Upozornění:

Je velmi pravděpodobné, že tu bude probíhat čistka článků.
Ano, já u sebe budu mít všechny příběhy uložené a můžete si mi o ně napsat, nicméně pro vaši případnou pohodlnost - pokud si nějaké chcete uložit na památku či ze sentimentu, doporučuji udělat tak do konce března, kdy bych nejpozději chtěla s mazáním začít.
Děkuji za pochopení.
- Sane

Zaslepen láskou 16

3. března 2016 v 16:47 | neko je holt svině xD |  Zaslepen láskou
Ještě mi zbývá tak šest předepsanejch dílů,takže si asi budu muset zase udělat čas (na úkor školy xD) a něco si dopředu předepsat ;) jinak pro vaše info...Na následujících několik měsíců bude rozpis povídek následovný:pondělky bude originálka Podívej, kvete láska, čtvrtky zůstávají se Zaslepen láskou a v sobotu budou vycházet všechny ostatní věci, tak jak jste zvyklý xD tzn. za týden vyjdou tři články ;)
Jinak v minulém díle si možná pamatujete, že Severus spadl do rokle... xD,,Zešílel jsi?!"vyjel na Jamese Sirius šokovaně a pozorně se díval dolů z rokle,aby zjistil,jak vážná zranění může Severus mít.
,,O co ti jde,Tichošlápku?Najednou se ho zastáváš?"ušklíbl se James znudeně,ale i na něm byla vidět nervozita.
,,Shodil jsi ho do rokle!"zavrčel Black vztekle. ,,Poslední dobou to fakt přeháníš!"
,,On-on se z toho dostane..."vyhrkl James,až teď,když Sirius vyslovil pravdu mu došlo,že to možná bylo přes čáru.Zase.
,,A když ne?Viděli ho sem s náma jít,Lily ví kam šel!Bude to na nás!"
,,Tak řeknem,že....že pak odešel do knihovny a my nevíme,kde je!"Jamie už začínal trochu panikařit,Sirius vypadal fakt rozčileně,že by ho...Mohl by ho tímhle skutečně zabít?
,,Jamesi,tohle nemůžeme..."zapojil se do debaty i Remus.Zase se mračil a bylo vidět,že se svým kaamrádem a jeho chováním vůbec nesouhlasí. ,,To ho tady chceš nechat?"zeptal se a hnědovlásek váhavě přikývnul.
,,Jestli ještě žije,tak za pár hodin už nemusí!"vyjel na něho znovu Sirius a křičel tak,že ho možná mohl zaslechnout i Hagrid.
,,A co chceš dělat?Vytáhnout ho?To si rovnou můžem jít balit kufry!"vybuchl James.
,,Já se bojím...."kňoural Peter sedící na zemi a houpající se ze strany na strunu,jakoby se v klubíčku mohl uchránit před realitou.
,,Jamesi,ty nejseš vrah!"vydechl zoufale Sirius a podíval se svému nejlepšímu příteli do očí.A pak to uviděl,nepatrně ale přeci.Jamesovo rozhodnutí roztálo.
,,Já...dojdu pro Hagrida."zamumal James a rozběhl se k hradu,Peter ho následoval,aby se tak dostal od té rokle s ,,mrtvým,, Severusem co nejdál.
A Sirius s Remusem vykouzlili patrony,kteří pak ve svých zvířecích podobách slezli dolů a začali očuchávat ležící tělíčko na dně rokle.
,,Půjdu dolů..."rozhodl se nakonec Sirius a koukl po Remusovi.
,,Něco se ti stane,půjdu já.Jako vlkodlak se hojím rychleji..."namítl světlovlasý,ale to už Sirius obratně slézal dolů.

Severus pootevřel oči.Měl pocit,jakoby se mu v hlavě usadili skřítci a teď mu mlátili do lebky.Všechno ho bolelo a pálilo a bůhví co ještě,zamrkal,aby zahnal mžitky,ale pohled měl stále zamlžený.Zoufale jednou rukou zašmátral v prostoru,ale tou druhou ani nepohl,jen jí projela palčivá bolest.Zasykl bolestí a dál už to raději nezkoušel.
Už si uvědomil,kde je a jeho pohled se začal vyjasňovat.Někdo ho shodil.On Lily říkal,že těm parchantům se nedá věřit,zanadával v duchu.V tom vedle sebe spatřil nějaké modré světlo a to světlo...mu najednou olízlo obličej.Byl to vykouzlený velký pes,který něžně seděl vedle něho a čumákem opatrně zkoumal Severusovo pochroumané tělo,aby se ujistil,že chlapec žije.Vedle nich seděl ještě jeden modrý tvor,tehle připomínal...nedokázal to popsat,možná vlkodlaka...
A po listí k němu dolů sklouzávala nějaká postava.
A i když ještě pořád měl trochu zamlžený zrak,okamžitě ho poznal.
Sirius Black.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 anko-san anko-san | 4. července 2016 v 8:41 | Reagovat

Mám tu povídku ráda, navíc, když tam vykouzlej veliký zářivý psy O:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama