minul pupík a lehce ho poškádlil na podbřišku, čímž vyloudil z těch milovaných úst sladké vzdychnutí. Černovláskem projel mráz. Jak miloval ten zvuk. Neodolal a pohyb zopakoval, jen aby ho mohl slyšet znovu.
Potom sjel ještě o kousek a rty lapily knoflíček u džínů a s pomocí jazyka i zubů se mu podařil rozepnout, stejně tak i zip a poté, už s pomocí rukou, mu kalhoty i se spodním prádlem stáhl. Znovu se vrátil nahoru a dravě lapil bezmocná ústa druhého mladíka do francouzského polibku. Jeho ruka mezitím dráždivě zabloudila k Narutovu přirození, které sevřela v dlani a lehce zapohybovala. Naruto do druhých úst zasténal, vzduchu se mu nedostávalo a racionální myšlení ho opustilo už před několika minutami.
Dlaní zaputoval i k zbývajícímu oblečení svého partnera a začal ho svlékat, Sasuke nepřítomně odkopl oblečení z postele, aniž by přestával se svou činností.
Naruto si ho přitáhl ještě víc k sobě, jejich klíny se o sebe otřely, až oba zároveň zasténali.
"Sasuke, chci tě," zašeptal mu trhaně Naruto do rtů, vzduchu se mu nedostávalo, ale v této chvíli to byl ten nejmenší problém.
A Sasuke mu vyhověl, roztáhl mu nohy a pomalu do něj vniknul. Dával mu čas, aby si zvyknul, nijak nepospíchal, chtěl si tu chvíli užít. Ale Naruto sám nedočkavě přiměl Sasukeho, aby zrychlil.
Sasu na chvíli zavřel oči, potom sevřel jeho boky a konečně začal přirážet. Ložnicí se rozléhaly dva sténající hlasy. A oni byli jako jeden: jedno tělo, jedna mysl.
"A-ah!" zasténal Naruto a vyvrcholil ve stejné chvíli jako jeho milenec, který se vyčerpaně sesunul na něj.
"Miluju tě..." zašeptal mu Sasuke znaveně do ucha a chlapce si přitáhl do náruče.

"Víš, když se nad tím tak zamyslím, mohli bysme se hádat častěji. Usmiřování je fajn..." namítl najednou Sasuke s úsměvem na rtech. Naruto k němu vzhlédl a uculil se.
"Hm... Dobře, ale příště budu nahoře já!" zašklebil se Naruto výtězoslavně. Sasuke mu věnoval svůj skeptický pohled s pozdvyžením obočí.
"Tak na to zapomeň, kotě!"
"Ale notááák..."
Smích. V takové chvíli neexistuje krásnější a příjemnější zvuk, než je tento.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa


Komentáře

1 ivana-chan ivana-chan | E-mail | 5. června 2016 v 10:36 | Reagovat

krasa niet nad udobrovanie, hihihi udobrovaci sex nema chybu no

2 Majo Majo | Web | 5. června 2016 v 18:08 | Reagovat

Awwww po dlouhé době nějaká prasárnička mezi těma dvěma, konečně :3 oba dva to potřebovali, ten stres si přece musejí nějak vybít :D Jsem zvědavá na neděli, doufám že bude velmi velmi brzo sepsána :D

3 sakurako-neko sakurako-neko | Web | 5. června 2016 v 19:01 | Reagovat

[2]: napsanou už ji mám a bude tady příští neděli ;-)

A jsem moc ráda, že se díl líbí :-D

4 Majo Majo | Web | 8. června 2016 v 21:14 | Reagovat

Sem napište komentář

[3]:AŽ v neděli?! :OO tak pozdě :( ale chápu, bude to neděle, bude v neděli :D jen je to za moc dlouho :3 chystáš pak ještě nějaké další pokračování? přijde mi to jako dost úspěšná série :3

EHm, dva blogy? :D budu dělat že nejsem úplně blbá a že jsem to pochopila :D Který je ten druhý?

5 sakurako-neko sakurako-neko | Web | 8. června 2016 v 22:20 | Reagovat

[4]: promiň :D no to bylo spíš jen varování, že čas od času je tam napsáno sakurako-neko, ale odkazuje tě to na úplně jiný blog, protože jsem líná se přihlásit na ten správný ze kterého koment má být :-D
jinak blogy se rozlišují tím, že na sakurako-neko je yaoi tvorba a na alisa44 najdeš mou originální (neyaoi) tvorbu :-D

A ano, zvažovala jsem ještě možné pokračování, ale to jen okrajově, prozatím je to poslední série ;-)

6 Mei Mei | Web | 8. června 2016 v 22:30 | Reagovat

Kéž bych se taky takhle usmířila se svou teď už bejvalkou 😂 Nebo raději ne 😂😂 Nádherné, úplně jsem se zamotala do školy, takže nějak upadám věcech, co mám ráda, ale určitě si najdu čas! Musím!

7 anko-san anko-san | 4. července 2016 v 14:35 | Reagovat

Dlouhej díl, pěknej díl :D

8 Jenny Jenny | Web | 27. ledna 2017 v 11:43 | Reagovat

Aaawwwwwwww Jo naruto nahoře je the best... jo... to jo to moc není a to jenny ani psát neumí Sakurako...výzva? x´D
A jo... víš že tě zbožňuju že jo? xD nepokaž si to xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama