Upozornění:

Je velmi pravděpodobné, že tu bude probíhat čistka článků.
Ano, já u sebe budu mít všechny příběhy uložené a můžete si mi o ně napsat, nicméně pro vaši případnou pohodlnost - pokud si nějaké chcete uložit na památku či ze sentimentu, doporučuji udělat tak do konce března, kdy bych nejpozději chtěla s mazáním začít.
Děkuji za pochopení.
- Sane

Pumpkin

31. října 2015 v 22:55 | Laikifinsi a vaše sakurako-neko |  spoluautorské povídky s Anko-nee
Původně to byl pokus o seriózní yaoistickou povídku....ale.....lehce se nám to s Laikifinsi zvrhlo v parodii xD
Omlouváme se všem čtenářům za vzniklá traumata xD
Psaní bylo doprovázeno různými psycho hláškami,ze kterejch jsme se dalších pět minut chlámali,ale nejzajímavější co si teď vybavim je asi tohle: xD
,,A na rozkrok nebo do rozkroku?"
....
-.-
,,Sadisto!" xD
No a jinak teda pro všechny Happy Halloween a hodně odvahy k přečtení této....ehm...věci xD
UPOZORNĚNÍ:Nečtěte to! xD i když tam je jenom náznak yaoi.... xD


A pro ty,které jsem ještě neodradila,užijte si povídku :* xD


Fred se s trhnutím probudil a vyděšeně lapal po dechu.V pokoji bylo šero a podle hodin bylo teprve něco po šesté hodině ráno.Vstal a vypotácel se na chodbu.Sen jakoby se mu zabydlel v hlavě,pořád nemohl přestat myslet na tu noční můru,ve které se Voldemort dostal opět k moci.Kuchyň byla prázdná,což znamenalo,že George ještě spí a tak přešel k pultu a sevřel v ruce láhev.
Loknul si poprvé a Ohnivá Whiskey se mu rozpálila v hrdle.Napil se podruhé a sen pomalu mizel v útrobách jeho mysli.Napil se potřetí a s úsměvem zapomněl na všechno špatné,co se kdykoliv mohlo stát realitou....
Jeho rozespalé dvojče s úmyslem,zažít obyčejné ráno jako každé jiné,sešel dolů do kuchyně připravit míchaná vajíčka.To mu ovšem narušil jeho po zemi se válející,opilý bratr.Nejprve uvažoval,jestli se má vůbec ptát,ale nakonec v něm převládla jeho bratrská láska a s odevzdaným úsměvem zvedl brášku z chladné podlahy.
,,He.....Ahoj....Ty....Vypadáš jako já...."začal se tlemit a padl zpět na podlahu. George si jen sebelítostně povzdechl, hodil po dvojčeti skeptickým pohledem a pokusil se ho znovu postavit na nohy.
,,Georgi...Vydlabem si dýni?Víš...jako Halloweenskou,ne?"uculil se Fred a pověsil se oslovenému kolem krku se zasněným pohledem. ,,Tu oranžovou..."


Bylo něco málo po poledni,sluníčko svítilo na obloze a dva retardi na zahradě dlabali obrovskou dýni.
,,Neházej po mně laskavě to semeno!"ohradil se dotčeně George.
,,Když mě to bavííí...."protáhl Fred a hodil po svém bratrovi další oranžovou brečku.Dýně už měla vydlabaný vnitřek a tak se dali do vyřezávání jejího obličeje.
,,A dáme si ji potom do výýýýlohy?"z Freda očividně moc alkoholu nevyprchalo a pověsil se dvojčeti nadšeně kolem krku.
Právě dávali vyřezanou dýni do výlohy,když přes sklo viděli jejich první dnešní zákazníky.Zřejmě někoho,kdo si chce na Halloween udělat pořádnou výzdobu...
George se připojil ke skupince nedočkavých zákazníků a Fred jen smutně zíral na nic nedělající dýni.Chtělo by to ji nějak oživit...pomyslel si Fred...Doslova!
Vytáhnul svou hůlku,párkrát s ní zamával, něco zamumlal a v tu ránu se na něj culil dýňový obličej.
,,Čauky! Já jsem dýně! Vypadáš docela chutně!"pochválila Freda.A tak Weasley našel v dýni skvělou společnici,vypili spolu pár lahví ohnivě whiskey a chudák George musel na Halloween celé odpoledne obsluhovat zákazníky sám.
,,Hele Frede, jsme už docela dobří přátelé... Můžu ti řict tajemství?"zeptala se Dýnička.
,, Jasně, vo co de?"
,,No víš, Fredie,už tu dlouho nebudu,za pár dní schniju a zplesnivým a ty mě vyhodíš...já to chápu...ale ještě před tím ti musím něco říct...měl by si.......VOŠUKAT SVÉHO BRATRA!Jsem stará dobrá yaoistka a v těhle věcech se vyznám!Moc by ste se k sobě hodili!"zamrkala na něj spiklenecky ta oranžová věc.
,,Hmmm,jo...Vlastně proč ne?"uculil se Weasley.
,,Takže teď mě dobře poslouchej:Ze všeho nejdůležitější je odříznout ho od možnosti útěku-zamkni krám!Za druhé zhasni,tím navodíš atmošku.A za třetí...Skoč na něj!A kdyby se mu to nelíbilo,já za nic nemůžu!"
Když se George nedíval,Fred zamkl vchod a ztlumil světlo.Potichu se přiblížil ke svému dvojčeti a zezadu ho něžně objal kolem pasu.
,,Frede?C-c-co to děláš?!" zakoktal se zmateně George.
,, Hmmm,hraju si." zavrněl Fred a políbil bratra na odhalenou šíji.
George se nejdřív snaži bránit,ale poté mu byly bratrovi doteky čím dál,tím víc příjemné...
Fred chytit rudovláska za boky a vášnivě ho vysadil na pult.Ten k němu sklonil hlavu a poprvé tak políbil svého bratra.Ani jeden však nehodlal zůstávat jen u líbání...
Fred ze sebe prudce strhl košili a poté začal tu bratrovu zkušeně rozepínat. ,,Věříš mi,Georgi?"zeptal se Fred položil svou dlaň zmíněnému na rozkrok.
Georgův pohled byl zastřený touhou a s růžovými tvářemi se zmohl jen na přikývnutí.
V tom se za nimi ozvalo zakašlání.Profesor Brumbál,který sem zřejmě přišel pro svou obvyklou dávku citronových bonbónů,teď stál za šokovanou dvojicí a s chlípným úsměvem na tváři se zeptal.
,,Mohu se přidat?"

Owari...... 3:) muhahahaha xD


Happy Halloween! xD

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Rin Rin | 1. listopadu 2015 v 11:06 | Reagovat

To nemůžeš :D takhle to utnout :'( chtělo by to pokračování... prosím

2 sakurako-neko sakurako-neko | Web | 1. listopadu 2015 v 12:06 | Reagovat

[1]: bohužel,vzhledem k tomu,že jsem to psala s Laikifinsi a tu dokopat i k jednomu dílu bylo těžký jak stokilový závaží :-D  tak pokračování se už asi nedočkáte :-D

3 anko-san anko-san | 1. listopadu 2015 v 21:40 | Reagovat

Neeeeeeeeeeee Brumbala ne xDDDD TOhle neni hezka predstava XD

4 Rin Rin | 2. listopadu 2015 v 7:06 | Reagovat

[2]: škoda :(

5 Miu Miu | Web | 2. listopadu 2015 v 16:42 | Reagovat

Jeeeeejda, bože xDDD Albus sa chce pridať xD to je predstava :D :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama