Upozornění:

Je velmi pravděpodobné, že tu bude probíhat čistka článků.
Ano, já u sebe budu mít všechny příběhy uložené a můžete si mi o ně napsat, nicméně pro vaši případnou pohodlnost - pokud si nějaké chcete uložit na památku či ze sentimentu, doporučuji udělat tak do konce března, kdy bych nejpozději chtěla s mazáním začít.
Děkuji za pochopení.
- Sane

Týden Pravdy- Úterý

10. dubna 2016 v 11:41 | sakurako s mateřským intinktem |  týden hříchu
Ten text, který je momentálně nahoře, myslím vážně a tak bude povídka jen jednou týdně,pokud vůbec... Protože stejně jako mě vaše komentáře povzbuzují v psaní dalších dílů či povídek, tak žádná odezva na mě zase působí velmi demotivačně. A docela dlouho jsem se rozhodovala, jestli vám sem tohle dát...,,Jsi si tím jistý,Naruto?Vážně ti to nevadí?"ptal se Sasuke s telefonem u ucha a v druhé ruce balancoval s krabicí.
,,V pohodě,nemám tam nic důležitýho,takže to prostě jenom všechno naházej do krabice,"odpověděl mu Naruto ležící v nemocnici.Protože Sasuke právě stěhoval věci z jejich bytu do domu Itachiho,kde měli bydlet s Aruem a Yukino.Sasuke se ho raději desetkrát zeptal,jestli mu nevadí,že jeho věci zbalí on.Nevadilo,nikdy nevlastnil nic přímo osobního.Měl svůj telefon a... oblečení.To bylo vše.Na chvíli se mu zastesklo po Tsunade,po které mu nic nezbylo,protože při útěku si nic nevzal a když zemřela,všechny její věci byli odkázány její rodině.Naruto byl v závěti také,ale nikdy ho nenašli,proto mu po ní nic nezbylo.
,,Dobře,odpoledne tě vyzvednu a-"Sasuke větu nedokončil,protože se ozvalo tříštění skla a výkřik. ,,Yukino!Říkal jsem ti,ať neblbneš s těma skleničkama!"okřikl Sasu malou dívenku. ,,Běž od toho skla,nebo se ještě pořežeš..."
,,Vypadá to,že se nenudíš,"ušklíbl se Naruto a Sasuke sprostě zaklel,když začal sbírat střepy.
,,I tak se to dá říct,"zasmál se černovlásek. ,,Ta holka je normální démon."
,,Už se na toho démonka těším,"řekl Naruto se smíchem do mobilu.
,,Taky se na tebe už těší.My všichni."

Naruto při cestě mlčel a nechal Sasukeho,aby mu vyprávěl o chaotickém stěhování.Pak už auto zastavilo před hezkým světle modrým domem.
Oba vystoupili a Naruto si všimnul,že Sasuke ho pořád ostražitě pozoruje,jestli je v pořádku.Jako by měl omdlít hned,co se Sasuke nebude dívat.
Klíč zapadl do zámku a Naruto znervózněl.
,,Ahoj,už jste konečně tady!"zavýskla Sakura a skočila blonďáčkovi kolem krku.Slyšel Sasukeho vyjeknutí: ,,Opatrně!" ale nevěnoval mu pozornost a dívku si sám přitáhl blíž k sobě.Okamžitě ho obklopila záplava růžových vlasů a sladká vůně,tolik typická pro Sakuru.
Když ho konečně pustila,objala ho lehce na uvítanou i Karin,Juugo a Suigetsu na něj přátelsky kývli.Naruto se neubránil úsměvu,byli tady všichni jeho přátelé.Na Juugově klíně seděl malý Aru s dudlíkem v puse a před Yukino sedící na pohovce stálo lego,do kterého zrovna zuřivě bušila.
Obývák byl moderně zařízený a pečlivě uklizený,nejspíš práce Sakury.Sasuke ho potom provedl chodbou a ukázal,kde jsou dětské pokoje,kde pracovna,koupelna a pak už jejich ložnice.Původně tedy ložnice Sasukeho bratra a jeho manželky...
Pokoj byl téměř prázdný,jen v šatní skříni už bylo jejich oblečení a na stole měl Sasuke věci do školy.Bylo zvláštní, jak rychle se jim podařilo zahnat stopy po předchozích majitelích ložnice...

Všichni po přivitání už odešli a dva muži s dětmi v domě osaměli. Yukino už lego dávno odložila a teď s vzteklým výrazem zírala do pohádkové knížky.Sasuke krmil Arua a do toho jim jako kulisa hrál nějaký dětský kanál v televizi.
Z poklidné atmosféry je vyrušil až vřískot telefonu,který Sasuke jednou rukou nemotorně zvedl a přiložil k uchu. "Ah...Konan?Co se děje?"vyhrkl do mobilu,ale vypadalo to,že dívka mluví zmateně a Sasuke vůbec nic nechápal.
"Naruto..."oslovil blonďáčka zoufale. "Mohl bys na chvíli pohlídat děti,musím jet ke Konan..."
"Jistě,"přikývl.Ale v životě děti nehlídal a vůbec nevěděl,jak se k nim chovat.Dají se vůbec nějak vypnout?
Už se chtěl zeptat,když Sasuke vyběhl ze dveří,nastartoval auto a...byl pryč.
Naruto se koukl na Yukino.
Yukino koukla na Naruta.
Absurdní situace.
To chce klid,vydechl Naru. "No...Co to čteš?"zeptal se mile a Yukino se zatvářila,jakoby spolkla citrón,pak se od něj uraženě odvrátila a znovu zabodla pohled do knihy.Už docela dlouho ji blonďáček neviděl obrátit stránku,když se nad tím tak zamyslel.
"A o čem to je?"usmál se na ni,ale dostalo se mu jen stejně mlčenlivé odpovědi,jako předtím.
"J-já..."kníkla černovlasá dívenka a hlas se jí třásl. "Já to nevím...!"vzlykla zoufale a v očích se jí zatřpytily slzy.
He?
"Ale vždyť si čteš celou dobu..."namítl nechápavě a přisedl si k holčičce,které po tvářích stékaly další slzy.Je tu s ní sám pět minut a holčička už pláče.
"Když já neumím číst..."šeptla zoufale.Naruto mlčel,nevěděl,co na to říct,ani nechápal,proč se o to Yukino tedy pokouší,když to neumí.
"Maminka mi četla před spaním každý večer a když tu není...tak...tak...musím číst sama.Ale nejde to,je to moc těžké..."zoufala si dál a Naruto se usmál.Chápal její chování,když byl malý Tsunade mu taky četla.Jednou se s ní pohádal a prohlásil,že ji už nepotřebuje,že je velký.Potom probrečel celou noc,protože si chtěl pohádku přečíst bez Tsunade,ale písmenka mu věty neskládala a on nepřečetl nic.
"Víš..."Začal nenápadně a nakoukl jí přes rameno do knížky. "Já číst umím.Kdybys chtěla,můžu ti to přece přečíst já..."
Yukino se rozzářily oči a skočila Narutovi kolem krku. "Opravdu?"
"Jistě,"přikývl Naruto a nejistě sevřel to drobné tělíčko v náručí.
"Děkuju Naruto nii-san,"zaculila se černovlasá dívka.Po předchozím smutku už téměř nebylo ani památky.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa


Komentáře

1 Will Will | 10. dubna 2016 v 12:10 | Reagovat

Moc povedený díleček, jsem zvědavá co bude Konan se Sasukem řešit a ten konec byl strašně cute :-D
PS: děkuji za přidání dalšího dílu :-)

2 viky viky | 10. dubna 2016 v 13:11 | Reagovat

Som rada,ze si sa nakonec rozhodla ho sem dat,     som jedna z tych co si poviedku s radostou precita, ale sobecky nezanecha komentar..takze prepac..budem sa snazit polepsit...len neprestan pisat, lebo by to bola velka skoda :-( ...a dnesny diel bol skvely, Naruto je proste zlaticko..a taktiez ma velmi zaujima co dalsi diel prinesie :D

3 KimGS KimGS | Web | 10. dubna 2016 v 17:59 | Reagovat

Veľmi pekne ďakujem, že si pridala nový diel ^^ a tak isto ako viky nepíšem moc komentáre. Viem, že by som mala písať komentáre aby si vedela či si nám poviedka páči :/ :-(  Posnažím sa písavať nejaké komentáre ^^ A k poviedke je veľmi super ^^ baví ma strašne moc ^^ :-P

4 Rin Rin | 10. dubna 2016 v 18:13 | Reagovat

Ahoj :) je to super... Chápu jak se cítíš taky nemam náladu psát když není žádná odezva... Ale tvoje povídky jsou fajn :) hlavně tyhle série... Takže pokračuj ve psaní

5 ivana-chan ivana-chan | E-mail | 10. dubna 2016 v 19:34 | Reagovat

dakujem za diel....nadhera zboznujem tuto poviedku je to cele take krasne,rozkosne a sledke ako sasu tak aj sasu a tie deti s tou knizkou to bolo sladucke...
ospravedlnujem sa ale sasunaru su pre mna naj....

6 Mei Mei | E-mail | Web | 10. dubna 2016 v 23:26 | Reagovat

Awwww, Jak to tak vypadá, tak z Naruta bude skvělý náhradní tatínek :DDD Děkuji za další díl, už se nemůžu dočkat Středy :333

7 Majo Majo | Web | 5. června 2016 v 17:52 | Reagovat

"Naruto se koukl na Yukino.

Yukino koukla na Naruta.

Absurdní situace"
Tak tohle mě naprosto rozsekalo :D :D

8 sakurako-neko sakurako-neko | Web | 5. června 2016 v 18:53 | Reagovat

[7]: ooo děkuji :-D  já tuhle pasáž taky zbožňuju xD

9 anko-san anko-san | 4. července 2016 v 10:42 | Reagovat

Twl vypínač dětí, to by se prodávalo jedna báseň

10 Jenny Jenny | Web | 27. ledna 2017 v 11:24 | Reagovat

děti jsou cute :3 jenny chce taky mimi :3 snad bude hodné nechci aby probrečelo celou noc to by mě kleplo - jenny rada spí xDDDDDD
Ale chci miminko takyy :3 si ho zasloužím no ne? xDDD Než budu stará x´DDDDDD
Máš ode mě bludišťáka :3 si to zase neposer ;DDDDDDD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama