Upozornění:

Je velmi pravděpodobné, že tu bude probíhat čistka článků.
Ano, já u sebe budu mít všechny příběhy uložené a můžete si mi o ně napsat, nicméně pro vaši případnou pohodlnost - pokud si nějaké chcete uložit na památku či ze sentimentu, doporučuji udělat tak do konce března, kdy bych nejpozději chtěla s mazáním začít.
Děkuji za pochopení.
- Sane

týden Pravdy-Pondělí

27. března 2016 v 18:56 | sakurako-chan v pozici strážného anděla |  týden hříchu
Tak hádám,že asi všichni už podle obrázku vědí, jaká bude další série, ale až v tomhle díle máte vysvětlení xD no snad se bude díl líbit <3


Naruta probralo z myšlenek tiché zaklepání a po slovíčku dále dovnitř vešel mladý Uchiha.
Zastavil se jen kousek ode dveří a postele,kde Naruto ležel,jakoby se bál,že když přijde blíž tak se Naruto rozčílí.A ten sám nevěděl,jak se cítí.Napětí mezi nimi bylo doslova hmatatelné a ticho se táhlo několik vteřin.
,,Jak je ti?"zeptal se Sasuke mile,ale bylo vidět,že je nervózní a ve tváři měl únavu,jakou u něj blonďáček snad v životě nespatřil.
,,Už lépe."
,,Omlouvám se."vydechl Sasuke a konečně se mu podíval do očí.A čerň a modř se vpili do sebe jako už tolikrát.
A Sasuke pokračoval. ,,Tak jsem se zabral do všech problémů,které jsem musel vyřešit-a musel jsem je vyřešit sám,bez tebe-že jsem si ani neuvědomil,že i tobě musí ta situace ubližovat."
Naruto přikývl.Nevěděl co má teď říkat,nerozuměl tomu. ,,Chci znát pravdu..."zašeptal nakonec a hlas se mu třásl,přestože si myslel,že ho dokonale ovládá.
,,To chápu.Víš...Tenkrát...Mi volali od policie,že můj starší bratr Itachi a jeho žena Mirimi měli autonehodu a zemřeli.A že mi brácha něco odkázal..."Sasuke by možná i pokračoval,ale to ho přerušil sám Naruto,horlivý nedočkavostí.
,,A proč jsi mi to nemohl říct?"vyhrkl. ,,A kdo je ta ženská?"
,,Ženská?Modré vlasy?"zeptal se nejdřív Sasuke nechápavě,po dalším přikývnutí konečně vysvětlil i to. ,,To byla Konan,kamarádka Itachiho,která mi kvůli mrtvému příteli pomáhala.Je právnička a já musel před soudem obhájit právo na to,co mi odkázal bratr.I proto jsem ti to nemohl říct,kdybych tě do toho zapletl tak bych mohl ohrozit naši šanci u soudu a...tak jsem myslel,že bude lepší,když nebudeš nic vědět.Konan s tím souhlasila..."vysvětloval Sasuke tiše a provinile.
Pak se otočil k odchodu a když si už Naruto myslel,že zmizí a chtěl na něho volat,prosit ho,aby zůstal,Sasu jen otevřel dveře a za chvíli se k Narutovi vrátil.
V náručí držel malé miminko s tmavými vlásky,které v puse dudlalo modrý dudlík a za nohavici u džínů se ho drželo malé děvčátko v růžové sukýnce.
A Naruto oněměl,protože něco takového skutečně nečekal.A právě to byla ta chvíle,kdy všechno pochopil.
,,Naruto,tohle je Uchiha Yukino,Itachiho dcera,a ten maličký je Aru.Po včerejším soudu jsem oficiálně jejich zákonný zástupce."dodal na vysvětlenou a dívenka s černými vlásky a černýma očima,tolik typickým vzhledem Uchihů,se na něj plaše usmála.
,,Ahoj,"zamávala Narutovi a pak se zase schovala za Sasukeho.
,,Tohle je Naruto,bydlí se mnou v tom bytě,kde jsi včera byla,"představil i blonďáčka a Yukino se po něm znovu zvědavě koukla.
,,Takže ty jsi..."dostal ze sebe Naruto neschopný slova.
,,Zařizoval jsem potřebné věci,abych mohl být jejich pěstounem a taky pohřeb."dořekl to za něj Sasu pohotově.
V té chvíli vešla dovnitř Karin. ,,Ahoj Naru,"usmála se,krátce ho objala a pak převzala Arua ze Sasukeho náruče a vyvedla Yukino z místnosti s tím,že si mají oba ještě určitě co říct a nemusí u toho mít děti.
,,Ty jsi nechtěl,aby věděli,že žiješ s mužem.Že jsi homosexuál."
Sasuke odvrátil pohled. ,,Kolika takovým párům by asi svěřili dvě malé děti?"zeptal se tiše NAruta.Ten se nezlobil,bylo to jen konstatování faktu.
,,Asi tolika jako nezaměstnaným studentům."
,,Už jen pár týdnů a budu maturovat,pak prostě nepůjdu na Vysokou a najdu si práci,navíc když jde o peníze,tak můj táta bude na obě děti přispívat,jen o ně nehodlá pečovat.A já zase nechtěl,aby si je vzala sociálka a skončili v děcáku nebo je rozdělili."
,,To chápu."
Nastalo ticho a pak se Sasuke konečně odhodlal a posadil se na kraj postele.
,,Naruto,prosím,tohle je pro mě důležité.Ty děti mě potřebují.Ale já zase potřebuju tebe..."zašeptal prosebně a Naruto v jeho očích viděl skutečnou bolest a taky lásku,tu kterou už tam tak dlouho nespatřil,až se bál,že zmizela.Ale pořád tam byla,hluboko uvnitř.
,,Nechat ty děti samotné s tebou by bylo skoro jako vražda."usmál se a Sasukeho tvář se rozzářila.
,,Takže zůstaneš se mnou?"zeptal se ještě pro jistotu,aby si byl jistý Narutovou odpovědí.
,,Jistě."
Ale ve skutečnosti si Naru touto odpovědí nebyl jistý.Jeho srdce bylo zmatené a on nevěděl,zda skutečně chce být součástí této nové rodiny.Jestli chce skutečně zůstat po Sasukeho boku....
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa


Komentáře

1 ivana-chan ivana-chan | E-mail | 27. března 2016 v 19:55 | Reagovat

booze to bola nadhera chudak sasu ja som myslela ze su to jeho deti ale to som necakala som rada ze naruto suhlasil ze s nym bude byvat a veeelmi dufam po tom vsetkom ze spolu ostanu a budu s detmi stastny veeeelmi dufam :-D

2 KimGS KimGS | 28. března 2016 v 2:16 | Reagovat

Júj :33 nemám slov :3 krásne :3 :-D

3 Bina Bina | E-mail | 28. března 2016 v 11:27 | Reagovat

Bože... Na to jsem tak dlouho čekala. Krásné, už teď se těším na další díl. :-)

4 Will Will | 10. dubna 2016 v 11:45 | Reagovat

Moc pěkný díleček nemůžu se dočkat na další :-D

5 Majo Majo | Web | 5. června 2016 v 17:48 | Reagovat

Tak to jsem nečekala, myslela jsem, že to Sasuke bude mít sám s někým dítě, ale tohle by mě teda nenapadlo. R.I.P. Itachi

6 anko-san anko-san | 4. července 2016 v 9:49 | Reagovat

Proč jsi mi zse zabila Itachiho, za co mě trestáááááááááááááááááš :-(

7 sakurako-neko sakurako-neko | 5. července 2016 v 9:07 | Reagovat

[6]: sry :-D  nehoda :-D

8 Jenny Jenny | Web | 27. ledna 2017 v 11:19 | Reagovat

*umřela* tak oni už mají i rodinu? -.-" jo to bude zajímavé xDDD
Začínám tě milovat! xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama