Upozornění:

Je velmi pravděpodobné, že tu bude probíhat čistka článků.
Ano, já u sebe budu mít všechny příběhy uložené a můžete si mi o ně napsat, nicméně pro vaši případnou pohodlnost - pokud si nějaké chcete uložit na památku či ze sentimentu, doporučuji udělat tak do konce března, kdy bych nejpozději chtěla s mazáním začít.
Děkuji za pochopení.
- Sane

Vánoční hra (1/5)

29. listopadu 2015 v 23:51 | sakurako a neko slavící vánoce |  Vánoční hra
Řekněme,že dnes ráno jsem si s panikou uvědomila,že je advent a já chtěla napsat vánoční povídku,kterou budu vydávat každou adventní neděli xD
Tak co bych pro vás neudělala,že? xD no...obrázek xD ještě ho nemám,páč jsem se teď smolila s první dílem xD ale snad se bude líbit ;)
Ps.ještě jsem to stihla xD mám deset minut do půlnoci xD

A obrázek už je xD (když si někdo řekne že se nudí v půl jedný ráno xD)Itachi s krabicí v ruce rychle vyběhl schody před domem a trochu nemotorně zaklepal.Krabice byla těžká a on nevěděl,jak dlouho ji ještě udrží,to už ale někdo dveře otevřel a pomohl mu.
,,Dík Sasori,"usmál se vděčně na pomocníka a společně se vydali do obýváku,kde krabici položili.Po vytopeném pokoji posedávali další členové téhle skupiny a všude panovala dobrá nálada,typická pro tahle období.Kdo by přece neměl rád Vánoce?
Vedle krbu stál zelený smrk a okolo poskakovala Konan,která ho pořád upravovala,aby stál z té nejlepší strany.
,,Vykašli se už na to..."povzdechl si Pein a spolu s ostatními se přihrnuli k záhadné krabici.
,,Začíná naše každoroční Vánoční hra!"zavýskl Deidara nadšeně,když se ozvalo dupání na schodech.
,,Itachi!Tys chtěl začít bez nás?"vztekal se Sasuke,za kterým byl v závěsu Naruto a s nimi i Sakura.
,,To není hra pro děti...."povzdechl si Itachi pro sebe a deprimovaně se koukl na trojici teenagerů v jejich domě.Když slíbil Mikoto,že Sasuke může strávit Vánoční prázdniny u nich,protože rodiče chtějí jet pryč,nikdo mu neoznámil,že si sebou Sasuke vezme i ty dva.Tohle bylo vážně za trest....
Skupina vysokoškoláků říkající si Akatsuki,která bydlela v dvoupatrovém domě nedaleko od Konožské univerzity,jako každý rok už od střední trávila Vánoce společně,to zahrnovalo i jejich oblíbenou Vánoční hru.
,,Chcem hrát taky."uculila se nadšeně Sakura a nakoukla do krabice nevinně ležící před všemi přítomnými. ,,Co je to za hru?"zeptala se potom a všichni se rozesmáli.
Nakonec se nad ní Konan slitovala. ,,Hra spočívá v tom,že si každý vytáhne papírek s úkolem,který musí do Vánočního večera stihnout splnit a pokud to nezvládne nebo se vzdá,tak ho 25. ráno čeká trest.Úkoly nejsou pro děti,takže pokud se bojíte,nezkoušejte to,tresty nejsou zrovna lehký."mrkla na trojici a sáhla do krabice,aby vytáhla červenou vánoční čepičku.
,,Takže kdo nehraje?"zeptal se Hidan a promnul si natěšeně ruce.Všichni se po sobě rozhlédli a Kakuzu zvedl nezůčastněně ruku.
,,Zapomeňte,minulej rok mi to stačilo..."hádal se Kisame,s otřesnými vzpomínkami v mysli.
,,Tobi je hodný chlapec,Tobi pekelnou hru hrát nechce..."zamumlal Tobi nepřítomně a odskotačil někam s perníkovými postavičkami v rukách.
,,Tehle rok jsem měl úkoly na starosti já!"těšil se dál Hidan a Sasuke si všiml jak několik tváří zděšeně zamrzlo.
,,Kašlu na to!"vyhrkl hned Pein a odstoupil od bedny.I ostatní vypadali na to,že to chtějí vzdát.
,,Nebuďte sraby,"povzdechl si Sasori a jako první i sáhl do té čepičky,aby si vytáhl papírek s úkolem.
Tiše ho rozbalil a pak se rozkašlal. ,,To si děláš prdel?"vyjel na světlovláska a ukázal mu svůj papírek. ,,Jsou tady děcka..."zakroutil nad ním jen nechápavě hlavou.
,,Chceš to vzdát?"usmál se Hidan jako lovec který právě spatřil svou kořist.
,,Ne."Sasori se otočil k trojici středoškoláků. ,,Děcka,kdo z vás je nejmladší?"zeptal se potom.
,,Já,"ozval se potom Naruto. ,,Proč?"
,,Jenom tak..."zaškelbil se Hidan a nastavil mu klobouk. ,,A teď vy,děti."
Sasuke,Naruto a Sakura si vyměnili váhavé pohledy,které se potom změnili na ďábelské a všichni tři šáhli najednou pro papírky.Sakuřin byl čistě bílý,ale když se Naru a Sasuke podívali na své papírky,měli je uvnitř červené a nebo modré.
Konan,jakožto známá yaoistka nadšeně zavýskla a Itachi jim je vytrhl dřív než si je mohli přečíst.
,,Je to můj brácha,zapomeň Hidane!"zavrčel potom a chtěl je hodit zpátky,ale Deidara ho zastavil.
,,Hra je hra!Nebo se vzdávaj?"
Itachi něco naštvaně zamumlal,ale vrátil chlapcům jejich papírky.
Sasuke i Naruto je rozevřeli současně.Lístečky byli téměř totožné.
,,Měj sex s osobou s červeným papírkem"
,,Měj sex s osobou s modrým papírkem"
Oba kompletně zrudli.
,,Po předchozích špatných formulacích jsme to tehle rok napsali naprosto jasně..."culil se Hidan.Všichni věděli,co znamená vytáhnout si barevný lísteček.
,,A dáma?"usmál se na ni Hidan nedočkavě a tak i Sakura rozevřela ten svůj.Pak se podívala na Itachiho a zrudla stejně jako její kamarádi a papírek zmuchlala v ruce.Všichni vysokoškoláci v místnosti se rozesmáli.
Další byl Deidara,který pak jen koukl na Sasoriho a začal se culil jak měsíček na hnoji. ,,To zvládám,"rozesmál se.
Itachi a Konan si také váhavě šáhli pro svůj papírek.Modrovláska se rozesmála a všem ukázala svůj úkol. ,,Stejný jako minulej rok,to už není náhoda!"smála se a nápis nevinně hlásal: ,,Choď až do rána 25.prosince v sexy kostýmku Santovi pomocnice."
,,Hm....Měl bych žárlit?"zeptal se s úsměvem Pein.Konan se k němu naklonila a políbila ho.
,,Nemyslím si,když většina z nich ani není hetero."mrkla na něj spiklenecky a rozesmála celou skupinku.
,,Ale pohled to není špatnej..."ušklíbl se Hidan a vysloužil si tak vražedný pohled od jejich bosse.
Itachi vypadal se svým úkolem smířený,ale ostatním ho neukázal.A pak už byla řada na tom,který hru tehle rok organizoval.
Hidan zkušeně sáhl do čepičky a vytáhl si lísteček.Pak se jeho rty roztáhli do úsměvu a on se podíval před sebe a spikelnecky mrkl na Itachiho.A Itachi silně začal litovat svého úkolu,který se doteď jevil jako snadný...

,,Tak a teď zpátky do práce,musíme vyzdobit obývák a taky stromeček a upéct cukroví!"popohnala je Konan a začala z krabice,kterou Itachi přinesl,vytahovat všechny různé blbůstky na ozdobu.Nakonec vytáhla i barevná světýlka a spolu se Sakurou je začali rozmotávat.
Sasuke a Naruto po sobě nervózně koukli a pak s červenými tvářemi rychle odkráčeli každý jiným směrem.A aniž by si toho mladý Uzumaki všiml,Sasori se cíleně vydal za ním.Chtěl mít svůj úkol už hotový a Naruta k němu dost potřeboval...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ivana-chan ivana-chan | 30. listopadu 2015 v 21:42 | Reagovat

naozaj zaujimave krasna poviedka som zvedava co z toho nakoniec bude ako to dopadne hihihi

2 Miu Miu | Web | 30. listopadu 2015 v 23:45 | Reagovat

Tak toto je teda fakt niečo. Ja proste nemám slov, neskutočne sa mi to páči. Skvelý nápad, nič podobné som nikdy nečítala a už teraz sa neskutočne teším na ďalšiu nedeľu, pretože táto téma sa dá veľmi zaujímavo a originálne poňať. Bola by veľká škoda, keby túto poviedku písal niekto, kto tento námet nevyužije naplno. Preto som rada, že to napadlo práve teba, pretože u teba to nehrozí :-D Ty z toho vyťažíš maximum :D

3 Ak Ak | Web | 1. prosince 2015 v 1:00 | Reagovat

[1]:  děkuju :-D

[2]: díky za důvěru :-D  pokusím se ji nezklamat ;)
mám už tak nějak povídku rozdělenou a každej úkol tam zakomponovanej,takže snad se i další díly budou líbit :-D

4 anko-san anko-san | 1. prosince 2015 v 21:57 | Reagovat

Wow, pokud to dopíšeš, tak to bude dobry xD i když tyhle povídky dopisuješ, tak by to mohlo být v pohodě xD Každopádně to zní moooc dobře :D

5 Aki Aki | E-mail | Web | 25. května 2016 v 14:26 | Reagovat

Výbor nápad na  poviedku. Musím uznať, že už začiatok je skvelý a som zvedavá aké úlohy dostali ostatný  , keďže vieme čo majú spraviť Naruto so Sasukem. :-D

6 Majo Majo | Web | 5. června 2016 v 18:20 | Reagovat

Hááá co to jako je? :O to je naprosto parádní začátek povídky :D uplně jsem zvědavá co mají ostatní za úkoly :D!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama