Upozornění:

Je velmi pravděpodobné, že tu bude probíhat čistka článků.
Ano, já u sebe budu mít všechny příběhy uložené a můžete si mi o ně napsat, nicméně pro vaši případnou pohodlnost - pokud si nějaké chcete uložit na památku či ze sentimentu, doporučuji udělat tak do konce března, kdy bych nejpozději chtěla s mazáním začít.
Děkuji za pochopení.
- Sane

Zaslepen láskou 2

10. listopadu 2015 v 11:20 | neko se nevinně uculuje |  Zaslepen láskou
Další díl ze života Severuse Snapea xD upřímně...tehle díl mám docela ráda
Ps.Začínám zvažovat že bych se vrátila k psaní povídky Stajník na výletě xD i když....možná se ani neptejte xD


Mladý černovlásek se opíral o zeď u vchodu do Nebelvírské ložnice.Buclatá dáma jeho smaragdovou kravatu pozorovala s nelibostí,ale jinak ho neodháněla.Tenhle sem chodil často,ale i přes vliv jeho koleje byl vždy slušný a tak neměla důvod vyhazovat ho.Konečně zaslechl hlasy a mezi posledními se do Bradavic vraceli i James a Lily.Severus se stáhl do stínů,podle slibu i čekal,že rudovláska půjde rovnou do knihovny a tak si řekl,že jí půjde naproti.Nebylo to nic neobvyklého,dělal to docela často.
James otevel vchod a podržel dveře Lily,ta ale záporně zakroutila hlavou a něco říkala.I chlapc jí na to něco odpověděl,potom k ní přistoupil a váhavě se k ní sklonil.Dívka ho ale neodstrčila,chytila se Jamese kolem krku a sklopila řasy.Byla to ona,kdo překročil poslední vzdálenost mezi nimi.
Severus odvrátil zrak a tiše,aby si ho nevšimli,chodbou pospíchal pryč.
Šel tam,kam vždycky-na Astronomickou věž.Na Bradavice už padala noc a na nebi se objevovaly první hvězdy.Ty se teď leskly v Severusových nešťastných očích.Černovlásek ale přece nikdy neplakal,ať už si na něj Poberti přichystali cokoliv,tak si vždy udržel znuděný a nezúčastněný výraz.Když ale před chvílí viděl Jamese líbajícího Lily,do očí barvy noci se mu hrnuly slané slzy.
,,Na procházce,Srabusi?"ozval se za ním pobavený hlas.
Severus sebou trhnul a prudce se otočil k neznámému čelem. ,,Co tady chceš,Blacku?"zavrčel podrážděně,když zjistil,kdo že ho to vyrušil ve slabé chvilce,zrovna jeho tu vážně nechtěl...
,,Nebuď tak mrzutej,teplouši,jen sem taky rád chodím přemýšlet."vyplázl na něj Sirius jazyk a při urážce,jakou použil,Severusem projel mráz.Ruce se mu roztřásli a on se musel opřít o stěnu,aby se vůbec udržel na nohou.
,,O-o čem to mluvíš?"zeptal se Siriuse,ale jeho hlas postrádal obvyklý klidný podtón.
,,Všimnul jsem si jak se pořád díváš na Jamese.A tvoje reakce,když jsi ho viděl líbat Lily taky nebyla zrovna normální.Takže mi to došlo."pokrčil rameny Black,jakoby ho to vůbec nezajímalo.
Severus zbledl a jeho už tak světlá pokožka byla najednou křídově bílá.Děs,který se mu odrážel v očích polekal i Siriuse.Když to ví jeden,vědí to všichni,pomyslel si zoufale Seve.Teď mají Poberti další bod,do kterého se mohou strefovat...Pátý ročník a ani ty ostatní tu už nepřežije....Z myšlenek ho vytrhl až Nebelvírův hlas.
,,Já to nehodlám říct Jamesovi!"vyhrkl prudce,aby Severuse uklidnil dřív,než se mu zhroutí z Astronomické věže dolů na nádvoří.Asi by nevysvětlil,že za to nemohl vzhledem k tomu,jaké mají mezi sebou vztahy,by si každý domyslel,že ho shodil.
,,Lžeš..."vydechl tiše Severus,bezradný a vyčerpaný.
,,Ne!Já...nemám nic proti gayům,ani proti kouzelníkům z mudlovských rodin a nečisté krvi nebo tak podobně.Nepleť si mě s mou odpornou matkou!"rozkřičel se Sirius a zaťal ruce v pěst.Jeho ozvěna jim vracela jeho slova.
,,Ale využiješ všeho,abyste mě mohli ponížit."bránil se dál černoočko,zmatený ze Siriusovi bouřlivé obrany.
,,To nepopírám..."povzdechl si mladý Black. ,,Ale tohle by mi ani nepřišlo zábavné.K tomu bych se nesnížil,navážet se do něčěho takového..."trval si stejně mladík na svém.
,,Proč ti mám věřit?"zeptal se chlapec oděn do zelené,v hlase stopy po lehké důvěře.
Jenže Sirius byl ještě pořád Poberta. ,,Je mi ukradený,jestli mi budeš věřit.To je tvoje věc,Srabusi.To,že jseš gay už jsem stejně nějakou dobu tušil,ale Jamie nic netuší.To by ti mohlo stačit jako důvod,proč mi věřit..."zašklebil se Sirius,jenže v té chvíli už Severusovi došlo,o co přesně tady jde.
I jemu přes rty přelétl úsměv vítěze,než udělal několik rázných kroků přes kamenou podlahu,přirazil Siriuse ke zdi a prudce ho políbil.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Miu Miu | Web | 10. listopadu 2015 v 20:14 | Reagovat

Kyaaaaaa!!!! :D :D :D
To je taaaaaak roztomilé! :333 Začínam túto poviedku milovať, tak si prosím čo najskôr ďalší diel! :D Fakt sa ti to podarilo :D

2 anko-san anko-san | 12. listopadu 2015 v 22:49 | Reagovat

Um....ja v tomhle Siriuse nemam rada... -_- xD ano....a teď mě tady všici ukamenujou xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama