Upozornění:

Je velmi pravděpodobné, že tu bude probíhat čistka článků.
Ano, já u sebe budu mít všechny příběhy uložené a můžete si mi o ně napsat, nicméně pro vaši případnou pohodlnost - pokud si nějaké chcete uložit na památku či ze sentimentu, doporučuji udělat tak do konce března, kdy bych nejpozději chtěla s mazáním začít.
Děkuji za pochopení.
- Sane

Zaslepen láskou 15

25. února 2016 v 18:32 | sakurako vyčerpaná a odevzdaně ležící na posteli |  Zaslepen láskou
Ten autor není jen metafora,ano,vaše autorka leží polomrtvá na posteli a sotva jedním prstem vyklikává ten úvodní text,aby mohla povídku zveřejnit.To jestli ji zvládne i gramaticky opravit,je ve hvězdách.
A teď tedy oficiálně uzavírám naši creepy HRU xD zítra zveřejním i její vysvětlení,těch 24 hodin využiju k napsání ;) jsem ráda,že jste se zapojili,taky jsem nedobrovolně zapojila kamaráda,který ani netuší,co provedl,když jsme se nudili o hudebce xD (naštěstí příští rok už hudebka nebude....ale asi mi budou ty hodiny chybět,páč je to jedna z těch relaxovacích věcí-pokud teda nemusíte stíhat zápis -.-)
No a dále....nevím,vlastně co napsat,možná tak to,ať si užijete a já jdu,pokud nepojdu xD, opravit týden lásky,další povídku v pořadí (už se mi ta složka s opravenejma docela zaplňuje <3)
mějte se šmoulíci a spinkejte i za mě xDDalší odpoledne v míru,jak tomu začal Severus se sarkasmem říkat.Bylo zvláštní nemuset se bát jít po chodbě se strachem,aby po něm James nevypálil nějakou kletbu.Nakonec strávil celé dopoledne v pokoji čtením učebnice lektvarů,kterou si sám přepisoval a před obědem se sešel s Lily v knihovně a vyprávěl jí jak se večer odehrával po jejím odchodu.Zaváhal,protože dobře věděl,že oni dva mezi sebou nemají mít žádná tajemství,ale nakonec zalhal a o polibku se Siriusem jí nic neřekl.Mohla by si to vysvětlit stejně špatně jako Remus a o to vážně nestál.A když po obědě šel ven,nasát poslední zbytky teplého počasí,k čemuž ho zase přiměla Lily,volali na něj Poberti od řeky.
,,Tak běž,"vybídla ho Lily se špatně skrývaným úsměvem a odběhla k Marry Ann,sedící ve stínu stromů.
Severus se zhluboka nadechl a přiloudal se k nim.
,,Nechceš se k nám přidat,Srabusi?Jdem na procházku do Zapovězeného lesa."zeptal se ho James a trochu stišil hlas,aby je nikdo v okolí neslyšel.
,,Děláte vy i něco jinýho než,že porušujete pravidla?"zeptal se s úšklebkem.
,,Ne."
,,Takže jdeš?"zablesklo se Siriusovi v očích.Všichni vypadali nadšeně a nikdoz nich se nebál.Možná že tam chodili často...A Severusovi by se hodili nové přísady do lektvarů.
,,Klidně..."

Seve nebyl zvyklý moc chodit venku a tak nejdřív musel zvážit,jaké oblečení je ochotný pro to obětovat.Nakonec to hodil za hlavu a nechal si béžové kalhoty a bílé tričko,pro ostatní by určitě bylo zvláštní ho v něčem takovém vidět,kdyby se ovšem po škole už nerozkřiklo,že se spřátelil s Poberty.
Bylo něco okolo páté hodiny odpoledne,když vyrazili,okolo Hagridova srubu.Čím šli hlouběji,tím tmavší se les zdál a každou chvíli slyšeli divné skřeky nebo šustění listí.
Snape šel jako poslední a rozhlížel se kolem,aby mohl rostlinu potřebnou k lektvarům lépe najít.
,,Máš nahnáno,Srabusi?"zasmál se James,který se na něj otočil a šel pozpátku.
,,Ne,jenom hledám Lítavici."odsekl Severus a dál se rozhlížel.Někde tu přece musela být.
,,Proč?"zajímal se Peter,ale v další chvíli už si klekal do trávy a začal taky hledat.Svým způsobem to bylo milé gesto,pousmál se Severus.
,,Potřebuju ji do lektvaru,je to poslední přísada,co tomu chybí..."vysvětlil tedy.
,,Hele,táhmle je..."ukázal Jamie na kraj cestičky,po které šli.
Severus se zvedl a střetl s Jamesem pohledem.Pořád ho nepřestával okouzlovat. ,,Díky,"usmál se a přišel k travnaté rostlince,do teď nevinně skryté před zraky kolemjdoucích.
Sklonil se k Lítavici a sevřel ji mezi prsty.Odtrhl rostlinku z tenkého stonku.Zamračl se,tohle přece není Lítavice...A pak ucítil bolest v nohách a padal.
Padal do rokle podél lesní cestičky vysoké deset metrů.
A plné spadaných stromů,které jistě nebudou zrovna měkkým přistáním.
,,Snape!"zakřičeli společně chlapci a jejich ozvěna se táhla Zapovězeným lesem.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Liči Liči | 25. února 2016 v 19:43 | Reagovat

takhle to napínat,to se nedělá :-D moc hezká kapitola. bojím se Seva jestli bude v pořádku.a těším se na další díl

2 Bina Bina | E-mail | 25. února 2016 v 20:25 | Reagovat

Chudák Severus, snad bude v pořádku. Moc pěkná kapitolka, těším se na další :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama