Upozornění:

Je velmi pravděpodobné, že tu bude probíhat čistka článků.
Ano, já u sebe budu mít všechny příběhy uložené a můžete si mi o ně napsat, nicméně pro vaši případnou pohodlnost - pokud si nějaké chcete uložit na památku či ze sentimentu, doporučuji udělat tak do konce března, kdy bych nejpozději chtěla s mazáním začít.
Děkuji za pochopení.
- Sane

Zaslepen láskou 13

12. února 2016 v 7:40 | sakurka sněhurka xD |  Zaslepen láskou
Někdo možná viděl původní nápis u článku xD omlouvám se,pokud vám za to vykrvácely oči xD ale já fakt neumim psát na mobilu a navíc se mi tam srala ta autokorekce xD jinak dávám teď dohromady všechny povídky tady a opravuju je (zatím jenom odstavce a pravopis a mezery za čárkou,který tady pořád nedělám xD ale u starších je chci komplet přepsat,tak abych za to nemusela zabíjet xD viz. JJMčko) a dávám je do worldu,tak kdyby měl někdo zájem,tak můžu poslat xD (zatím je hotová vánoční hra a strašně po tobě toužím,pracuje se na Týdnu xD ) tak to jen pro zajímavost,abyste věděli,co momentálně dělám (krom toho že nestíhám ve škole a to mám připravit knížku na prezentaci a seminárku,naučit se mapu,nový slovíčka na ruštinu a......další věci -.- no a taky potřebuju komplet uklidit svůj pokoj ve stylu alá vyházet všechno co není potřeba xD což jsem už od jedenácti let neudělala xD nebo fakt,že potřebuju dopsat povídky....ehe...jejda xD) tak mě nevražděte xD já se snažím xD

a teď si užijte povídku <3 xD


,,Zahrajeme si hru..."napadlo Jamieho a přetočil se na bok,vedle Severuse.
,,Jasně,co třeba že každej z nás řekne nějakou věc,kterou nikdy neudělal a ty,co to už udělali se musej napít."vysvětlil Peter nadšeně,jazyk se mu trochu pletl,ale nakonec se mu podařilo říct celou myšlenku.
,,Ale to děláme tak jako tak..."uchechtl se Sirius,ale souhlasili.
,,Tak začni Severusi."
Seve zaostřil na Jamieho,,který k němu mluvil a na chvíli se musel zamyslet,aby pochopil obsah jeho slov.
,,Dobře no...."nejdřív ho nic nenapadalo,ale pak si uvědomil v jaké situaci,že se to nachází. ,,Do dneška jsem.....nikdy jsem se....neopil jsem se...."dostal ze sebe s námahou docela normální větu a se škodolibým potěšením sledoval jak se postupně všichni čtyři Poberti napili.
Další na řadě byl Peter se svým miniaturním mozečkem. ,,Nikdy jsem nezvládl vyčarovat patrona." Sirius,James a Remus se napili.
,,Co je patron?"zajímal se mezitím Severus nechápavě,v hodinách se to neučili a tak kouzlo Expecto Patronum neznal.
,,Zejtra ti to vysvětlíme."drcnul do něj Remus s úsměvem.
,,Já jsem se nikdy nelíbal s klukem!"zavýskl Jamie se smíchem.Nikdo nevztáhl ruku na láhev.
Siriusův a Severusův pohled se střetl.Při téhle hře se nesmí lhát,ale ani jeden na to nepomyslel a pro láhev se nenatáhnul.A tak si své tajemství zase nechali pro sebe...
,,Nikdy jsem neměl sex."prohlásilSirius,který byl na řadě a lehce se při tom přiznání začervenal,i když to mohl shodit na množství alkoholu v jeho těle.James se natáhl pro flašku,lokl si a rozhlédl se,kdo další ji chce.Šokem pro všechny ale bylo,když je druhým a jediným dalším zájemcem o Ohnivou Whiskey právě mladý Severus.Ten,který je terčem posměchu všech dívek.Ten,který z nich vypadá nejméně zkušeně,vyjma Petera.Ten,který si teď nalil Ohnivou tekutinu do úst a pak se trochu hrdě uculil,jakoby nic.
,,To si děláš....?"vyjekl Sirius a rozesmál se.Naopak Potterův pohled potemněl.
,,Tys....spal jsi s Lily,Srabusi?!"zavrčel nepřátelsky.
,,Co-cože...?!"Sevemu chvíli trvalo než pochopil otázku a pak se rozesmál nad tou šíleností. ,,Ne!Lily je jenom kamarádka!"vyhrkl potom nervózně.Protože James vypadal naštvaně.Hodně naštvaně.
,,Jo protože ono se kolem tebe motá určitě hodně holek se kterejma by si takovej blbeček mohl užít,co?"prskal vztekle.
Kdo říká,že to byla holka?zaškelbil se v duchu Severus a pomyslel na Luciuse.On valstně jako holka trochu vypadal...
,,Hej Jamesi...Pojď dolů do společenky,trochu se sklidnit..."vyzval kamaráda napjatě Remus a Peter je následoval.
,,Neřeš ho,je prostě žárlivej."zašklebil se Sirius a natáhl se pro další láhev Whiskey,vlastně poslední co přinesli. ,,Možná by to usnadnilo,kdyby věděl,že seš na kluky."
,,Jestli to bude vědět o mně tak o tobě taky!"přimhouřil zlostě oči,i když v jeho podnapilém stavu to šlo lehce blbě.
,,Já vim,ta dohoda..."kývl Sirius ležící na posteli za Sevem.
,,Kam vlastně zmizeli?"zajímalo Zmijozela a zmateně se rozhlédl,aby našel zbývající poberty.
A Sirius se rozesmál.Měl vlastně velmi příjemný smích,uvědomil se mladší z chlapců.A taky byl přitažlivý...Severus se k němu sklonil a jemně se otřel svými rty o ty Blackovi.
Jenže nečekal,že ho Nebelvírský student přetočí pod sebe a tvrdě se mu přitiskne ke rtům.SLabě vzdychl a přejel jazykem po Siriusově horním rtu,ten bez zaváhání pootevřel ústa a svým jazykem dorážel na ten Severusův.Během jejich hrátky se ani jeden nechtěl podřídit tomu druhému,bojovali spolu o nadvládu,ale i přesto,že byl Sirius o něco méně zkušený,tak nad mladým hadem vyhrával a podmaňoval si jeho vůli.
Sirius se pevněji přitiskl k chlapci pod sebou a slabě mu zasténal do úst mezi polibky.Možná zapříčeněno alkoholem,možná jen touhou,která se mezi nimi objevila,se nedokázal odtrhnout a dál vášnivě líbal svého dřívějšího nepřítele.
A ten mu polibky ochotně oplácel a rukama si ho přidržoval u sebe,jakoby měl v plánu utéct.
,,James už je v klidu..."ozvalo se najednou ode dveří,ale hlas potom utichl,dyž spatřil líbající se dvojici.Sirius se od Snapea prudce odtáhl,jakoby ho popálil a vytřeštěně koukal na chlapce před nimi.
,,Myslím..."pronesl Remus tiše. ,,Že ta hra neplatí,když jste fixlovali."uculil se nevinně a rozesmál se.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Will Will | 12. února 2016 v 23:09 | Reagovat

Pěkný díl, ikdyž trochu krátký, ale to ti nezazlívám s tím kolik máš práce, sama jsem na tom podobně. :-)

2 anko-san anko-san | 18. února 2016 v 21:10 | Reagovat

Jo...tahle hra je dost vtipna :DDD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama