Upozornění:

Je velmi pravděpodobné, že tu bude probíhat čistka článků.
Ano, já u sebe budu mít všechny příběhy uložené a můžete si mi o ně napsat, nicméně pro vaši případnou pohodlnost - pokud si nějaké chcete uložit na památku či ze sentimentu, doporučuji udělat tak do konce března, kdy bych nejpozději chtěla s mazáním začít.
Děkuji za pochopení.
- Sane

Týden Pravdy- Středa

5. května 2016 v 10:21 | sakurako se rozplývá nad malou Yu-chan <3 |  týden hříchu
Ahojte minna,
jen pro vaši představu... Moc se omlouvám,ale dost možná bude vycházet jen povídka týdně >_< To je tak, když je někdo tele a týden před prezentací musí dočíst ještě 350 slov z ruské literatury. Ano, jsem geniální -.- a vzhledem k tomu, že mi docházejí zásoby tak vůbec nevím jestli přežiju xD a protože víte (většina z vás) že mám i druhý blog, který se znovu pokusím oživit a zase zajet do starých kolejí,protože blog teď velmi dlouho byl ve stavu hybernace až umrznutí xD ale pořád žije a dává se zase dokupy <3 tak bohužel na Saki-chan a Neko-chan mi nezbývá tolik času :( taky Afko,které teď bylo a které chci sepsat xD takže ano, prostě mě zabijte - pokusím se zůstat na stejném počtu povídek týdně jako doteď ale nic vám neslibuju...Když se Naruto probudil, Sasuke klidně oddechoval po jeho boku. Naru ani nevěděl, kdy se vrátil poté,co mu Konan volala.Posadil se a až v té chvíli,kdy se neklidné tělíčko vedle něho zavrtělo,si uvědomil,že Yukino spí s nimi v posteli.
"Strejda se vrátil včera moc pozdě,"zívla a protřela si rukama rozespalé oči.
"Pšššt!" utišil ji Naruto a starostlivě se podíval na Sasukeho s temnými kruhy pod očima. "Nesmíme ho vzbudit...Pojďme vstát a připravit snídani..." navrhl dívce,ta přikývla a vyskoukala se z postele.

Naruto pobaveně pozoroval cupitající děvčátko, které odhodlaně lezlo po kuchyňské lince a hledalo ve skříňkách potřebné věci. "Umíš dělat míchaná vajíčka?" zeptala se Naruta zvědavě, ten si až v té chvíli uvědomil,že vlastně šli společně připravovat snídani a on tam místo toho postává.
"Jasně, máš na ně chuť?" Dívenka na otázku energeticky zakývala hlavou a potom vyndala pánvičku, kterou blonďákovi podala.
"Je to moje oblíbené jídlo," dodanala na vysvětlenou a zářivě se usmála. Seskočila z linky a přistrčila si k lednici židli, aby následně mohla vyndat i vajíčka a kečup, oboje potom podala Narutovi a s očekáváním koukla na sporák.
Mladý Uzumaki se neubránil smíchu. Yukino skutečně vypadala jako malý ďáblík, ale měla dobré srdce a energie na rozdávání. Na chvíli ho napadlo, zda ty děti skutečně nejsou něco, co jejich vztah se Sasukem potřebuje. Postrčení správným směrem k založení rodiny...
Přešel ke sporáku a zapnul ho, dal tam pánev,nalil olej a rozklepl na ni pár vajíček, Yukino ho pořád nedočkavě sledovala a on mohl úplně vidět jiskřičky v jejích černých očích. Věděl, že je zvláštní v devatenácti přemýšlet o založení rodiny, obzvlášť když ani on, ani Sasuke neměli zrovna ukázkové dětství, nebo možná právě proto...?Nedokázal si na své otázky odpovědět.
Černovláska se mezitím znovu vyškrábala na linku,vytáhla misku a potom se natáhla pro čokoládové lupínky a mléko. "Strejda vždycky snídá tohle," vysvětlila Narutovi a soustředěně nalila mléko do misky.
"Já vím," zašeptal Naruto poněkud zaraženě, že je dívenka tak vnímavá. Ta mezitím připravila v jídelně misku s mlékem a k tomu krabici s lupínky. Potom vyndala dětský Sunar a stejně jako předtím vše potřebné,ale s přípravou počkala,až potom, co míchaná vajíčka byla hotová a Naruto mohl sporák vypnout.
Yukino mu všechno poctivě připravila na pult a s očekáváním k němu vzhlížela. A Naruto se zarazil. Nevěděl, jak se to připravuje, když už chtěl se zoufalstvím svůj problém vysvětlit dívce, vešel do kuchyně rozcuchaný tmavovlasý muž, který držel v náruči malé miminko. Stačil mu jediný pohled na dvojici v kuchyni a ušklíbnul se.
"Udělám to, Naru." V koutcích mu pobaveně zacukalo, když se ti dva vystrašeně otočili.
"Dobré ráno, strýčku. Děláme snídani," vysvětlila černovláska pyšně, jakoby to snad nebylo očividné a Sasukeho pohled zalétl ke stolu, kde na něj čekalo mléko a lupínky.
"Dobré. To vidím, Yu-chan," usmál se něžně a trochu jí volnou rukou pocuchal vlásky. Poté se lehce dotkl Narutova ramene a povzbudivě se na něj usmál. Naru mu úsměv oplatil a převzal si Arua, aby mu Sasuke mohl ohřát mléko.
"Co budeme dneska dělat?"
"Půjdeme na pouť!" zavýskla Yukino nadšeně až ji Sasuke musel krotit.
"Něco méně náročného nechceš? Naruto se sotva vrátil z nemocnice..." připoměl jí káravě a dívčin úsměv trochu povadl. Naruto si povzdechl.
"Jsem v pohodě a pouť zní docela dobře," mrkl smiklenecky na dívku, která nyní zase zářila jako sluníčko, a pak se rozesmál Sasukeho pohledu alá "Vážně ji musíš podporovat?!"
"Tak půjdeme na pouť." Sasuke zoufale rezignoval a od stolu se ozvalo dvojité jupí.

Yukino nadšeně pobíhala kolem a chvílemi se jim až ztrácela z dohledu, jak chtěla hned všechno vidět a Sasuke byl celý nervózní,když před sebou tlačil kočárek.
"Jsem rád, že se usmívá. Je hodně statečná, myslím, že chce Aruovi nahrazovat mámu..." zašeptal Sasuke smutně, když se díval, jak Yukino svírá Arua v náručí a krmí ho z kojenecké láhve.
"Musela si projít peklem. A myslím, že není jediná... Sasuke, kdyby jsi mi to řekl, mohl jsem ti přece pomoct...?" Naruto se k tomuto tématu nechtěl znovu vracet, ale zároveň se pořád cítil ublíženě. Jako partneři si přece měli říkat všechno, nebo ne?
"Půjdeš se mnou na horskou dráhu, strýčku?" žadonila dívka a tím i mladý pár vyrušla z myšlenek.
"Yu-chan..." zaúpěl Sasuke a Naruto se ušklíbl.
"Copak, nedělá se ti snad při pohledu na tu vysokou a nebezpečnou dráhu špatně, že ne?"
Sasukeho vražedný pohled, který po něm poté hodil, mluvil za vše.
"A ty Naruto? Půjdeš se mnou?" zeptala se černovlasá dívenka a tahala Naruta směrem k atrakci.
"Jasně," usmál se na ni a v očích mu nadšeně zajiskřilo.
"Víš, že strejda je rád, že jsi v pořádku? Chodil za tebou do nemocnice každý den, když jsi byl nemocný..." prohodila dívka jen tak mimochodem a Naruto se zarazil.
"Opravdu? To mi neřekl."
"Jop a teta Konan říkala,že ona nám bude dělat maminku a Sasuke tatínka, to strejdu rozlobilo a řekl, že to se nestane. Prý by něco takového neudělal, hlavně když jsi dlouho spinkal, tak prý ne. Ale já to vůbec nepochopila..." žvatlala dál a nejspíš tomu skutečně nerozuměla. Ale Naruto pochopil moc dobře. Konan chtěla, aby se se Sasukem vzali a on to odmítl kvůli němu, i přes to, co dělal a jak se zhroutil. Ani když byl v kómatu, tak nepomyslel na to, že by založil skutečnou normální rodinu a poskytl tak dětem domov... Byl tohle snad důkaz skutečné lásky?
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa


Komentáře

1 viky viky | 5. května 2016 v 12:39 | Reagovat

Jupii dalsi uzasny diel...su tak sladky...ako jedna velka stastna rodina :D ..a Sasuke je teda charaktet ked sa nenechal nalakat a ostal verny Narutovi v dobrom i zlom :-D ...uz sa nemozem dockat pokracovania... :-)

2 ivana-chan ivana-chan | E-mail | 5. května 2016 v 19:52 | Reagovat

booooze tak to bolo sladke su spolu naozaj rozkosny krasna rodinka som velmi rada ze yuki mu povedala ako to bolo niet nad detsku uprimnost veeeelmi sa tesim na dalsi diel

3 Mei Mei | E-mail | Web | 6. května 2016 v 7:53 | Reagovat

Awwww~ pořád doufám v to, že děti budou mít raději Naruta :D

4 Majo Majo | Web | 5. června 2016 v 17:55 | Reagovat

Ta holčička je naprosto úžasný malý ďábel :3 mám pocit že za chvíli Sasukeho totálně odrovná :D Jak dlouho byl vůbec Naruto v komatu?

5 sakurako-neko sakurako-neko | Web | 5. června 2016 v 18:57 | Reagovat

[4]: necelé dva týdny ;-)  a ano, Yukino je prostě nejlepší :-D

6 anko-san anko-san | 4. července 2016 v 12:38 | Reagovat

Pěkný díl :)) Yuki je boží

7 Jenny Jenny | Web | 27. ledna 2017 v 11:28 | Reagovat

Awwwwwwwwww *,* :3 Já cu taky horskou dráhu já taky já taky!! Já cu taky pouť QQ Sakurako jdeme na pouť! >XDDD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama