Upozornění:

Je velmi pravděpodobné, že tu bude probíhat čistka článků.
Ano, já u sebe budu mít všechny příběhy uložené a můžete si mi o ně napsat, nicméně pro vaši případnou pohodlnost - pokud si nějaké chcete uložit na památku či ze sentimentu, doporučuji udělat tak do konce března, kdy bych nejpozději chtěla s mazáním začít.
Děkuji za pochopení.
- Sane

Zaslepen láskou 21

14. dubna 2016 v 22:51 | ta děvka neko xD |  Zaslepen láskou
Eheheee xD vím, že už je docela pozdě, ale poslední dobou jsem zažraná do Na hřbetu draka, fantasy povídky, co momentálně zkouším napsat xD ale tak vzpoměla jsem si na vás :*
A tohle je můj oblíbený díl, takej jeden z hlavních pro děj xD snad se bude líbit...
UPOZORNĚNÍ: Tak něco málo tam najdete :*Severus vykročil do sněhu a přitáhl si šálu blíž ke krku.Ani nevěděl,jak se to stalo,ale prosinec se pomalu chýlil ke konci,Vánoce se blížili a spolu s nimi i Vánoční ples.Dnes byl druhý výlet do Prasinek a on si šel vyzvednout oblek,který mu matka nechala objednat.Spolu s pozdravem,že na Vánoce se už vracet nemusí.
Severus si nestěžoval,domů se stejně vracet nechtěl,už tak tam musel trávit letní prázdniny.
Dnes byla poslední lekce tance a tak Lily s ostatními dívkami zůstali v Bradavicích a Poberti se někam vypařili.Remus se ho ještě před odchodem ptal,jestli se nechce připojit,ale odmítl.
Bylo to zvláštní,stačily čtyři měsíce na to,aby se celý jeho život změnil a on si školu oblíbil.Lucius se mu často smál,že se mění a on sám to přiznával.Ale byla to příjemná změna,nemuset se bát,co dalšího si proti němu Poberti vymysleli.Nebo poslouchat pohrdavé posměšky od dívek.Ani urážky na jeho vysokou inteligenci.
Usmál se a vešel k Madam Malkinové,mladičké čarodějce u které jeho matka nechala ten společenský oblek.

,,Takže jdeš s tou šprtkou z Nebelvíru,hm?"pousmál se Lucius svým samolibým způsobem a v dlani sevřel žínku,kterou přiložil k zádům hubeného mladíka před sebou.
,,Nech ji být,je milá.A jmenuje se Marry Ann,Luciusi."pokáral ho Seve s měkým úsměvem a zapřel se o okraj Prefektské vany.Horká voda s bylinkovými lektvary byla příjemná a bylo těžké se zlobit.Obzvlášť když cítil tělo druhého muže,tisknoucí se k němu...
,,Hm..."zavrněl světlovlásek a políbil Severuse na odhalený krk,ruka s žíňkou sjela spolu s druhou rukou dolů a zmizela pod záplavou bublinek z koupele.O chvíli později Severus zasténal.
,,Jednou budeš moje smrt..."vydechl a plně se poddal Zmijozelskému Prefektovi.
Lucius na předehru nikdy moc nebyl a tak donutil Seveho,aby se předklonil přes okraj obrovské vany a tvrdě do něho přirazil.Ještě že voda s uklidňujícími bylinkami zmírnila chlapcovu bolest a on nevykřikl bolestí.
Lucius mu melodicky zasténal do ucha,které pak sevřel mezi rty.
A Severus zapomněl na okolní svět a sladce vzdychl.

James a Sirius se schovali pod neviditelný plášť. ,,Proč jsme vlastně nevzali Snapea sebou?"ptal se zrovna Black,když procházel okolo schodů mířících k Zmijozelské ložnici.
,,Tehle vtip je proti Zmijozelskejm.On je Zmijozel.V tomhle nemůžeme věřit nikomu,můj drahý Tichošlápku."zašklebil se James a pospíchal chodbou dál. ,,Vsadím se,že už dávno spí,je přece po večerce..."
Oba chlapci tiše proběhli další chodbou a pak už konečně stáli před těmi dveřmi,za kterými se skrývalo místo jako stvořené pro jejich nejnovější žert.Zmijozelští teprve pochopí,že nemají srážet Nebelvírského chytače z koštěte!
James pomalu otevřel a vešel dovnitř.Sirius mu ale vrazil do zad,protože Potter před ním ztuhl šokem.A pak už i Tichošlápek uviděl scénu před nimi a pochopil.
V Prefektské vaně totiž byli dva muži opírající se o okraj a oddávající se zábavě.
A v tom je Severus uviděl.Strach v jeho očích zabolel i samotného Siriuse.
Severus něco vykřikl,mluvil na Jamese,ale ten ho vůbec nevnímal.
Otočil se,odstrčil Blacka stranou a naštvaně se rozběhl chodbou.
Lucius vystoupil z vany a oblékl si svůj sametový župan a pak se znuděně protáhl kolem dveří,nezúčastněně jakoby nic.Sirius se ohlédl a spolu se Severusem osaměl.
Ten nevypadal moc živě,hlavu měl skloněnou a mokré černé vlasy mu padali přes oči ve kterých se tvořili slané slzy.Tělo se mu v horké vodě roztřáslo,ale chladem to rozhodně být nemohlo.A potom se Tichošlápkovi mladého chlapce zželelo,přešel koupelnu a klekl si k okraji,takže byl na stejné úrovni očí jako mladý Zmijozel.Objah ho kolem ramen a přitáhl si ho k sobě.
,,Bude...mnou....opovrhovat..."šept zoufale Severus a klepal se.
,,On zase vychladne,"odpověděl mu Sirius,ale sám tomu nevěřil.James nebyl příliš tolerantní,to už dávno věděl.
Severusovo přátelství s ním v této chvíli rozhodně skončilo.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Will Will | 14. dubna 2016 v 23:03 | Reagovat

Suprovej díleček, vůbec jsem nepředpokládala něco takového :-D ,nejvíc mně dostalo jaknsi Lucius odejde ve svém sametovém župánku :-D

2 Bina Bina | E-mail | 15. dubna 2016 v 10:27 | Reagovat

Skvělý díl. :-)

Ale potřebuju, aby se Sev a Sirius dali dohromady... prosím, prosím :-P

3 viky viky | 15. dubna 2016 v 12:59 | Reagovat

Diel bol riadne podareny, chudak Severus on je proste odkazany na to aby bol vzdy James utlacany...no pekne..vojst tam akurat ked sa oddava em radovankam :-P ..si to vedia riadne nacasovat....ale nechapam preco to Jamesa tak nastvalo, aspon bude mat Lily len preseba :D

4 Naomi (나오미) Naomi (나오미) | Web | 17. dubna 2016 v 9:59 | Reagovat

Podařený dílek :)

5 anko-san anko-san | 4. července 2016 v 10:54 | Reagovat

To jako vážně bude James homofob?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama