Tady jsem doma.

Zaslepen láskou 22

21. dubna 2016 v 12:15 | sakurako culící se jako amorek <3 |  Zaslepen láskou
Vítejte šmoulíčci <3 tak další díl tohoto a upozorňuju,že mám předepsaný zatím jen jeden díl xD jaksi mi došli zásoby Potterovky xD no jasně, mohla bych narychlo sesmolit další,ale já raději píšu, když na to mám náladu a tak to ani nemá moc cenu psát,protože to nemá obvyklou kvalitu ;) takže zvažuju že na čtvrtek dám jinou povídku ;)Severus hleděl na poblikávající hvězdy a v očích měl nepřítomný pohled.Nedíval se totiž na výhled z Bradavické věže.Díval se mnohem dál.Až do minulosti...
Znovu se mu vybavila Jamesova tvář,rozzářená nadšením,že jede do Bradavic,ten den,kdy se poznali.Už tenkrát z něj nedokázal spustit oči.A pak jak se smál a nakazil tím i všechny ostatní,když při jejich první hodině létání jako první nasedl na koště a vyrazil vzhůru.A jak se mračil,když k Severusovi přiběhla Lily a políbila ho na tvář.Jak z jeho tváře sršely blesky,když mu chtěl tenkrát ublížit.Jak se pobaveně usmíval,když viděl Severuse opilého.Jeho překvapená tvář,když zjistil,že i Severus má zkušenost se sexem.A výraz pochopení,odporu a vzteku ze zrady,když dnes uviděl Severuse v náruči Luciuse Malfoye...
Slané kapičky stékaly po jeho tvářích a padaly neslyšně někam do prázdna.Dveře se tiše otevřeli a dovnitř proklouzla postava pod neviditelným pláštěm.A když se Seve otočil,utrápený pohled pořád odrážející jeho zoufalství,chlapec ze sebe plášť stáhl a pomalu k němu přišel.
,,Proč jsi přišel?"zeptal se Severus tiše a setřel si slzy z tváří.
A Sirius se jen mile usmál. ,,Nemáš náladu na další lekci tance?"
Dva mladíci tančící po věži s úsměvy na tvářích a těly zaklesnutými do sebe tak blízko,jak to jen bylo možné.Dva nepřátelé z rozdílných kolejí,kteří spolu přesto měli spojené tajemství a byli si podobní víc,než byli ochotní si přiznat.Ale v této chvíli jen dvě duše toužící po troše lásky.
Sirius byl tentokrát první,kdo se naklonil k Severusovi a lehce otřel své rty o ty Zmijozelovi.Polibek prohloubil a jeho řasy klesly dolů.A Severus si uvědomil,že Sirius je vlastně vším,po čem kdy toužil.

Dvě černovlásci seděli na římse,nevinně se dotýkali rameny a usmívali si na vycházející slunce.Celou noc byli vzhůru,ale ani jeden si nestěžoval.
Sirius roztáhl ruce a nastavil tvář větru s odzbrojujícím úsměvem,kterého si Seve ještě nikdy nevšiml.
,,Chtěl bych křídla...pak bych mohl uletět někam daleko...Byl bych volný..."šeptal a Severus se usmál.
Roztáhl ruce stejně jako druhý chlapec. ,,Tak poletíme....Jednou spolu odletíme někam daleko,co ty na to?"usmál se.
Nechtěl myslet na Jamese a jeho blížící se ponížení.Raději by myslel na Siriuse a křídla a to,že jednou bude volný...
Zaklonil hlavu a oči se zahleděli do mraků.V té chvíli jakoby skutečně letěl...

,,Měl bych už jít na kolej..."povzdechl si Sirius,když se slunce na nebi vztyčilo a oznamovalo čas snídaně. ,,Mohli by se po mně začít shánět."vysvětlil a seskočil s okraje.
,,Hele a Snape..."zarazil se ještě a pak se otočil k Zmijozelskému chlapci. ,,Severusi..." opravil se a nervózně polkl. ,,Já nikdy nebyl zamilovaný do Jamese..."zamumlal a s červenými tvářemi se otočil ke dveřím.
,,Když jsem si před pár lety uvědomil,že jsem gay,tak...."váhavě vzal za kliku a aniž by se podíval Severusovi do očí,tiše promluvil. ,,Miloval jsem tebe."
A s těmito slovy se za Siriusem Blackem zabouchli dveře od Astronomické věže.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 viky viky | 21. dubna 2016 v 18:48 | Reagovat

No tak to je sok..to som fakt necakala..ale vlastne na tom hornom obrazku je Severus rozkosny...vyzera ako pekna slecinka..tak preco nie...super cas to bola ako vzdy a uz sa tesim na pokracko :-D

2 anko-san anko-san | 4. července 2016 v 11:08 | Reagovat

Booooožííííííííííííí konec dílu :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama