Upozornění:

Je velmi pravděpodobné, že tu bude probíhat čistka článků.
Ano, já u sebe budu mít všechny příběhy uložené a můžete si mi o ně napsat, nicméně pro vaši případnou pohodlnost - pokud si nějaké chcete uložit na památku či ze sentimentu, doporučuji udělat tak do konce března, kdy bych nejpozději chtěla s mazáním začít.
Děkuji za pochopení.
- Sane

Zaslepen láskou - prolog

11. října 2015 v 7:00 | sakurako-neko ♥ |  Zaslepen láskou
Tak miláčkové xD máte tu tedy prolog,psáno sice v er-formě ale z pohledu Severuse xD mám napsáno pět kapitol,takže něco málo do zásoby tu je.... xD užijte si minidílOsud je děvka a má zálibu v ironii,jak vždycky říká má nejlepší kamarádka.A v našem případě to platilo dvojnásob...Už při prvním střetnutí s Jamesem Potterem bylo jasné,že osud si na nás skutečně vyhrál.

1.září 1971
,,Určitě budeme spolu ve stejné koleji!"slibovala hned Lily a Severus jenom přikývl,na tváři mu pohrával úsměv.Zrovna seděli v Bradavickém Expresu a pozorovali děti loučící se s rodiči a sourozenci.Lily naposledy vesele zamávala na Petunii s úraženým výrazem,který prozrazoval na kolik na svou sestru žárlí,že umí čarovat, a pak se vlak rozjel.
Severus se s nikým neloučil.Dokonce ani na nádraží s ním jeho matka nepřijela a on se tak svezl s Evansovými,kteří ho měli rádi a nevadilo jim to.Jemu zase nevadilo,že matku tak dlouho neuvidí a nerozloučil se.Stejně ji neměl rád a stejně tak ani ona jeho.Ale jedno pouto k ní přece jen měl,které ho s ní spojovalo skrze magii,kterou mu předala ve své čistokrevné kouzelnické krvi.Nikdy nepochopil,proč matka odešla z kouzelnického světa a vzala si mudlu,když s ním stejně nebyla šťastná.Hloupé rozhodnutí...
,,Je tady volno?"nakoukla do kupé chlapecká hlava a vyrušila tak Seveho z myšlenek.
,,Jasně,pojďte."vybídla kluky Lily a tak si dovnitř přisedli dva chlapci,očividně kamarádi.
,,Taky jedete poprvé?"zajímal se hnědovlásek sedící naproti malému Snapeovi.
,,Jo,doufáme,že budem v Nebelvíru."začala se s nimi s úsměvem Lily bavit.Její slova nebyla úplně pravdivá,protože to Lily chtěla do rudozlaté koleje,Severus jen chtěl jít kamkoli,kde bude ona.
,,To já taky.A jsem James,mimochodem."uculil se rošťácky.
,,Taky bych chtěl,ale asi zkončím ve Zmijozelu...Všichni z mojí rodiny tam studovali."povzdechl si černovlasý chlapec,který přišel spolu s Jamesem.
,,Nestěžuj si pořád,Siriusi,to přece nic neznamená.Prostě jdeš se mnou do Nebelvíru a tečka."okřikl ho zvesela jeho kamarád.
,,Přesně tak,záleží na tvém charakteru a ne na krvi."souhlasila s ním hned Lily. ,,A já jsem Lily,Lily Evansová.A můj stydlivý kamarád je Severus Snape."představila je ještě oba rudovláska.
Severus jen mlčel.Nikdy nebyl zrovna výřečný,ale ve společnosti byl ještě stydlivější.To jim tedy ale Lily říkat nemusela...Nakonec se zapojil do tiché aktivity alias nenápadného pozorování Jamese,i když ani on sám nevěděl,proč ho hnědovlásek tak zajímá.Jejich pohledy se střetli a James se usmál.
A Severusovo srdce se rozbušilo rychleji.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 anko-san anko-san | 11. října 2015 v 8:51 | Reagovat

Tak tohle bude sranda, uprimne jo xD pokud to bude tak jak si myslim xD

2 Miu Miu | 12. října 2015 v 16:40 | Reagovat

To som zvedavá na pokračovanie :D Len škoda, že James a Snape skončia každý inde... Ale z toho zase môžu byť zaujímavé nočné výlety :333

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama