Upozornění:

Je velmi pravděpodobné, že tu bude probíhat čistka článků.
Ano, já u sebe budu mít všechny příběhy uložené a můžete si mi o ně napsat, nicméně pro vaši případnou pohodlnost - pokud si nějaké chcete uložit na památku či ze sentimentu, doporučuji udělat tak do konce března, kdy bych nejpozději chtěla s mazáním začít.
Děkuji za pochopení.
- Sane

Zaslepen láskou 23

28. května 2016 v 16:31 | sakurako, která napravuje napáchané činy neko |  Zaslepen láskou
Ano, ano >_< vím, že tahle povídka tu dlouho nebyla (a není jediná), našla jsem ještě jeden předepsaný díl, tak jsem si řekla, že když ho sem dám, třeba mě to nakopne (nejlépe doslova xD) k tomu, abych to dopsala ;)
Užijte si díl <3


Severus tiše vešel do Velké síně,doufal že si ho nikdo nevšimne.A když už očekával vlnu posměchu od studentů,kteří se už stihli dozvědět nový pikantní drb na jeho osobu,zjistil,že si ho nikdo nevšímá.Jako obvykle.
Plaše se ohlédl k Nebelvírskému stolu,kde seděl James a Sirius mu něco tiše říkal,jakoby se ho snažil uklidnit,hnědovlásek měl ale ve tváři tvrdý pohled někoho,kdo svůj názor nezmění.Seve sklonil hlavu a co nejvíc nepozorovaně přešel k Zmijozelskému stolu a nabral si snídani.
,,Tak to vypadá,že ten tvůj chytač bude o včerejšku mlčet..."prohodil k němu znudeně Lucius sedící hned vedle a ušklíbl se. ,,Žádnej skandál se nekoná,tak se uklidni..."
,,Nechápeš to..."povzdechl si Severus a dál svého společníka neřešil.Malfoy byl příliš hrdý,než aby mu něco takového mohlo ublížit,ale Severusovo křehké srdce milující Jamese se s každou další vteřinou tříštilo na tisíce kousků.
,,Severusi!"skočila mu v té chvíli Lily s úsměvem kolem krku,pak ale pohlédla do jeho tváře a zarazila se. ,,Stalo se něco,Seve?"zašeptala opatrně a v očích měla něhu.
,,Ten váš Potter už ví,že tady Snape není zrovna na holky a není pro něj hrozba."vložil se do toho drze Lucius a natáhl se pro další toust.
Lily si ho zlostně přeměřila očima. ,,Tebe se nikdo na nic neptal!"zavrčela a pohodila vlasama.
,,Pozor na jazyk,Evansová,Nebelvír by mohl přijít o pár bodů!"přimhouřil Lucius zlostně oči,zvedl se odešel.
,,Tak co se stalo?"přisedla si hned Lily k Severusovi a položila mu dlaň na hřbet ruky.
,,James mě viděl s Luciusem...."
Lily se smutně usmála. ,,Severusi,netrap se s tím...On to nějak pochopí..."

Když toho dne James prošel kolem Severuse,neposmíval se,nestrčil do něj,nehodil po něm žádnou kletbu.Vlastně neřekl vůbec nic a vyhnul se mu tak velkým obloukem,jakoby se bál,že tu nemoc od Severuse může chytit.Vlastně to bylo mnohem bolestivější,než kdyby se choval jako dřív.Mladý Severus krvácel žalem.

A tak když se večer všichni připravovali na ples vážně zvažoval,že na něj nepůjde.
,,Ta šprtka by pak byla naštvaná,"prohodil Lucius když si před zrcadlem upravoval kravatu.
,,Marry Ann by to třeba pochopila..."
,,Prostě se padej převlíknout."ušklíbl se nekompromisně mladý Malfoy.

Severus nenápadně vešel do Velké síně slavnostně upravené a pohledem hledal Lily.Ani jedna z nebelvírských dívek tam ale zatím nebyla,naopak Sirius,Remus a James už tam byli,seděli u jednoho stolku a před nimi stály jejich poháry.
Sirius zvedl hlavu a jejich oči se střetly.Nebelvírský chlapec se začervenal a pohled sklopil a Seve si vzpoměl,co mu přiznal dnes v ranních hodinách.
,,Nikdy jsem nemiloval Jamese...Zamiloval jsem se do tebe...."ta slova se mu v hlavě přehrávala pořád znovu a znovu a i jeho tváře tak chytili sytý odstín.Byla pravda,že Sirius vlastně nikdy přímo neřekl,že miluje Jamieho,on to jen tak nějak předpokládal.A jak mohl vědět,že má Sirius tak strašný vkus a zabouchne se do něj?To by přece nemohl předpokládat nikdo....I přes své myšlenky se ale pousmál.Vlastně....bylo příjemné vědět,že někomu by se mohl líbit.
Jeho tvář ale znovu potemněla když se k němu stočil jiný,krutý pohled oříškových očí.James rozhodně nevychladnul a jejich přítelství,které trvalo krátce a bylo už tak vratké,definitivně skončilo.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 anko-san anko-san | 4. července 2016 v 13:40 | Reagovat

Doufám, že budou další díly, protože já se za dnešní dopoledne do tý povídky zamilovala :D A upřímně nekecám, já chci další díly!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama