Upozornění:

Je velmi pravděpodobné, že tu bude probíhat čistka článků.
Ano, já u sebe budu mít všechny příběhy uložené a můžete si mi o ně napsat, nicméně pro vaši případnou pohodlnost - pokud si nějaké chcete uložit na památku či ze sentimentu, doporučuji udělat tak do konce března, kdy bych nejpozději chtěla s mazáním začít.
Děkuji za pochopení.
- Sane

Zaslepen láskou 20

31. března 2016 v 17:26 | neko pro pobavení :D |  Zaslepen láskou
No přiznejme si...mám předepsané asi jen tři díly xD takže možná nahradím čtvrteční povídku za něco jiného, ale zatím počítejte s tím, jak to zatím je xD
A přísahám, že dneska mám v plánu se věnovat povídkám ;) a tento díl je krátký,vím a omlouvám se...Severus se s ladnými pohyby nechal přitáhnout blíž k druhému chlapci a pak mu vytkl špatné nakročení.
,,No dneska už končíme,jde se do Prasinek a já něco slíbil...A večer je další lekce s McGonagallkou,tak se tam koukej ukázat."ušklíbl se Severus a vykročil ke dveřím od Astronomické věže,ze které i viděl studenty shromažďující se na nádvoří.Do města se šlo dvakrát a on nechápal,proč si dívky chtějí šaty kupovat už měsíc dopředu,ale neptal se.Slib je slib a Lily na něj už čekala.
,,Ahoj,Severusi."usmála se na něj Marry Ann ve chvíli,kdy se k nim připojil.Obě Lilyny kamarádky si za tu dobu příměří zvykli na Snapeovu přítomnost a možná si ho i oblíbili,když chtěli aby šel s nima.A Severus zjistil,že je vážně příjemné mít kamarády.Až teď si uvědomoval,že Lily to možná udělala schválně jenom proto,aby mu to ukázala.

Sešli společně do Prasinek a vešli do butiku s oblečením pro dívky,kde byl Severus jen jednou před pár lety s Lily.Nyní tam byla spousta šatů a u stojanů už stáli nějaké dívky ze školy spolu se svými doprovody.
Severus byl v tomhle vážně dobrý a dívkám tak skutečně poradil a všechny byly z jeho pomoci nadšené.Po necelé hodině,kdy měly všechny tři dívky své šaty,boty i šperky,se shodli na tom,že si ještě zajdou na máslový ležák ke třem košťatům.
Severus,ztracený ve svých myšlenkách,si ani nevšiml,že jdou dívky o pár kroků před ním a že Marry Ann zpomalila na jeho úroveň.Došlo mu to až ve chvíli,kdy na něj váhavě promluvila.
,,Severusi....Tak mě napadlo...Jsi dobrý tanečník,nechtěl by jsi se mnou dál tančit při hodnách s profesorkou?Dobře se to s tebou naučím,víš..."kníkla tiše a zase zčervenala.Doufala,že dívky před nimi nic z toho neslyšely.Původně ho chtěla pozvat na ples,ale nakonec to nedokázala.
,,Samozřejmě,budu s tebou počítat,"mrkl na ni Severus a pak mu to došlo.No co,pomyslel si.S Jamiem by stejně jít nemohl,zašklebil se v duchu.
,,Nechceš se mnou jít na Vánoční ples,Marry Ann?"usmál se na ni a dívčina tvář se nadšením rozzářila.
,,Ráda!"

Když vešli dovnitř tak okamžitě uviděli Poberty sedící u rohového stolu a hlavně Siriuse,který jakoby se snažil ve svém pulitru utopit.Zoufalství v jeho tváři rozesmálo i Severuse.
,,Neumírej,netančíš tak hrozně.."drcnul do něj povzbudivě.
,,Jenže to jsi mě vedl...."vydechl Sirius deprimovaně. ,,Sám to nezvládnu..."
,,Opovaž se dnes nepřijít na lekci!"zvýšila Rose výhružně hlas,jakoby slyšela o čem mluvili. ,,Ne že by jsi byl špatný společník,Remusi."usmála se pak na světlovláska.
,,Provedu,Madam..."povzdechl si Sirius a všichni se rozesmáli.Atmosféra u stolu byla uvolněná a bylo to skutečně příjemné.
Severus ani netušil,že už brzy se má všechno změnit...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Will Will | 10. dubna 2016 v 12:13 | Reagovat

Moc pěkný díleček, doufám, že Sirius dorazí na další hodinu tance :-D a doufám, že nejsem jediná kdo čte tuhle povídku

2 Will Will | 10. dubna 2016 v 12:13 | Reagovat

Moc pěkný díleček, doufám, že Sirius dorazí na další hodinu tance :-D a doufám, že nejsem jediná kdo čte tuhle povídku :-)

3 sakurako-neko sakurako-neko | Web | 10. dubna 2016 v 21:32 | Reagovat

Vlastně myslím,že jseš :/ a moc díky za komentář :-D  vážně potěší <3

4 Liči Liči | 12. dubna 2016 v 19:38 | Reagovat

jsem tochu matena proč si to Sirius bere. ale jinak je to dobrý :-)

5 anko-san anko-san | 4. července 2016 v 9:54 | Reagovat

Ani se neopovažuj tuhle povídku zrušit, nebo tě přetrhnu jako hada!

6 anko-san anko-san | 4. července 2016 v 9:54 | Reagovat

Ps. Dočetla jsem březen :3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama