Upozornění:

Je velmi pravděpodobné, že tu bude probíhat čistka článků.
Ano, já u sebe budu mít všechny příběhy uložené a můžete si mi o ně napsat, nicméně pro vaši případnou pohodlnost - pokud si nějaké chcete uložit na památku či ze sentimentu, doporučuji udělat tak do konce března, kdy bych nejpozději chtěla s mazáním začít.
Děkuji za pochopení.
- Sane

Týden tajemství-Čtvrtek

7. listopadu 2015 v 6:59 | sakurako háže poslední záchraná lana... |  týden hříchu
Áno už mi došlo,že jsem povídku omylem zveřejnila o den dřív xD se stává xD no a tak se zase z Bradavic přesuneme sem k tý vyloženě depresivní náladě xD užijte si čtvrtek :*
Ps.tak jo,ještě info pro vás,které se zřejmě nebude líbit xD do povídky Zaslepen láskou jsem fakt zažraná <3 xD a jsem na dvacáté kapitole xD a to ještě nějsem ani na půlce O.o xD no nevadí...ale jenom aby jste měli představu,jaký povídky pro vás mám xD 20 dílů Zaslepen,komplet Týdnu,asi dva díly Jinýho světa a dvě rozepsané jednorázovky xD hehe..... xD jejda? xD hádejte,co asi budu přidávat xD ne,já se snad polepším :* bye bye šmouláčátka xD


Naruto se probudil ráno v posteli.Až po chvíli mu došlo,že se včera odpoledne složil přede dveřmi koupelny a očividně tam musel usnout.Jen odhadoval,že do postele ho odnesl Sasuke,ale záhadou pro něj bylo,jak mohl spát až do rána.Možná to bylo právě tím,že poslední dobou moc nespal,buďto čekal na Sasukeho a nebo měl noční můry.Dnes ale spal hlubokým spánkem celou noc.Asi si jeho tělo potřebovalo konečně odpočinout...
Sasuke seděl u kuchyňského stolu směrem k televizi,kde už zase byli puštěné Zprávy a s nezájmem jedl čokoládové kuličky s mlékem a o jeho nesoustředěnosti vypovídaly vylité skvrnky po stole,kde mléko vylil.
,,Dobré ráno,"zašeptal Naruto.
,,Dobré,pokud teda preferuješ spaní na chodbě."odvětil Sasuke chladně a Naruto zčervenal studem.
Povzdechl si.Hádkou nic nevyřeší. ,,Omlouvám se."řekl jen.
,,To je jedno..."mávl nad tím Uchiha rukou a dál sledoval obrazovku. ,,Jdu ještě do sprchy."řekl Narutovi a zavřel se v koupelně.Naruto si stejně jako on připravil snídani,protože už musel do práce.Sasuke je zase mrzutý,povzdechl si.Včerejšek byl ještě dobrý,to to vypadalo,že se jejich vztah vrátí do starých kolejí.
V tom se ozvalo pípnutí zprávy ze Sasukeho batohu.Naruto zaváhal.Otočil se ke koupelně,kde slyšel zapnutou sprchu a jak dobře věděl,Sasu tam ještě hodnou chvíli zůstane.Na druhou stranu to mohla být jen nějaká hloupost a on by vypadal jako idiot,že Sasukemu nevěří.Ale....co když to bude informace,proč je k němu Sasuke tak chladný.
Jeho srdce ale rozhodlo dřív,než hlava,která věděla,že by neměl, a šáhl do batohu.Třesoucí se rukou telefon odemkl a otevřel novou zprávu.
,,Dnes v 18:30 v kavárně Kaoro.Budu se těšit."stálo v ní a když se podíval na příjemce,bylo tam jen jedno slovo.Konan.
Narutovi okamžitě došlo,že je to ženské jméno a v jeho mysli se hned vytvořilo několik verzí příběhu,proč se má Sasuke,jeho Sasuke,sejít s nějakou ženskou v kavárně.A proč se ona neznámá těší.
Jenže pořád se mu do hlavy vkrádalo přesvědčení,že Sasuke ho podvádí.Poslední dobou přece pořád nebyl doma,tak co když byl s ní?
Hluk tekoucí vody ustal a tak Naruto rychle uvedl mobil do stavu v jakém ho vyndal a hodil ho do batohu.Pak už Sasuke vyšel a on si vzal své klíče z háčku,aby to vypadalo,že v Sasukeho batohu vůbec nebyl.Uchiha nepojal žádné podezření.

Naruto skončil v práci a zavolal jedinému člověku,o kteérm věděl,že by mohl znát pravdu.
Ten to zvedl už po třetím pípnutí. ,,Čau Naruto,co potřebuješ?"zaznělo z vesela.
,,Ahoj Suigetsu...Já....mám otázku...ohledně Sasukeho."nevěděl chlapec jak formulovat svá slova.Chvíli bylo ticho,až ho napadlo,zda horov nevypadl.
,,Poslouchám."ozval se světlovlásek nakonec.
,,Sasuke je poslední dobou...jiný...Nechápu co se děje a on mi nechce nic říct...Napadlo mě,že by jsi to třeba mohl vědět ty."vysvětlil mu své problémy a doufal,že má pravdu a Sui to skutečně ví.I když on možná sám nechtěl znát pravdu.
Slyšel jak si muž na druhé straně sítě povzdechl. ,,Hele Naruto,jsi můj kámoš a neber to jako křivdu,jasný?Vím,co je se Sasukem,ale....nemůžu ti to říct,nebylo by to správné ani vůči němu a navíc bych řekl,že si to musíte vyříkat sami.Promiň."Sui zakroutil nechápavě hlavou,i když to blonďáček vidět nemohl.Sasuke už by tohle vážně měl skončit,protože Naruto to nesl už tak špatně,že volal i jemu,jen aby se dozvěděl pravdu.
,,To je v pořádku."pokusil se Naruto o bezstarostný tón,ale věděl,že Suigetsua nepřesvědčí.Stejně tak věděl,že o tomhle řekne Sakuře,což Naruto nechtěl.Nerad svou nejlepší kamarádku obtěžoval se svými starostmi,i když věděl,že jí to nevadí.Ale vzhledem k tomu,že Sakura měla pořád ten prazvláštní vztah se Suigetsuem,tak nepochyboval,že do hodiny bude všechno vědět.
Rozloučil se s ním a vydal se domů.Už ho ani nepřekvapovalo,že když dorazil,tak byl byt prázdný.

Ukázka pátku:
...na stole ho čekal vzkaz s omluvou a informací,že dneska bude v osm doma.
,,Promiň Naru,to jsem jenom já."omlouvala se hned Sakura.
,,Musím tu počkat na Sasukeho.Asi se někde zdržel,ale máme dneska společný večer."vysvětlil jí.
,,Hele,třeba vůbec o nic nejde,ano?"objala ho kolem ramen.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa


Komentáře

1 Miu Miu | Web | 7. listopadu 2015 v 7:43 | Reagovat

Napätie stále stúpa... Dúfam, že to Naruto vydrží a nerozíde sa so Sasukem
Ja už chcem vedieť o čo ide xDDDD

2 ivana-chan ivana-chan | 7. listopadu 2015 v 23:04 | Reagovat

No pravda stale napinavejsie som zvedava co bude dalej.....

3 Mei Mei | Web | 7. listopadu 2015 v 23:52 | Reagovat

Aaaaaaaaaaaa! Sasuke! Ty ",$(2;3;$&"8;? (-(,'(¡|¿¥♡`:'(:-):'(▶→▪←←▪&*-*"&^!) !!!
Proč to Narutovi děláš? Q.Q

4 anko-san anko-san | 12. listopadu 2015 v 22:33 | Reagovat

Stejnak nastavuje krk kvuli Narutovi -_- xD

5 Will Will | 23. listopadu 2015 v 0:22 | Reagovat

Pěkný díl, ale ty konce mně pořád dostavají ( z toho napětí asi umřu)
Ps jak často přidáváš tuhle ff O_O

6 sakurako-neko sakurako-neko | Web | 23. listopadu 2015 v 6:50 | Reagovat

[5]: no ona má stálej termín jenom jedna povídka,která vychází pravidelně ve čtvrtek...
Ostatní povídky se střídají různě hlavně podle toho,kolik toho u který mám napsaný a tak podobně,takže přesně to vlastně nikdy nevíte ;-) :-D
Ale můžu na tehle víkend dát Týden Tajemství jestli chceš... :-D

7 Majo Majo | Web | 5. června 2016 v 17:34 | Reagovat

že by měl Sasuke poměr s ženskou? nikde nebylo přímo napsaný že je gay, třeba je bisexuál, ale to je takový... divný, tomu nevěřím, určitě má nějaký problémy :(

8 Jenny Jenny | Web | 27. ledna 2017 v 10:55 | Reagovat

UMŘIII"!!!!! Q,Q T,T Nenávidím ani tebe ani tebe ani tebee!! -3-" Umřete všichniii vy poďobaní imboši!! -3-" Musí umřít Sasan Konan - tu si podám sama!!!! a taky... nevím -3-" každý!!! *svatozář* x´D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama