Upozornění:

Je velmi pravděpodobné, že tu bude probíhat čistka článků.
Ano, já u sebe budu mít všechny příběhy uložené a můžete si mi o ně napsat, nicméně pro vaši případnou pohodlnost - pokud si nějaké chcete uložit na památku či ze sentimentu, doporučuji udělat tak do konce března, kdy bych nejpozději chtěla s mazáním začít.
Děkuji za pochopení.
- Sane

Zaslepen láskou 12

27. ledna 2016 v 22:46 | sak nek někdo xD |  Zaslepen láskou
Pospíchám,tak vám sem jen narychlo hodím další dílek tohoto o hodinu dřív než je správnej den xD neřešte,já zítra nebudu mít počítač.... xD
a je to neopravený tak gomene za chyby...


Severus následoval oba Poberty k Nebelvírské věži,tam váhavě prošel vchodem Buclaté dámy.Právě vkročil na nepřátelské území.Bezva.
James z nich shodil svůj neviditelný plášť a vyběhl schody do jejich ložnice,Sirius na něj mrkl a následoval svého kamaráda a Severusovi nezbývalo než jít taky.Vešel do dveří a rozhlédl se,na chvíli se zasekl a pak se pousmál.Na jedné z postelí ležel Peter,na další seděl Remus a povídal si s nějakou dívkou s brýlemi a černými krátkými vlasy.James si právě přisedl mezi dvě dívky,jednou z nich byla Lily,která na Severuse nadšeně zamávala a ta druhá byla Rose,její hnědovlasá kamarádka.
,,No ahoj,"objal ji kolem ramen Sirius,který si k nim přisedl taky. ,,Hádej co jsme přinesli?"zamával na ni dvěma láhvemi,které svíral v dlaních.V té chvíli by nikdo nehádal,že Black je gay.
Lili se nenápadně vyvlékla Jamesovi a připojila se k Severusovi váhavě stojícímu u dveří.
,,Takže jsi dorazil..."usmála se a pak skočila svému kamarádovi rozpustile kolem krku.
,,Neřeklas mi,že tady budeš taky."zamračil se chlapec,ale pak jí objetí oplatil a nervózně koukl na Dvanácteráka.Byl v jejich pokoji a to nebylo zrovna vhodné prostředí pro dráždění Lva.Ale hnědovlasý chytač právě něco pokřikoval na červíčka.
,,Nevěděla jsem to,"odpověděla mu s křikem,protože ve chvíli začala hrát hudba.
Na celej pokoj jsme použili Ševellisimo,takže to nikdo neuslyší..."vysvětlila a pak se trochu zmračila. ,,A jak sis ty zajistil,že nikdo nepřijde na to,že nejsi ve své posteli?"
,,Lucius mi pomohl..."usmál se na ni ještě trochu nervózně.Ani nevěděl,jak se to stalo,možná přítomnost Lily ho trochu uklidnila.
,,Pojď k nám,Snape."kývl na něj Remus přátelsky,když dívka sedící s ním přiskočila k rudovlásce a něco jí pošeptala do ucha.
,,Bavíš se dobře?"
Severus trochu zaváhal s odpovědí. ,,No....jo,jasně."přikývl a přisedl si.Červíček se k nim hned přidružil taky.
,,Otevřem je,když už jste je přinesli,ne?"vytrhl Sevemu jednu z lahví z rukou a rovnou si lokl,jenže to ale nevychytal a rozkašlal se.Remus se rozesmál a Seveho koutky se stočili vzhůru.
,,Pako,"uslyšel za nimi Siriuse,který se natáhl a červíčkovi Whiskey vzal,aby si sám mohl napít. ,,Hele Srabusi,napij se taky ať vidíme,jakou máš odvahu..."zašklebil se a podal láhev Zmijozelovi.
Severus zaváhal.Nikdy alkohol nepil,jen jednou,když měli Evansovi oslavu a on,Lily a Petunie dostali každý skleničku se šampaňským.A pak si přiložil hrdlo láhve k ústům a nechal si pálivou a sladkou tekutinu stéct do hrdla.
,,Jaký to je?"uculil se Sirius ležící na posteli za všemi třemi chlapci.
Severus neodpověděl,jen se napil znovu.Ohnivá tekutina byla příjemná a jemu se velmi zalíbila.
Ani si neuvědomil,kolik času už uběhlo,když hudba ztichla a dívky se s nimi se smíchem loučili.
,,Severusi?Jsi v pohodě?My už jdeme spát..."vysvětlovala mu Lily a oči jí zářili,Severus ležel na posteli vedli Remuse a culil se na okolí. ,,Kolik jsi toho vypil?"zhrozila se na chvíli,ale pak si jen povzdechla a otočila se na mladého vlkodlaka vedle něj. ,,Dej mi na něj pozor,Remusi.On neumí pít..."
A najednou byly Lily,Rose a Marry Ann,ta černovlasá chytrolínka pryč a pětice chlapců byli nadvou sražených postelích.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 anko-san anko-san | 18. února 2016 v 20:20 | Reagovat

Juuuuu to končí zajímavě, asi mi ukápne slina XDDD
PS.už začínám číst, jdu na to, já to všechno zvládnu!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama