Upozornění:

Je velmi pravděpodobné, že tu bude probíhat čistka článků.
Ano, já u sebe budu mít všechny příběhy uložené a můžete si mi o ně napsat, nicméně pro vaši případnou pohodlnost - pokud si nějaké chcete uložit na památku či ze sentimentu, doporučuji udělat tak do konce března, kdy bych nejpozději chtěla s mazáním začít.
Děkuji za pochopení.
- Sane

Zaslepen láskou 10

14. ledna 2016 v 6:12 | sakurako nee-chan <3 |  Zaslepen láskou
Zase další díl zaslepen,ale ještě předtím info pro všechny:

Poznámkový blok (!!!)

kterého jste si možná i všimli xD no další novinka tady,co mě náhodou napadla xD (ano,tentokrát ten nápad ani nikde neukradla xD) takže jsou tam různý připomínky,prosby nebo novinky pro vás čtenáře,abych s tím furt neoxidovala tady v článcích xD a máte tam datum,takže budete vědět,kdy jsem je pozměnila a tak.... xD no doufám,že aspoň někdo tuhle novinku ocení ;)
A k tomu překvápku,co pro vás mám (jak jste si na Poznámkách právě mohli přečíst xD) je to v podobě povídky,kterou myslím většina z vás ocení <3 xD ale chvilku si na ni ještě počkáte :*
šmouluju vás a užijte si Potterovku xD
Severus si mlčky přisedl k Zmijozelskému stolu.Nechtělo se mu plnit Lilyno přání,jenže vlastně neměl na výběr.Nepřítomně si na lžíci nabíral ovesnou kaši,když v tom mu v ní najednou přistál lísteček.Chlapec se zamračil a pak si přpečetl narychlo naškrábaný vzkaz.
Dnes po poslední hodině u jezera -J.P.
Znělo na něm.Severus vzhlédl a ještě viděl,jak hnědovlásek u Nebelvírského stolu uklízí svou hůlku do kapsi.

Pomalu procházel chodbami školy a snažil se nemyslet na to,co se chystá udělat.Určitě to je léčka,pomyslel si.Proč by tam vlastně měl chodit?Povzdechl si.Protože Lily si to přeje.
,,Jdeš pozdě."odsekl James sedící u Černého jezera se kterým tam seděli i zbývající členové toho jejich spolku.
,,Napsal jsi po poslední hodině,nebyl tam konkrétní čas."odvětil klidně Severus. ,,Tak co po mně chceš?"
,,Víš to moc dobře,"přimhouřil James oříškové oči. ,,Lily chce,aby ses k nám přidal.Takže s náma jdeš dneska po večerce na...takovou menší akcičku."ušklíbl se a koukl po svých přátelích.Sirius i Peter vypadali oba nadšeně a dokonce i Remus se nemračil jako obvykle,když byl u nějaké jejich přestřelky.Což bylo dobré znamení.Kdyby na něj něco plánovali,tak se přece Remus nebude usmívat.Vypadal z nich asi nejinteligentněji.
,,Jakou akci?"zajímal se Severus.I když to nevypadá jako past,tak přece nebude idiot a nebude jim slepě věřit.
,,Řekněme že na našem pokoji dnes bude rušno.A ty se vykradeš z toho vašeho sklepení a půjdeš s náma do kuchyně ukrást pár flašek Whiskey.A potom přespíš v Nebelvírské koleji a budeš si s náma celou noc povídat a žvatlat o svém nudném životě.Je pátek,zítra můžem vstát v kolik chcem a tobě tudíž žádná výuka neuteče."vysvětlil mu jejich plán Sirus a dál se usmíval.
,,Pokud teda nejseš srab a nepůjdeš radši na večerku spát."dodal za něj James a pohrával si s říčním kamínkem.
,,Není pod vaši úroveň krást skřítkům alkohol?"podivil se se sarkastickým úsměvem Severus a chystal se k odchodu.
,,Pod tvoji bude taky,pokud chceš patřit k nám.Což je přesně to,co si tvá drahá Lily přeje.Asi ji už nudíš,Srabusi."zasmál se Sirius a červíček se k němu nadšeně přidal,ale Jamese ta část o Lily moc nepobavila.
,,Buď v devět večer u přesýpacích hodin,Snape.Nebo smlouva s Lily padá."řekl James a prošel okolo mladíka zpátky na hrad,nezapoměl do něj vrazit ramenem.
,,Jo Srabusi."vyplázl na něj Peter jazyk a běžel za svým vůdcem.Jen Remus se za kamarády trochu zdržel.
,,Zkus nám dát šanci,stejně jako ji dáváme my tobě."usmál se na Severuse váhavě.A Severus,k překvapení sama sebe,přikývnul.

,,Lily nenapadlo tě,že mě posíláš na sebevražednou misi?"povzdechl si deprimovaně černovlásek a položil si hlavu na knížku.Lily sedící na jeho stole se na něj jen ze shora usmála.
,,Jasně,že napadlo.Ale nesmíš je brát moc vážně,oni jsou ve skutečnosti docela hodní.A nevyužili by toho,aby tě mohli šikanovat.Aspoň doufám..."
,,Doufej,protože pokud jo,tak tě zabiju."ušklíbl se Seve a shodil ji ze stolu v knihovně,když se k nim blížila madame Pinceová,přísně vypadající čarodějka pracující v Bradavcích jako knihovnice.
,,A řekneš mi už konečně,kdo se ti líbí?"uculila se,když si sedla na volnou židli vedle chlapce.
,,Ne,"odpověděl klidně a dál si četl. ,,Řeknu ti to až...Prostě to nechci zakřiknout."vysvětlil jí potom.A taky protože nikdo takový není,jen chci aby sis to myslela...Dodal potom v duchu.
,,Ale to není fér!"zakňourala Lily. ,,My před sebou nesmíme mít tajemství!Přátelství se zakládá na upřímnosti a my přece nechceme,abychom o něj přišli."prohlásila inteligentně a mrkla na něj.
Zmijozel jen zakroutil nechápavě hlavou a usmál se. ,,Už mluvíš stejně nudně jako Petůnie."
Lily se zamračila. ,,Petty není nudná!"
,,Ne,jen naprosto nesnesitelná."zašklebil se Severus.
,,Seve!Je to moje sestra..."připomněla mu s povzdechem a zvedla se.
,,Taky je mudla..."zamumlal si Severus pro sebe,ale Lily ho slyšela.
,,Jdu na večeři.Jdeš taky?"zeptala se,ještě pořád uražená,že mluvil tak ošklivě o její starší sestře.
,,Možná za chvíli...Chci si to ještě dočíst..."vysvětlil zabraný do knížky a tak dívka odešla sama.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Naomi (나오미) Naomi (나오미) | Web | 15. ledna 2016 v 7:12 | Reagovat

Pottrovky sice nemusím, ale je to pěkný :)

2 sakurako-neko sakurako-neko | Web | 17. ledna 2016 v 15:27 | Reagovat

[1]: jé dík :-D ;-)

3 anko-san anko-san | 17. ledna 2016 v 22:25 | Reagovat

ja ten poznamkovej blok moc....no to je jedno, pochopim pri hre
jinak fajnes dil

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama