Upozornění:

Je velmi pravděpodobné, že tu bude probíhat čistka článků.
Ano, já u sebe budu mít všechny příběhy uložené a můžete si mi o ně napsat, nicméně pro vaši případnou pohodlnost - pokud si nějaké chcete uložit na památku či ze sentimentu, doporučuji udělat tak do konce března, kdy bych nejpozději chtěla s mazáním začít.
Děkuji za pochopení.
- Sane

Zaslepen láskou 4

19. listopadu 2015 v 7:15 | neko vyžívající se v mučení malých králíčků...teda Severuse xD |  Zaslepen láskou
Tak rozhodla jsem se,že Zaslepen láskou bude čtvrteční povídka xD každý čtvrtek tedy vyjde nový díl HPsériovky a o náhodných dnech(nejčastěji je to víkend xD) budete dostávat všechny ostatní xD To jenom aby jste věděli,kdy si sem máte jít pro další díl tohohle,nebo naopak,kdy tady pro vás není nic zajímavého xD Snad s tím nebudete mít nějaký problém ;)
Jinak,Crucius v tomhle díle bude vysvětleno až o hooodně kapitol později xD
(a vůbec jsem k tomu nechtěla původně dát jinej obrázek xD),,Ale,ale,kohopak to tu máme?"usmál se James nebezpečně jako tygr předtím,než se vrhne na svou obět. ,,Srabusi,asi jsi ještě nepochopil,že máš své špinavé ruce dát od Lily pryč!"teď už stál Potter těsně před černovláskem a hlas měl ostrý jako břitvu.Vztek kvůli obyčejnému letmému polibku při snídani v něm vřel a on se hodlal pomstít.
,,Nevím,o čem to mluvíš."řekl Severus samolibě a oplácel Nebelvírskému nebezpečné pohledy.Jenže i během toho potají pozoroval jeho oříškové oči lemované temnými řasami,vlasy rozcuchané od ranního tréninku Famfrpálu,bílou košili přesně přiléhající k vypracovanému tělu a ležérně uvolněnou zlatorudou vázanku.Severus polkl,jeho srdce se zrychlilo a dlaně se zpotili.
,,Myslím,že víš,že já a Lily jsme teď spolu.A nechci aby ses k ní přibližoval!"Severus vůbec neposlouchal obsah jeho slov,jen očima hypnotizoval pohybující se rty.Jeho pohled ale najednou změnil směr.
Černé oči se vpily do modrých.Sirius opřený o dveře a také ten jediný únikový východ,prudce ucukl a s růžovými tvářemi stočil pohled k Remumsovi,nezaujatě čtoucímu nějakou knížku.
Severus svého nového poznatku mohl využít.Kdyby řekl,že Sirius je zakoukaný do Jamese,mohl by využít momentu překvapení a vypařit se.Ale z nějakého důvodu,možná proto,že ani jeho chlapec neprozradil,ho zradit nechtěl.
První ránu do břicha skutečně nečekal,ale další,mířenou do obličeje,už chabě vykryl.Přesto cítil,jak se mu hrne krev do pusy.Udělal pár vrávoravých kroků ke dveřím,ale cestu mu zatarasil právě Sirius.Severus vzhlédl k jeho očím,nyní škodolibým,ale i přesto pořád okouzlujícím.
Sirius ho přitiskl čelem ke dveřím,takže neviděl za sebe a ztratil tak výhodu.Ještě minimálně deset minut nikdo nepřijde a i kdyby,dveře teď nešli otevířt.
,,Je tvůj,"odstoupil od Zmijozela Sirius,ale dřív,než mohl utéct,se mu mezi lopatky zabodla Jamesova hůlka.
,,Tak ti nevím Srabusi,jaké myslíš,že by to mohlo být,zkončit pod kruciátem?"zašklebil se James.
,,To už přeháníš!"ozval se Remus pohoršeně a i když na světlovláska Seve neviděl,dokázal si představit,jak úzkostně zvedl hlavu.
,,Zmlkni Remusi,je to zábava!"vyštěkl Petter a vzrušeně hltal každou část jednostraného boje.
,,Jamesi!Má pravdu,tohle jsme neplánovali...."postavil se proti svému kamarádovi i Black a pokusil se ho odtáhnout,ale ten se mu vytrhl.
,,Crucius!"rozlehlo se místností.Jenže žádné bolestí skučící tělo k zemi nepadlo a ve chvíli nepozornosti hnědovláska Seve prudce odstrčil a proklouzl z učebny.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 anko-san anko-san | 19. listopadu 2015 v 20:51 | Reagovat

Uffff
Ted me James deptal.... tfuj xD

2 Miu Miu | Web | 19. listopadu 2015 v 23:01 | Reagovat

Stále viac dúfam, že Severus neskončí s Jamesom, ale so Siriusom :D Skvelý príbeh, len tak ďalej, ako vždy sa neviem dočkať pokračovania :D
Mimochodom, keď tak uvažujem... Tento mesiac to bude asi presne rok, čo sledujem tvoj blog :D Vlastne je to aj rok odvtedy, čo som prvýkrát čítala yaoi :D Hneď ako som tvoj blog objavila úplne som si ho zamilovala a rovnako ho milujem aj teraz >.<

3 sakurako-neko sakurako-neko | Web | 19. listopadu 2015 v 23:01 | Reagovat

[1]:  já vím :-D párkrát se tam ještě zachová jako idiot,než si uvědomí,jak to skutečně je :-D

4 sakurako-neko sakurako-neko | Web | 19. listopadu 2015 v 23:18 | Reagovat

[2]: díky :-D
a to vlastně znamená,že máme výročí,že jo? :-D
a moc děkuju,že všechno komentuješ <3 vždycky to strašně potěší :-D

5 Miu Miu | Web | 20. listopadu 2015 v 21:28 | Reagovat

[4]: Vôbec mi neďakuj, to ja ďakujem za to, že si opäť rozbehla tento blog :D Veľmi ma tvoje články bavia :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama