Upozornění:

Je velmi pravděpodobné, že tu bude probíhat čistka článků.
Ano, já u sebe budu mít všechny příběhy uložené a můžete si mi o ně napsat, nicméně pro vaši případnou pohodlnost - pokud si nějaké chcete uložit na památku či ze sentimentu, doporučuji udělat tak do konce března, kdy bych nejpozději chtěla s mazáním začít.
Děkuji za pochopení.
- Sane

Týden Pravdy- Čtvrtek

15. května 2016 v 13:55 | Neko si znovu přebírá otěže |  týden hříchu
Proč mi nikdo z vás nepřipoměl, že k téhle povídce mají být ukázky na další díl? xD teda jako vzhledem k tomu, že další díl ani nemám napsanej, tak je sem dát nemůžu, ale... Někdo si přece všimnout mohl xD a nikdo mě za to neseřval xD"Sasuke?" zamhouřil Naruto unaveně na oblékajícího mladíka, když ho probudil zvuk zipu.
"Jen spi, Naru. Musím se stavit ve škole,pohlídáš zatím děti?" zeptal se vlídně Sasuke a hodil si do batohu učebnice ze stolu.
Naruto na souhlas něco neidentifikovatelného zamumlal, znovu usnul a rozvalil se po celé posteli.

"Naruto, Aru brečí!" zacloumala s blonďákem Yukino zoufale a snažila se rukama zakrýt si uši. Spoelčně došli až k postýlce, ze které malého chlapce vytáhli. Ten chvíli ještě pofňukával v mužově náruči, ale poté se uklidnil a znovu usnul.
"Má tě rád," uculila se černovlasá holčička pyšně a dívala se, jak Naruto vrací jejího bratříčka do dětské postýlky.
"Chceš už snídat? Sasuke musel jít do školy, tak vás budu hlídat já," vysvětlil jí.
"Nemám hlad..." zamumlalo děvčátko a uhnula pohledem.
"Děje se něco?"
"Ne."
"No ale něco si vzít k jídlu musíš..." Naruto si povzdechl. "Tak co kompromis? Udělám ti čaj a když budeš potom mít chuť k jídlu, tak si k čaji vezmeš i nějaké jídlo, ano?"
Yukino se na něho pousmála. "Tak dobře."
"Tak mi podej hrnek," usmál se na ni a dal vařit vodu.
Dívka poslušně vzala hrnek, v tom se s ní podlaha rozhoupala a hrníček se roztříštil na miliony kousků po podlaze. Bezvládné tělo padalo k zemi....
Naruto vykřikl a poslední chvíli Yukino zachytil před pádem na skleněné střepy. Vzal ji do náruče a rychle odešel z kuchyně, aby ji mohl položit na pohovku.
"Yukino! Yu-chan! No tak... Prober se," mluvil na ni a snažil se ji probudit, černovlásce se skutečně po chvíli zachvěly řasy a její oči se otevřely, stále ještě zahaleny mlhou.
"Mami...?" zamumlala nepřítomně a Naruto se smutným úsměvem pohladil dívku po tváři. Rysy v jeho obličeji ztvrdly starostí, když zjistil, že dívka celá hoří.
"Určitě máš horečku..." povzdechl si.
"Já vím."
"Yukino! Měla jsi mi to říct!" Naruto nechápal, proč dívka zamlčela, že jí není dobře. Trochu se i zlobil, ale to všechno teď přebyl strach o ni. Dívka mu skutečně přirostla k srdci.
"Nechtěla jsem tě s tím otravovat..." zamumlalo děvčátko a smutně sklopila pohled.
Naruto ji pohladil po hlavě a potom ji odnesl do postele a dal na čelo studený obklad. Když se ujistil, že od ní může odejít, tak jí připravil ten čaj, který by jí možná i mohl pomoci.
Jenže když ho přinesl do dětského pokoje, dívka už spala.
Zaváhal a potom vytočil známé číslo. "Ahoj, Sakuro..."

Když růžovláska i se svým kulatým bříškem dorazila do Uchihovského domu, Naruto se konečně trochu uklidnil. V náručí mezitím krmil malého Arua z láhve a ve zkratce vysvětlil, co se stalo.
"Podívám se na ni, neboj se Naru, bude to v pohodě. Určitě je to jen nějaká malá chřipka," ujistila ho kamarádka s úsměvem a opatrně ho krátce objala.
"Díky, že jsi tady. Nechtěl jsem volat Sasukemu, když je ve škole..." vysvětlil.
"Jasně, postaráme se o ni sami," mrkla na něho spiklenecky Sakura a on měl pocit, že tahle dívka by ho byla schopná zachránit snad v každé situaci.

Sasuke se konečně po náročném dni vrátil domů.Čekal, že Yukino bude spašeně pobíhat po bytě, ale místo toho tam vládlo ticho a našel až Naruta s Aruem na klíně, jak sedí u televize.
"Ahoj," usmál se na něj jeho přítel mile, položil chlapce do přikrývek a na přivítanou ho lehce políbil.
"Ahoj, kde je Yukino?" Sasuke by si ho rád přitáhl k sobě, ale strach o děti měl přednost.
"Má horečku a spí, byla tady Sakura, tak mi s ní pomohla."
Teď už se Sasuke zamračil. "Proč jsi mi o tom nedal vědět?"
"Nebylo to potřeba, Sasuke. Zvládli jsme to," namítl Naruto, dobře si vědom Sasukeho postoje.
"Je to moje neteř, ne tvoje! To já se o ni starám, ty seš pro ni úplně cizí člověk...!" vztekal se Sasuke a chtěl ještě něco dodat, ale zarazil se. Naruto se mu zklamaně zadíval do očí, než odvrátil tvář.
"Půjdu už spát, dobrou noc, Sasuke," šeptl jen, aniž by se na něho znovu podíval a opustil místnost. Aru se rozplakal. Sasuke litoval svých slov. Stejně jako tenkrát.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa


Komentáře

1 Haku Haku | 15. května 2016 v 14:32 | Reagovat

Juj, nudím se celý den a tak se sem ze zajímavosti podívám a co nevidím :D Děkujů moc za nový díl, je úžasný :3 ^^

2 viky viky | 15. května 2016 v 14:53 | Reagovat

Juchuu...znova novy diel a ako vzdy nesklamal a nadmieru potesil...chudacik Naruto, hadam si to nejak vysvetlia...uz sa tesim na pokracovanie :-D

3 ivana-chan ivana-chan | E-mail | 15. května 2016 v 18:53 | Reagovat

nadhera hmmm deti maju radsej naruta a sasu ma strach ze teraz ho nebudu potrebovat? snad sa znovu nec nestane........ O_O  :-D

4 Majo Majo | Web | 5. června 2016 v 17:59 | Reagovat

Bože má Sasuke krámy? by měl být rád za to že je Naruto natolik schopný že se o děcka postará a ne ho seřvat -_-

5 sakurako-neko sakurako-neko | Web | 5. června 2016 v 18:58 | Reagovat

[4]: :-D  nojono, Uchihovská hrdost :-D

6 anko-san anko-san | 4. července 2016 v 12:56 | Reagovat

Jajs, to je zase mamlas

7 Jenny Jenny | Web | 27. ledna 2017 v 11:32 | Reagovat

Já tě tak nesnáším! Tohle si za rameček nedáš!!! -3-" Sakurako ty mě tak sereš až to bolí! Sasana vykastruju a bude!! -3-" A může si dělat co chce!!! -3-"

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama