Upozornění:

Je velmi pravděpodobné, že tu bude probíhat čistka článků.
Ano, já u sebe budu mít všechny příběhy uložené a můžete si mi o ně napsat, nicméně pro vaši případnou pohodlnost - pokud si nějaké chcete uložit na památku či ze sentimentu, doporučuji udělat tak do konce března, kdy bych nejpozději chtěla s mazáním začít.
Děkuji za pochopení.
- Sane

Zaslepen láskou 8

17. prosince 2015 v 23:30 | neko neko nekooo xD |  Zaslepen láskou
No a další díl téhle cvokárny xD blíží se nám prázdniny co? :3 xD
a strašně se mi tady líbí na konci ten dialog,kde seve pak říká že chce milovat xD

Severus se tiše procházel po chodbách.Nemohl spát a tak téměř bezmyšlenkovitě vyšel ze Zmijozelské ložnice a vydal se k Astronomické věži.Kdyby ho někdo nachytal,měl by průšvih,ale jako zázrakem se mu vždy podařilo zůstat neviděn.
Jenže dnes mu štěstí nepřálo,za rohem od chlapce slyšel tiché kroky.Už byl tak blízko u věže a musel změnit směr.Otočil se na patě a tiše se vydal k nejbližšímu výklenku a v tom si všiml dveří do nepoužívané učebny.Jen na chvíli zaváhal,kroky už slyšel blízko,byla jen otázka času,než si ho ten někdo všimne,stiskl kliku a vklouzl dovnitř.
Jenže klapnutí zavřených dveří už tak tiché nebylo.
Severus skočil za jednu z lavic,přesně ve chvíli,kdy se dveře znovu otevřeli.Neměl strach,ten neměl nikdy,ale kdyby ho vyhodili ze školy a on už nikdy nesměl kouzlit....To by raději zemřel,než aby žil jako mudlové.Jako jeho matka.
,,Asi jsi se spletl,Tichošlápku...Nikdo tu není."zašeptal něčí hlas.A Severusovi ztuhla krev v žilách.Tohle pro něj nevypadalo moc dobře.
,,Ale já si byl fakt jistej...."odpověděl mu šeptem Sirius.Jenže v tom se měsíční záře v mracích odkryla a zasvítila do učebny.A Severusův bílý obličej v temnotě zazářil.
,,Hej!Vylez!"vyštěkl na neznámého James výhružně.Pak se jeho rty roztáhli do úšklebku,když před nimi najednou stál jeho hlavní objekt vzteku. ,,Srabusi,kam jsi měl namířeno?"zeptal se podezřívavě,jeho rty pořád zdobil úsměv.
Severus se vrhl ke dveřím,ale zastoupili mu cestu.
,,Kam bys chtěl jít?Co si s námi trochu popovídat...Třeba o Lily,ty ubohej práskači!"zvýšil vztekle hlas a Severus nervózně polkl.Jak James,tak Sirius už v dlaních svírali hůlky,jenže Severusova hůlka ležela na nočním stolku.Poprvé si ji zapomněl a zrovna dnes by ji i potřeboval.Ironie osudu...
,,Nevím o čem to mluvíš..."odsekl vzdorovitě Severus a James se mu vztekle zadíval do očí.Jeho oči....oříškově hnědé...s těmi drzými odleskami....Seveho tváře zahořeli červení,když si uvědomil nad čím to zase přemýšlí.
Rychle potřásl hlavou,ale jeho nepřátelé si toho museli všimnout.
,,Jo tak nevíš...."zavrčel James a to už hůlka mířila do Snapeova obličeje.
,,Hej!Víš,jak to dopadlo minule..."zašeptal směrem k němu Sirius,který doteď mlčky stál za hnědovláskem. ,,To ti nepřijde ubohý,útočit na někoho,kdo nemá hůlku?"zeptal se pak s úšklebkem a James vztekle přimhouřil oči.
Na jeho rtech se objevil úsměv lovce. ,,Máš pravdu,Siriusi,tady Srabus by si pak mohl stěžovat...Tak co říkáš na čestnej boj?Jeden na jednoho,samozřejmě..."usmíval se James a v jeho hlase jakoby zazněla ta přímá výhružka.Protože obyčejnou rvačku dvou chlapců by přece nikdo neřešil.Co na tom,že Severus se vůbec neuměl prát...
Dřív než si mladý Zmijozel uvědomil význam těch slov,mu James zasadil ránu do břicha.Následovala další do obličeje a chlapec zřetelně slyšel,jak se ozvalo křupnutí a do nosu mu vystřelila prudká bolest.Klesl na kolena a Jamesova noha ho srazila k zemi.Dalších několik kopanců směřovaných do žaludku a této oblasti.A Sirius neudělal nic,by ho zastavil...Proč taky.
,,D-dost..."zachrapěl Severus,když se mu konečně povedlo do plic nabrat kyslík a zoufale se snažil odplazit z dosahu Potterových kopanců,bezúspěšně.Bolest.Cítil ji úplně všude,v každé části těla a ze zlomeného nosu se mu řinula krev.
James ho surově vytáhl za košili na nohy a druhou rukou mu v této pozici,kdy se mu černovlásek nemohl vysmeknout,mu pěstí vrazil do oka.Ještě z intenzity rány pak Seve vrazil zádama do zdi za sebou a chvíli nemohl popadnout dech.Krev mu stekla do pusy a on se rozkašlal,ani nevěděl jak,ale podlaha se k němu přiblížila a najednou ležel na chladném kameni.Tělo ho neposlouchalo,odmítalo se zvednout a dál se houpalo na moři.Věděl,že James se ho nyní nedotýká,ale přesto mu tělem vystřelovala bolest.
James se napřáhl k další ráně,ale Sirius ho najednou naléhavě zastavil.
,,Jamesi!"vyhrkl,ale to už pochopil i mladý chytač a zděšením ztuhl.
,,Mňau!"ozvlao se vedle chlapců pronikavě a všichni tři chvíli pozorovali starou kočku,která je zelenkavýma očima škodolibě pozorovala.Když je tu paní Norrisová,Filch nebude daleko.
,,Sakra!"vyhrkli oba Nebelvírci zborově a zmizeli.
Severus se namáhavě postavil,všechno se s ním pořád houpalo,a dlaní se zapřel o zeď.Zamžoural na kočku a pak kulhavě vyšel z místnosti a kočku tam rychle zavřel.Měl pocit,že bude zvracet,ale musel zmizet dřív,než ho ten moták najde.
Ani nevěděl,jak se mu podařilo dojít do sklepení a ke vchodu do Zmijozelské společenské místnosti.
Tam panovalo ticho,narušované jen praskáním ohně v krbu a šuměním vody nad nimi.Svalil se na pohovku a křečovitě zavřel oči.
,,Okouzlující jako vždy,Severusi?"ozvalo se pobaveně.
,,Byl bych rád,kdyby aspoň někdy..."odpověděl s uchechtnutím pžíchozímu muži.Cítil jak se pohovka prohnula váhou dalšího muže a pootevřel jedno oko,druhé ho ještě pořád bolelo.
,,Ty jsi okouzlující,jenom to neumíš dávat najevo."zasmál se Lucius podmanivě a naklonil zkoumavě hlavu na stranu,jak si prohlížel Severusův obličej. ,,I když musím uznat,že dnes vypadáš fakt strašně."zasmál se.
,,Polib si."
,,Ale noták..."protáhl Malfoy slovíčko a vytáhl si hůlku.Přiložil ji Severusovi k nosu a tiše zašeptal ,,Episkey."
Severus sykl náhlou bolestí,ale pak se tlak postupně snižoval,až odezněl úplně a na jeho nose zbyla už jen krev.
,,Nech mě hádat-Potter."ozval se neutrálně Lucius a dalším drobným kouzlem mu uzdravil i napuchající oko,pod kterým ho určitě měl čekat i monokl.
,,Potkal jsem je cestou na věž."vysvětlil stručně Snape a nechal staršího studenta,aby mu rozepl košili a dalšími formulkami ho zbavil i podlitin tvořících se na břichu.
,,Nechápu,proč je provokuješ,je to pod tvoji úroveň."prohlásil Lucius a bylo patrné,že o mladém chytači Nebelvíru mluví s velkým odporem. ,,To ti za to láska vážně stojí?"povytáhl obočí a do slova láska vložil veškerou ironii,jakou v sobě měl.
,,Co ti je do toho?Nežárlíš snad?"uchechtl se Seve.Malfoy mu pevně stiskl bradu a přivřel oči.
,,Já?Ne.Láska je zbytečná,Severusi.Jen ubližuje.Já dávám přednost vášni."usmál se a bez optání si přivlastnil jeho rty.
,,Ty možná,ale já chci milovat..."vyplázl na něj Seve jazyk,když se konečně mohl nadechnout.
,,Ubohost."odsekl jen Lucius a strhl mladého Zmijozela na pohovku pod sebe...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Miu Miu | 20. prosince 2015 v 10:39 | Reagovat

Kyaaa <3 Ten posledný kúsok je taký... zlatučký :D Ale James ma poriadne nasral. Keby Lily vedela aký je, už by s ním nikdy nechcela nič mať. A štve ma, že sa Severusa ani Sirius nezastal :-?
Ako vždy, nedočkavo čakám na pokračovanie :D :D

2 viky viky | 21. prosince 2015 v 9:55 | Reagovat

AAle nie :-( skončilo to prave v tom najlepšom :-P ale ako inak dakujem za super diel :-D a už znova nedočkavo čakám na pokračovanie :-D

3 anko-san anko-san | 21. prosince 2015 v 19:13 | Reagovat

Mne to na toho Luciuse totalne nesedi, nemuzu si pomoct xD
Ps.musim se naucit psat ty komenty hne po tom co to doctu, nebo na to zapomenu stejne jako vcera

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama