Upozornění:

Je velmi pravděpodobné, že tu bude probíhat čistka článků.
Ano, já u sebe budu mít všechny příběhy uložené a můžete si mi o ně napsat, nicméně pro vaši případnou pohodlnost - pokud si nějaké chcete uložit na památku či ze sentimentu, doporučuji udělat tak do konce března, kdy bych nejpozději chtěla s mazáním začít.
Děkuji za pochopení.
- Sane

Zaslepen láskou 1

4. listopadu 2015 v 12:54 | neko se v pozadí tlemí jako ďáblík |  Zaslepen láskou
Tak je tu první díl,snad se vám bude líbit <3 taky už pomalu připravuju halloweenskou povídku,ale za boha nemůžu vybrat pár xD když ono je tolik možností xD no a taky se k tomu musim nejdřív dokopat xD a chce to nějakej dobrej námět....jen doufám,že vážně neskončim u Chopina (ryzí romantik.....skladatel....a stoprocentní homosexuál xD já tomu věřim! xD) he....hehe....hehehe....neptejte se xD
(Tohle jsem původně chtěla zveřejnit ještě před halloweenem,ale nevyšlo to xD no ale tak nechám to u toho,abyste věděli,co vás v budoucnu možná ještě čeká xD)


Severus seděl zamyšleně na římse u Astronomické věže.Ani nevěděl,proč vzpomínal zrovna na svou první cestu do Bradavic.Nakonec to byl on,kdo jako jediný nešel do Nebelvíru,jak se obával Sirius.Ale i tak s ním Lily trávila všechen svůj volný čas a seděla s ním při společných hodinách.To od ní sice bylo milé,ale spíš to škodilo,protože se ukázalo,že James má o Lily velký zájem a Severusova přítomnost se mu zrovna nezamlouvá.To byl vlastně hlavní důvod,proč ho se svou partou začali ponižovat před celou školou.Což mladému Snapeovi trhalo srdce z těla.Už ve třetím ročníku si uvědomil,že city,které k hnědovláskovi chová,nejsou jen přátelské.Ano,už tenkrát ve vlaku se zamiloval do svého tyrana.
,,Co tady děláš tak sám,Seve?"ozval se za ním přísný,ale přesto laskavý hlas jeho nejlepší kamarádky.
,,Přemýšlím."
,,Ale slíbil jsi mi pomoc s lektvary!Teď!A v knihovně!"pokárala ho a praštila učebnicí po hlavě,po laskavosti už nebylo ani památky,ušklíbl se mladík.
,,Ty moji pomoc nepotřebuješ.Lektvary ti jdou skoro stejně dobře jako mně."připomněl jí Severus s neustupujícím úšklebkem,který by mohl vypadat roztomile,kdyby ovšem jediným člověkem,kdo ho zná,nebyla jen Lily.I tak se ale posunul,aby si mohla přisednout a stiskl jí ruku,kterou sevřela jeho dlaň.
,,Ale já s tebou ráda opakuju!"trvala si na svém. ,,Věříš tomu,že už se připravujem na zkoušky NKÚ?Nějak rychle to uteklo..."
,,Když myslíš..."povzdechl si černovlásek nezaujatě.
,,Ty Seve...No...on...James mě zase pozval na rande...Odmítla jsem ho."Lily nejdřív zaváhala,ale pak se mu přecejen svěřila.Oni dva před sebou přece neměli žádná tajemství.
,,Proč?"Severus nedal do hlasu znát žádnou emoci,ale Lily věděla,co se mu honí hlavou a že ve skutečnosti odpověď na svou otázku zná.
,,Protože jsi můj kamarád.A taky není můj typ."prohlásila Lily rezolutně,ale oba věděli,že lže.Protože Potter byl typ všech dívek.A Severusův.
,,Měla bys jít.Když už,tak si pak aspoň budeš jistá,co vlastně chceš..."řekl mladý Zmijozel s něžným úsměvem,za kterým se skrýval smutek.
,,No...možná máš pravdu...ale.....dobře,tak já to zkusím..."povzdechla si dívka dramaticky a chlapec po jejím boku se pousmál. ,,Ale co ty lektvary?"
,,Školní rok teprve začal,máme na učení spoustu času,přesunem to na jindy."mávl nad tím Seve rukou a tak se dívka zvedla a odběhla.
,,Sejdem se potom v knihovně!"zavolala na něj,když byla na schodech a pak chlapec osaměl.
Když nad tím tak přemýšlel,tak se o své orientaci doopravdy dozvěděl od Luciuse.Lucius byl geniální a pohledný primus Zmijozelu s platinovými vlasy a odzbrojujícím šarmem,který mohl mít kohokoli,na koho by ukázal,a z nepochopitelného důvodu si vybral právě vychrtlého Severuse Snapea.
,,A udělal ze mně nadržený hovado."řekl si pro sebe Severus a rozesmál se.Jak zoufalý to život.
Shlédl dolů na nádvoří,kde už se scházel hlouček studentů,kteří šli do Prasinek.Mezi nimi zahlédl i rudé vlasy své kamarádky a chlapce,kterého tajně miloval.James právě sebejistě něco vyprávěl a Lily se jeho vyprávění smála a pozorovala mladého chytače s jiskřičkami v očích.I Seve musel s lítostí uznat,že těm dvěma to spolu sluší.
Poté ale jeho pozornost upoutal někdo jiný.Z nádvoří k němu totiž zaujatě vzhlížel pár blankytně modrých očí.Když k němu ale Severus stočil svůj pohled,Sirius se s úšklebkem odvrátil.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 anko-san anko-san | 5. listopadu 2015 v 21:08 | Reagovat

Neeeee Luciuse ne!!!! Toho nemam rada xD
Prosim ze to tam o nem nebude xD to at je se Siriusen a je tam sado maso xD

2 Ak Ak | Web | 6. listopadu 2015 v 18:37 | Reagovat

[1]: asi tě zklamu xD Lucius je jeden z hlavní postav :-D

3 Miu Miu | Web | 7. listopadu 2015 v 7:31 | Reagovat

Veľmi pekne to začína :D A inak, keď už spomínaš toho Chopina, minulý rok som o ňom robila projekt :D takže teraz neviem, či bol skutočne homosexuál, alebo som ho z neho len robila xDD

4 Ak Ak | Web | 7. listopadu 2015 v 21:40 | Reagovat

[3]: určitě byl :-D  já tomu věřím <3 :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama