Upozornění:

Je velmi pravděpodobné, že tu bude probíhat čistka článků.
Ano, já u sebe budu mít všechny příběhy uložené a můžete si mi o ně napsat, nicméně pro vaši případnou pohodlnost - pokud si nějaké chcete uložit na památku či ze sentimentu, doporučuji udělat tak do konce března, kdy bych nejpozději chtěla s mazáním začít.
Děkuji za pochopení.
- Sane

Zaslepen láskou 11

21. ledna 2016 v 11:53 | skřítek neko xD |  Zaslepen láskou
Tk náš Severus se pomalu dostává do fáze teenager xD jak řekl jeden moudrý muž xD alias Jace xD (není moudrý.....ale muž jo xD a dokonce homosexuální xD) - a takhle to dopadá když nás dva necháte o samotě -.-
Užijte si díl :*


Severus stál před obrovskými hodinami a uchváceně je pozoroval,nezáleželo na tom,kolikrát je viděl,vždycky byly nádherné.Viděl,jak několik zelených smaragdů spadlo dolů a změnilo se ohodnocení Zmijozelské koleje,hádal,že je to kvůli večerce.I on už by měl být teď ve své koleji,ale přesto čekal před hodinami.
,,Nečekal jsem,že fakt dorazíš,Srabusi."uchechtl se někdo za ním,podle hlasu to bylJames,ale když se otočil,chodba byla prázdná.Že by už blouznil?
V tom se ale v prostoru objevila hnědovláskova hlava a vtáhl Severuse k nim pod plášť.Vzhledem k tomu,že už i Sirius s Jamesem se pod něj sotva vešli,se museli natisknout k sobě,aby se i třetí z nich schoval.Seve zřetelně cítil,jak se k němu tiskne něčí tělo a dech ho šimrá na krku.A i když si to nechtěl přiznat,tak se mu to líbilo víc,než by mělo.
Prošli chodbou s učebnami v přízemí,minuli Mrzimorskou kolej a pak už stáli u kuchyně.
,,Jak vůbec víte,jak se dostat do kuchyně?"nechápal chvíli Severus,James se rebelsky usmál.
,,My víme dost věcí,který bysme neměli,že jo Tichošlápku?"
,,Říká se to..."souhlasil neurčitě chlapec a oba vtáhli Severuse dovnitř.
Uvnitř to bylo útulné,v krbu plál oheň jako jediný zdroj světla a stoly byli nyní prázdné.V místnosti bylo jenom pár skřítků,ostatní zřejmě někde uklízeli, a tak chlapci byli ignorováni.
,,Můj pane,"uklonil se jeden z nich Siriusovi a třepotal přitom svýma plandavýma ouškama. ,,Ahoj Ruvene,přišli jsme si pro pár lahví,určitě nám je můžeš dát,že jo?"zablísklo se mladému Nebelvírovi v očích pobaveně.
,,Samozřejmě,mladý pane.Pro vznešeného Blacka cokoliv."uklonil se znovu,až se hlavou skoro dotýkal podlahy a pak vycupital k polici s alkoholem,aby jim mohl poskytnou Ohnivou Whiskey.
,,A necháš si to pro sebe,jasný?"zeptal se ještě Sirius,ale otázka byla zbytečná.Skřítek ho hned začal uctivě ujišťovat,že bude mlčet jako hrob a Sirius se tomu jen stěží nesmál.Když potom každý z nich držel v ruce dvě flašky s ohnivou tekutinou,Severus se teprve odvážil zeptat.
,,Jak víš,že se to Brumbál nedozví?"
Sirius se jenom samolibě usmál. ,,Moje odporná čistokrevná matka pro Bradavice dala jako dárek pár domácích skřítků a Ruven je jeden z nich,taky je asi jedinej,co mi zůstal oddanej po tom,co mě zařadili do Nebelvíru místo Zmijozelu.Ti ostatní mi rádoby potají říkají krvezrádce."vysvětlil,ale Severusovi připadalo,že ta přezdívka se mu ve skutečnosti líbí.Možná že to bylo přesně to,čím chtěl Black vlastně být.Krvezrádcem.
A možná to bylo i to,čím byl samotný Severus...
,,Takže díky tomuhle dorážíte na hodiny opilý?"zeptal se s úšklebkem mladý Zmijozel,aby tak zaplašil své myšlenky.
,,Vlastně jo..."zasmál se James bezstarostně.
,,Víte,že kdybych to řekl Brumbálovi,tak vás vyloučej?"zabesklo se podle Snapeovi v očích,i když by samozřejmě neudělal nic,čím by uškodil Jamiemu.Ale chtěl vědět,jak budou reagovat.
Hnědovlásek ho bleskově přitiskl ke stěně a nebezpečně se usmál. ,,A máš pro to důkaz,Srabusi?Pokud ne,myslím,že tvoje plané řeči jsou k ničemu..."zašeptal povýšeně a odtáhl se,aby následně prošel vchodem na chodbu a zahalil se pláštěm.
Severus dál stál opřený o zeď,dech zrychlený a srdce naléhavě tlukoucí do žeber.V tom se jeho pohled střetl se Siriusovým.A uvědomil si,že jeho tajemství možná není v bezpečí,ale nyní ho sdílí s někým jiným a to je mnohem silnější....
,,Jdeme,"odsekl se špatně skrývanou žárlivostí Black a stejně jako jeho nejlepší kamarád vyšel z kuchyně.A Severus je k vlastnímu překvapení bez stížností následoval.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 anko-san anko-san | 25. ledna 2016 v 20:05 | Reagovat

Ti skritci jsou stejnak nejlepsi

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama