Upozornění:

Je velmi pravděpodobné, že tu bude probíhat čistka článků.
Ano, já u sebe budu mít všechny příběhy uložené a můžete si mi o ně napsat, nicméně pro vaši případnou pohodlnost - pokud si nějaké chcete uložit na památku či ze sentimentu, doporučuji udělat tak do konce března, kdy bych nejpozději chtěla s mazáním začít.
Děkuji za pochopení.
- Sane

Zaslepen láskou 3

12. listopadu 2015 v 15:19 | neko se culí už tolik,že to ani není nenápadné xD |  Zaslepen láskou
A pokračování minulého dílu,docela krutně utnutého xD muhahahha xD ne,omlouvám se.... :( xD
Tohle je hlavně rozhovor mezi Severusem a Lily xD takže nic extra zajímavýho :P
A věnováno pro Miu <3 xD
bye bye šmouláčátka xDI jemu přes rty přelétl úsměv vítěze,než udělal několik rázných kroků přes kamennou podlahu,přirazil Siriuse ke zdi a prudce ho políbil.

Sirius,omráčený Zmijozelovou reakcí,se nebránil a když ucítil jazyk dobívající se mu do úst,bez odporu je pootevřel.Oči se sami zavřeli,celé tělo mu zvláčnělo a kdyby ho Seve pevně nesvíral,asi by klesl k zemi.
Jenže ve stejné pozici zůstal i když polibek skončil.Potom pomalu otevřel lehce nepřítomné pomněnkové oči a uviděl Severusův úšklebek.
,,A tady máme důvod,proč nechceš,aby se JAMIE navážel do gayů,Blacku."zašeptal Severus pobaveně a schválně i zdůraznil to sladké oslovení,jaké Sirius nevědomky použil.Odtáhl se od modroočka a bez dalších slov opustil věž.

,,Seve,děje se něco?"objala Lily zezadu svého kamaráda při snídani ve Velké síni a ignorovala nenávistné pohledy ostatních Zmijozelských.I Severus je ignoroval a posunul se,aby si mohla rudovláska přisednout.Jen málokdy se stávalo,že někdo z Nebelvírské koleje seděl spolu se Zmijozelem,ale Lily a Severus si slíbili,že koleje je nerozdělí a tak ani na tohle důraz nedávali,ostatním se to ale nelíbilo.
,,Proč by mělo?"odpověděl jí otázkou,jako vždy,když se chtěl vyhnout odpovědi.To ona samozřejmě věděla,ale pochopila a páčit to z něj zrovna tady vážně nechtěla.
,,Takže jsi prostě zapomněl?"zavrčela naštvaně. ,,Knihovna.Včera večer.Tys to slíbil!"kárala ho.
,,Byl jsem unavený."odbyl jí a aby dívku umlčel,strčil jí do pusy plátek jablka,které si zrovna krájel ke snídani.Lehce pohledem zabloudil k Nebelvírskému stolu a setkal se pohledem s rozzuřeným Jamesem,ale taky Siriusovým,ze kterého nedokázal nic vyčíst.Ani na to neměl čas,protože se chlapec hned odvrátil.
,,Seve?"Lily si toho smutného výrazu všimla okamžitě,jen nevěděla z čeho pramení.
,,Měla by ses vrátit ke své koleji,Lily.Bude to tak lepší..."Severus nechal rudovlásku,aby mu na rozloučenou vtiskla na tvář malý polibek,jako už tolikrát,a pak už pozoroval,jak odbíhá a sedá si ke své kamarádce ze Zlatorudé koleje.
Severus se zvedl a zamířil do učebny na Kouzelné formule,i když hodina začínala až za dvacet minut.Tam si sedl do lavice a začal opakovat látku z minulé hodiny.Formule měli společně s Nebelvírem a Lily si zatím vždy sedala k němu,jako jediná,jenže teď si už nebyl tak jistý,zda nepůjde k Jamesovi.Vlastně si teď nebyl jistý vůbec ničím.Nevěděl,zda už spolu chodí nebo v tom ještě jasno nemají.Z vlastní zášti doufal,že spolu nejsu...Jistě,bylo to sobecké,ale přecejen...James byl Severusova první a jediná láska.Ale nechtěl hlavně ublížit Lily.Ona byla zase jeho jediná kamarádka.Byla tím člověkem,pro kterého by obětoval bez zaváhání svůj život.Byla jeho rodinou.Nikdy by neudělal něco,co by jí ublížilo,i kdyby to jemu samotnému mělo rozdrtit srdce.A pokud chtěla Jamese,nehodlal jí v tom nějak bránit.
Problémem mohlo ale být,že Lily milovala stejně tak Severuse jako on ji a o jeho lásce k hnědovlasému chytači věděla.Bylo dost možné,že si chce bránit v lásce,aby neublížila Sevemu...Ale Severus nebyl takový hlupák,aby mu nedošlo,že je James heterák a to se nezmění,takže by její bránění si ve štěstí,stejně bylo k ničemu.
Dveře doteď prázdné učebny se otevřeli a dovnitř vešla skupinka Nebelvírských studentů.
Severus nebyl idiot.
Okamžitě mu došlo,že je v prdeli.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 anko-san anko-san | 12. listopadu 2015 v 23:06 | Reagovat

Ale notaaak....me uz to sikanovani depta....at se ho to pako aspon zastane -_-
A James me taky sere a Lili pomalu uz taky od minulýho dílu xD a mne z toho suverene sibe xD
A severus skončí c pravačkou, ta je pro něj nejhodnější!...teď jsem ho asi odsoudila k něčemu, co by si nikdy nepřál.... xD

2 Miu Miu | Web | 13. listopadu 2015 v 15:58 | Reagovat

Omg, vďaka za to venovanie! :D Krásny diel, bolo by super, keby sa dal Severus dokopy so Siriusom :D táto poviedka je skvelá, ďakujem ti za ňu a teším sa na ďalšie časti :333

3 Ak Ak | Web | 13. listopadu 2015 v 17:59 | Reagovat

[1]: v tom případě se ti asi nebude líbit celá povídka :P xD

[2]: nemáš za co,spíš já děkuju za komenty :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama