Upozornění:

Je velmi pravděpodobné, že tu bude probíhat čistka článků.
Ano, já u sebe budu mít všechny příběhy uložené a můžete si mi o ně napsat, nicméně pro vaši případnou pohodlnost - pokud si nějaké chcete uložit na památku či ze sentimentu, doporučuji udělat tak do konce března, kdy bych nejpozději chtěla s mazáním začít.
Děkuji za pochopení.
- Sane

Týden tajemství-Úterý

6. října 2015 v 22:19 | nešťastná sakurako |  týden hříchu
Další díl této deprimující povídky xD zjistila jsem,že když se svých přátel ptáte na otázku,jaký jsou znaky nevěry,koukají se na vás trochu divně xD ale to nevadí,co bych pro vás neudělala xD
a jinak....věnování tohohle dílu je pro Yuki,která si dokázala přečíst celou tuhle minitrilogii během jednoho dne xD děkuju xD a popravdě...nikdy mě nenapadlo,že varování před yaoi vyzradí děj :/ tak se vám všem opožděně omlouvám xDKdyž se Sasuke probudil,bylo už něco po poledni a místo Naruta vedle něj ležel vzkaz a na nočním stolku sklenice vody a paralen.Školu ani neřešil,když tam jeden den nepřijde,tak se svět nezboří.A tak nějak odhadoval,že Naruto je v práci.
Posadil se a hned se zoufale chytil za hlavu.Bodavá bolest se mu zarývala do mozku a on se jí zoufale snažil zbavit.Šáhl po sklenici s vodou,spolkl prášek a pak hltavě vypil čirou tekutinu,až potom se konečně dostal k tomu,aby si přečetl vzkaz.
,,Dobré ráno,
Musel jsem do práce,ale doufám,že je ti líp ať už jsi to udělal z jakýchkoli důvodů.Vrátím se večer a v ledničce máš oběd,tak si ho ohřej.Miluju tě a důvěřuji ti,Sasuke...
Tvůj Naruto."
přečetl si vzkaz nahlas a ušklíbl se nad těmi klišoidními výrazy.On,Uchiha,zrovna na romantiku nebyl.Důvod proč se opil?Jednoduché-chtěl se odreagovat.
S povzdechem vstal a vrávoravě došel až ke skříni,aby se oblékl,pak se dovlekl do koupelny,trochu se zkulturnil a zaklapl za sebou dveře bytu.Jídlo v ledničce,které Naruto tak pracně připravoval,zůstalo dokonale netknuté.

,,Sasuke,nepřeháníš to trochu?"káral ho Suigetsu opírající se o zábradlí na mostě,kde se se Sasukem po škole sešli.
,,Nic ti do toho není."Uchiha byl odtažitý jako obvykle,dnes to ale bylo chladnější.Cigaretu svíral mezi prsty,ale už hodnou chvíli si nepotáhl,jen zíral do dálky a byl duchem lehce nepřítomný.
,,Nejsi k Narutovi fér!Měl by to vědět..."zakroutil nad jeho chování světlovlásek hlavou a v duchu mu nadával do idiotů.
,,Říkám,že ti do toho nic není!"Sasuke znenadání vybouchl,až se jeho kamarád lekl.
,,Dobře,jak myslíš...blbečku."povzdechl si a hodil po něm ještě jeden zklamaný pohled,než se bez rozloučení vydal k odchodu.
,,Ale s takovou s tebou Naruto moc dlouho nezůstane..."zašeptal ještě tiše,tak tiše,že ho Sasuke už zřejmě ani neslyšel.

,,Jsem doma!"křikl Naruto do bytu a málem se přerazil,když ze sebe skopával boty.Chtěl se co nejdřív ujistit,že je Sasuke v pořádku,jenže když stál ve ztemnělém obýváku,kde jediným pohybem byly závěsy vlající ve větru otevřeného okna,které někdo zapomněl zavřít,jeho hyperaktivní energie najednou klesla ve zlomku vteřiny.
,,Sasuke?"zkusil to s poslední špetkou naděje a nakoukl do ložnice,stejně tiché a prázdné jako i koupelna,kterou vyzkoušel hned potom.Nic.
Naruto se zapřel o kuchyňskou linku a ohlédl se ke gauči,na které spolu ještě předevčírem leželi a měli se dobře.No nebo alespoň jemu to tak připadalo,ale Sasuke to očividně nesdílel.Co to mohlo být za telefonát,že hned odešel a ještě mu lhal,že bude se Suigetsuem?V Narutovi začali klíčit obavy a do očí se draly slzy.Už to bylo dlouho,co naposledy plakal...Možná proto,že vztah se Sasukem ten poslední půl rok byl naprosto dokonalý a on k slzám neměl důvod.No...co je až moc dokonalé tak takové dlouho nevydrží.
Propleskl si tváře a pokusil se usmát tak jako obvykle,potom zkusil Uchihovi zavolat.
Ozvala se hlasová schránka a pak známé pípnutí,pro zanechání vzkazu. ,,Ahoj Sasuke,jen jsem chtěl vědět,kde jsi...Dej mi vědět,kdy přijdeš domů..."Naruto to raději položil,nechtěl aby ve vzkazu byla slyšet bolest,jakou nyní cítil.
Otevřel ledničku a zrak mu jako první padl na talíř s obědem,se kterým si dal záležet,aby to skutečně chutnalo dobře.Ihned poznal,že je netknutý a i když si to nechtěl přiznat,tak to zabolelo.
Neměl už náladu cokoliv dělat a ticho v bytě jen podporovalo jeho unavenost a tak si zalezl do postele a během chvilky usnul.
V noci jen skrz přivřená víčka pozoroval postavu,lehající si na druhý konec postele a zády k blonďáčkovi.Po chvilce zaváhání se přisunul k němu a zezadu ho objal,ale žádné odezvy se nedočkal i přesto,že věděl,že Sasuke je vzhůru.S povzdechem natolik hlasitým,aby ho černovlásek slyšel,se tedy odtáhl a na druhé straně postele se stočil do klubíčka.Poté usnul neklidným spánkem plným nočních můr,o kterých si myslel,že se mu už nevrátí.

Ukázka středy:
,,Nepodnikneme dneska něco?Mám volno tak až ti skončí škola,třeba bysme mohli někam zajít...."
,,Naruto...." ...Povzdechl si. ,,Teď ne."
,,Prosím..."vzlykl zoufale blonďáček,ale to už se mu dveře od koupelny zabouchly před obličejem.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa


Komentáře

1 ivana-chan ivana-chan | 7. října 2015 v 8:14 | Reagovat

krasa som zvedava ako sa to bude dalej vyvyjat ....

2 Miu Miu | 10. října 2015 v 17:54 | Reagovat

Fakt som šialene zvedavá :D Chudáčik Naruto...

3 anko-san anko-san | 11. října 2015 v 20:14 | Reagovat

hmmmm zaujimave xDDD
Ja co at ho podvadi a at se rozhadaj a na konci je z toho velky bum, ale POTOM to bude jako v anime a vsichni ozijou a pak to bude jako v hard yaoi :3

4 Yuki Yuki | E-mail | Web | 22. října 2015 v 14:25 | Reagovat

Během jednoho dne? To snad není ani možné, ale děkuji :-)

Pěkný dílek, Sasuke se hodí na pozici parchanta, skrývá tajemství... Jop, zajímá mě to a proto budu úpěnlivě číst dál a snad se dočtu toho problému v jejich vztahu.

A teď nevím, možná jsem to zmiňovala já, ale je pravda, že když je napsané varování 18+ u dílu, prozradí mi to, jak by to mohlo být a kolikrát mám pravdu. Vím, že by se to tam mělo dávat (ja osobně to píšu jen u jednorázovek nebo přímo u obsahu povídky a co by tam mohlo být, je to ale jenom můj osobní názor).

5 Majo Majo | Web | 5. června 2016 v 17:29 | Reagovat

Nečekala jsme že ze Suigetsa se stane tak v pohodě týpek, když to byl původně docela hajzlík, jsem ráda že je na Narutové straně. Docela se bojím, co se bude dít dál :)

6 Jenny Jenny | Web | 27. ledna 2017 v 10:45 | Reagovat

Sasán je debžot -.-" imbecil! Blb nejvyššího kalibru... jakože neboj myslím že tebe to čeká taky takové nadávky přímo tě nesnáším! -3-"

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama