Upozornění:

Je velmi pravděpodobné, že tu bude probíhat čistka článků.
Ano, já u sebe budu mít všechny příběhy uložené a můžete si mi o ně napsat, nicméně pro vaši případnou pohodlnost - pokud si nějaké chcete uložit na památku či ze sentimentu, doporučuji udělat tak do konce března, kdy bych nejpozději chtěla s mazáním začít.
Děkuji za pochopení.
- Sane

Týden tajemství-Sobota

27. prosince 2015 v 17:07 | sakurako krotící neko,aby něco nevyvedla |  týden hříchu
Rozhodla jsem se vám dát tohle s tím,že na Silvestra přidám poslední díl :) jen doufám,že jste si zvykli že zakončuju rok velmi podivně,někdy až s deprimujícími prvky xD
Tehle díl mám já osobně docela ráda,protože...ani nevím,celá tahle série je vlastně úplně o ničem xD


Když se blonďáček probudil slunce už dávno svítilo,jaké štěstí že o víkendech nepracoval,protože jinak by určitě už dávno zaspal.V pokoji voněla káva a čerstvé pečivo,tuhle lákavou vůni už skoro zapomněl.Na jeho tváři se usadil úsměv.Sasuke je zase jako dřív a chce si ho udobřit.Určitě.
,,Dobré ráno..."zavrněl a pomalu rozlepil oči.Jenže ložnice,ve které se nacházel vůbec nebyla tou,kde se probudit měl.Místo toho u toaletního stolku seděla růžovlasá dívka,před ní stála dvě kafe,ze kterých se ještě kouřilo,a sáček s pečivem a zmíněná dívka se líčila.Přes velké zrcadlo koukla na chlapce a usmála se.
,,Dobré,ospalče."ušklíbla se. ,,Vyspal ses dobře?Máš tady snídani."kývla potom ke koupenému jídlu.
,,Dobře,díky...A dík i za to kafe."usmál se na ni a potlačil v sobě sklamání,že teď neleží v posteli vedle Sasukeho.
Vstal a jen spěšně koukl na mobil,zda se po něm Sasuke neschání,ale žádné nové zprávy na displeji nebyly.
,,Asi bych měl jet domů.Však víš....Sasuke."vysvětlil neurčitě,ale dívka to pochopila.
,,Tak se nejdřív nasnídej,"vybídla ho nekomprosmisně.
Když už byl blonďáček na odchodu,chytila ho za zápěstí.
,,Naruto...musím ti ještě něco říct."zkousla si dolní ret.Pak přešla ke kabelce pohozené u stolku a vytáhla z ní přeloženou fotografii.
,,Já...."začala nejistě a pak se zhluboka nadechla a vyslovila svou novou zprávu. ,,Čekám se Suigetsuem dítě."zašeptala a rozložila rentgenovou fotografii,kde byl zobrazen nový život.
Naruto na ni jen vytřeštil oči,ale pak se probral z šoku a láskyplně ji objal.Jeho nálada se znovu zvedla,ale s ní i strach o svou kamarádku.Nakonec se u ní zdržel ještě další půl hodinu a povídal si s ní o tom.Zjistil,že je první,kdo o tom ví a že Sakura má strach to Suigetsuovi říct.Nechtěla s tím ale Naruta otravovat,když teď má ty problémy s Uchihou.

Když blonďák konečně zastavil před jejich bytem,bylo už něco kolem poledne,ale jak se zklamáním zjistil,Sasuke zase nebyl doma.Na stole ještě pořád leželo připravené jídlo ze včerejška a svíčka byla rozteklá.Dobrá nálada,kterou získal,se zase rázem vytratila.A Naruto si uvědomil,že bez Sasukeho přítomnosti v tom bytě nevydrží už ani minutu a tak vyrazil do města.
Znuděně se procházel centrem Konohy bez nějakého cíle a jen se tak probíral svými myšlenkami.A pak si všiml že u chodníku před ním stojí Sasukeho motorka.
Zmateně se rozhlédl,ještě pořád tu byla šance,že jen někdo měl stejnou motorku jako Uchiha,ale to už si před sebou všiml černovlasého mladíka.I když šel k němu zády,tak nebylo pochyb,že je to on.Už na něj chtěl Naruto zavolat,ale v poslední chvíli se zarazil.
Sasu vešel do kavárny a Naruto za ním,hned co proklouzl dovnitř,tak zašel za roh,směrem k záchodům a dost blízko,aby viděl a trochu i slyšel,o čem si povídají.Protože Sasuke zamířil ke stolu,kde už seděla modrovlasá dívka a na uvítanou se s ní objal a nechal se políbit na tvář.
,,Tak rád tě vidím,"usmál se na ni Sasu tak,jak už ho blonďáček dlouho neviděl se usmívat.
,,Na tebe mám čas vždycky,Sasu."uculila se žena a nechala si od Sasukeho přisunout židli.
,,Co by sis dala?"zeptal se potom Sasuke,když si přisedl naproti ní k malému stolku v kavárně.Naruto tomu nemohl uvěřit,nechápal smysl tohoto setkání,ale začínaly v něm znovu klíčit pochyby.Vytrhl se ze zamyšlení a zjistil,že část rozhvoru mu unikl.
,,Problém je,že myslím,že Naruto něco tuší..."slyšel zrovna říkat mladého Uchihu.
,,No tak mu to konečně řekni!Mě už to tajemství taky štve!"odsekla žena a v očích se jí zableskl hněv.
,,Nemůžu!"odporoval hned Sasuke. ,,Musím ho na to připravit...Když to na něj teď vybalím,tak mu ublížím...Je ke mě fixovaný,nechci ho tím zranit..."povzdechl si a lehce sklonil hlavu.
,,Lžeš,Sasu...Tobě totiž vyhovuje,že můžeš hrát na obě strany a nemusíš nic vysvětlovat,tak je to."odsekla žena,ale teď už o poznání vlídněji,protože viděla Sasukeho smutek v antricitových očích.
Položila mu dlaň na hřbet ruky. ,,Jsem tu s tebou já a ne on,uvědom si to,ano?"zašeptala a on se na ni mile usmál.
,,Já vím,Konan..."zašeptal a její ruku stiskl.
Dál už ale Naruto poslouchat nechtěl,chtěl co nejdřív zmizet.Takže když se u jejich stolku zastavila mladá servírka s červenými vlasy,tak během chvíle nepozornosti,kdy oba diktovali své objednávky,Naruto proklouzl ven.Ještě naposledy se ohlédl na pár v kavárně,kde se zrovna ta modrovlasá žena nakláněla k Sasukemu a něco mu s úsměvem na rtech šeptala do ucha.
Potlačil v sobě pláč a vyrazil domů.Tedy k Sasukemu domů,protože on se tam jen přištěhoval.Ale i tak....se tam cítil jako doma,což byl pocit,který už dlouho nepoznal.Ale Sasuke se ho chtěl zbavit,sám to řekl,no a Naruto mu nechtěl bránit ve štěstí s tou modrovlasou krávou,se kterou očividně svůj čas trávil mnohem raději.Srdce ho bolelo a mysl to odmítala přijmout,ale přesto to chápal.Sasuke už ho nemiloval.To bylo zjevné.


ukázka Neděle:
,,Sasuke?Kde jsi byl?!"vyhrkl hned.
,,Říkám ti,že se nic neděje!"odsekl Sasu a založil si ruce na prsou.
,,Mlč už,Naruto!"zašeptal hněvivě...
Chlapec ho sevřel v náruči a klesl na zem.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa


Komentáře

1 ivana-chan ivana-chan | 27. prosince 2015 v 17:22 | Reagovat

ouuuuuu som zvedava ako to skonci nestalo sa nahodou nieco v rodine nieco s itachym ci co ale naozaj dufam ze to dobre skonci a ostanu spolu

2 viky viky | 28. prosince 2015 v 12:21 | Reagovat

Viac napinavo to skoctit nemohlo :-D ...som cela nedockava...uz aby bol dalsi diel :-D ..ties dufam v pozitivny koniec ale ty to aj tak vymyslis najlepsie :-P necham sa prekvapit :-D

3 Miu Miu | 28. prosince 2015 v 23:41 | Reagovat

Nádherný diel, fakt by ma už zaujímalo, čo sa deje, ale už zas mám pocit, že sa toho ani nedočkáme :D Musí to mať šťastný koniec!!! O.O to by ma veľmi mrzelo, keby nie. Nemôžem sa dočkať :D

4 Mei Mei | Web | 29. prosince 2015 v 12:18 | Reagovat

Aaaaaaaaaaaaargh, musím vědět, jak to skončí! Prosím! Moc, moc, moc prosím! 😂

5 Haku Haku | 30. prosince 2015 v 2:47 | Reagovat

Wow, těším se na další díl :)

6 anko-san anko-san | 6. ledna 2016 v 21:24 | Reagovat

Miluju tuhle povídku, ale nedělej ze Sasukeho hetero, to se nedělá :DDD

7 Majo Majo | Web | 5. června 2016 v 17:40 | Reagovat

Proboha :O Naruto by se měl okamžitě odstěhovat, aby Sasuke věděl, jakou udělal hroznou chybu... třeba má dítě s jinou :O

8 Jenny Jenny | Web | 27. ledna 2017 v 11:04 | Reagovat

x´DDDDDDD Já nevím jestli brečet nebo se smát... x´D Chceš umřít?? xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama