Upozornění:

Je velmi pravděpodobné, že tu bude probíhat čistka článků.
Ano, já u sebe budu mít všechny příběhy uložené a můžete si mi o ně napsat, nicméně pro vaši případnou pohodlnost - pokud si nějaké chcete uložit na památku či ze sentimentu, doporučuji udělat tak do konce března, kdy bych nejpozději chtěla s mazáním začít.
Děkuji za pochopení.
- Sane

Týden Pravdy - Pátek

19. května 2016 v 22:08 | sakurako se projednou spolčila s neko |  týden hříchu
Taaakže xD je to dlouhý xD a napsala jsem to teď xD jsem trochu zapoměla no xD ale příští tejden mám jenom dva dny výuku, tak snad nějakej ten čas využiju k psaní xD
A vím, že spousta z vás v této povídce odsoudila Sasukeho jako blba, a že už bych je měla přestat rozhádávat xD no ale...nevím, možná na vás tato kapitola zapůsobí stejně jako na mě a Narutovo chování už nebudete omlouvat ;) aneb když vás překvapí vlastní povídka xDSasuke se díval na tvář svého přítele uvolněnou poklidným spánkem. Cítil se špatně za svá včerejší slova, ale byl to přeci hrdý Uchiha, ti se jen tak neomlouvají...
Naruto se neklidně zavrtěl, o Sasukeho pozorování věděl, možná i proto stále neotevíral oči. Jen tak ležet bylo uklidňující a on nechtěl mluvit.
"Vím, že nespíš, Naru," povzdechl si černovlásek nakonec a promnul si spánky. "Myslím, že bysme si měli promluvit. Nechci se znovu dostat do stejné fáze jako předtím."
Naruto v duchu zaúpěl, ale poté otevřel oči a zahleděl se do obsidiánově černých duhovek. "Tak dobře. Nemám důvod se ti omlouvat za ten včerejšek, dělal jsem jen to, co bylo nejlepší pro Yu-chan."
"Ale ona je moje zodpovědnost, ne tvoje. Měl jsem o tom vědět." namítl Sasuke, nechtěl se opakovat, ale zároveň měl pořád potřebu to připomínat.
"Myslel jsem, že když jsme partneři, tak je to naše zodpovědnost. A ty ses měl soustředit na školu, nezapomínej,že maturitu máš příští týden!" připoměl Naruto káravě, vlastně se docela divil, že ji Sasuke ještě hodlá dělat vzhledem k tomu, že se poslední dobou na nic nepřipravoval. Sice byl vždycky geniální, ale tohle bylo i nad jeho síly...
"Nemusíš se starat o moje vzdělání, já aspoň neutekl už v druháku." Touto větou Sasuke lehce přestřelil, ale blonďák se nenechal vykolejit a jen přimhouřil oči.
"Co je tu tedy skutečný problém? To, že jsi se o Yukino bál, nebo to, že prostě žárlíš, že mě mají děti rádi?"
"Já že žárlím? A kdo mě sledoval a podezříval z nevěry?!" prskal vztekle Sasuke.
Naruto se sarkasticky rozesmál. "A neměl jsem na to snad právo? Co ty její nabídky o tom, že si ji vezmeš a budete jedna velká šťastná rodinka?"
Sasuke se na chvíli zarazil. "Jak o tomhle víš?"
"Yukino mi to řekla! A fajn, možná jsi ji odmítl, ale zkus říct, že jsi to nezvážil... Znám tě, Sasuke, vím, žes tuhle možnost zvažoval hodně dlouho a váhal jsi!"
"No tak jsem váhal!" vybuchl Sasuke zlostně. "A co je na tom, že chci pro bratrovy děti skutečnou rodinu? A jak si myslíš, že to bude Yu vnímat až bude starší? Až se jí budou ostatní ptát, tak řekne, že žije s homosexuálama?" ta poslední věta mu vyklouzla zcela nevinně, až se sám zarazil, co to vlastně řekl, ale Naruta tím nepřekvapil.
"Máš pravdu... Je hezké vědět, že se za nás stydíš, Sasuke..." Naruto vstal z postele a oblékl si džíny, bílé tričko a černou košili. Ještě sevřel v rukou tmavou mikinu a naposledy se otočil k Sasukemu. "Možná jsi měl tu Konaninu nabídku přijmout..." zašeptal zklamaně a opustil jejich byt.

Sasuke nepřítomně seděl v jídelně a snídal, když na něho Yukino poněkolikáté zvědavě koukla. "A strejdo, kdy se vrátí Naruto? Vy se na sebe zlobíte?"
"Ne, Yu-chan... Jen musel nutně odjet. Možná tam i bude muset chvíli zůstat, víš?" pousmál se na ni, ale i jeho úsměv byl smutný natolik, že ho dívka prokoukla.
"Aha..." zamumlala a dál už se nevyptávala.

Naruto nastoupil do náhodného vlaku a jel až na konečnou stanici. Celou tu dobu přemýšlel o Sasukem a o tom, co se vlastně pokazilo. Miloval ho, jen... Najednou už si tím nebyl tak jistý. Bylo těžké udržovat jejich vztah pohromadě, když se k sobě pořád chovali tak odtažitě. I přes fakt, že znovu žili spolu, se jejich fyzický kontakt někam vytratil... A Naruto nemohl přijít na to kam.
Slunce na obloze zářilo a on vystoupil z vlaku, opustil nádraží a vydal se neznámo kam. Dokonce ani teď neřešil, kam vlastně jde nebo fakt, že by si měl sehnat oběd. Už dávno opustil Konohu, to bylo jediné, co věděl.
Nakonec vešel do parku, přešel travnatou plochu a posadil se do stínu ohromného stromu, u kterého by ani jeho kmen nedokázal obejmout rukama. Tedy kdyby to zkoušel, což on samozřejmě neudělal, už mu nebylo pět a ztrapňovat se nepotřeboval... Neodolal a vyzkoušel to. Ten strom skutečně rukama obejmout nedokázal.
Opřel se o hrubé dřevo a zavřel oči. Neuběhly ani dva roky, ale připadal si mnohem starší, od chvíle kdy Uchihu poznal.Nejspíš i protože tenkrát byl pilný student a byl tak nevinný a čistý. Stačilo seznámení s tou jejich partičkou a změnil se, byl víc uvolněnější. Poté ho jejich vztah se Sasukem poprvé srazil na kolena a on utekl a stal se prostitutem.
Zamračil se. Tenkrát dobře, to se ještě přijmout dalo, ale proč měl pocit, že své chyby opakuje znovu a znovu? Jakmile narazili na další životní překážku, jen se složil a nebojoval. Dokonce i teď, místo aby bránil jejich vztah z posledních sil, tak utekl jako zbabělé děcko. Takhle se snad chová dospělý? Co by jen řekla Tsunade, kdyby ho viděla?
Povzdechl si. A potom se zahleděl na hvězdy a zamračil se, když si uvědomil, že tu musel strávit několik hodin. Nakonec ho nohy zanesli do nějakého baru, objednal si pití a s alkoholem v krvi se ponořil do víru tanečního parketu. Opojná hudba, vlnící se těla a jeho bušící srdce... Na chvíli zapoměl, že je tam sám a otočil se v domění, že za ním bude stát jeho Sasuke. Ale jak by mohl, ten byl přece s dětmi doma...
Naruto se rozesmál a vyhnal Sasukeho ze své mysli, vrátil se znovu k hudbě a racionálnímu uvažování dal pro zbytek dne volno...
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa


Komentáře

1 viky viky | 19. května 2016 v 23:46 | Reagovat

Uzasne..uzasne..dalsi skvely diel na dobru noc..to sa bude spat :-D...ja viem, ze sa Sasuke snazi, ale pre mna bude Naruto vzdy chudacik...pretoze uz od zaciatku tejto poviedky to nemal lahke a stretavalo ho len same trapenie...a aj teraz trpi..(z mojho pohladu)..a i ked rozumiem spravaniu oboch, jednoznacne nadrzam Narutovi....takze tak a samozrejme sa uz nemozem dockat pokracovania :-D

2 ivana-chan ivana-chan | E-mail | 20. května 2016 v 8:42 | Reagovat

no tak poi tom som fakt zvedava ako to cele dopadne ale fakt dufam ze sasu naskonci s konan no nachame sa prekvapit....

3 Haku Haku | 20. května 2016 v 19:41 | Reagovat

Milujůů těě :33 Strašně moc se těším na pokračování ! o.O :D

4 Majo Majo | Web | 5. června 2016 v 18:03 | Reagovat

Líbí se mi, že je vidět jak Naruto dospěl, ještě ani ne, když víme čím si prošel. Sasuke se chová jako hňup, ale na druhou stranu  zas chápu že chce aby měli děti normální život :)

5 anko-san anko-san | 4. července 2016 v 13:07 | Reagovat

Já nevim... prostě Sasuke se od začátku chová jako minimálně pako a Naruta mám ráda...dobře...asi to bude i tím, že Sasukeho nemám ráda snad nikdy a v ničem. Jeho povznáší snad jenom ten fakt, že je bratrem Itachiho :D

6 Jenny Jenny | Web | 27. ledna 2017 v 11:37 | Reagovat

no tak jo! XD nevím jestli v tom Naruta podpořit nebo ho seřvat a zmlátit do kulaté krychle xD a z tebe tu kulatou krychli brzy asi fakt udělám! xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama