Tady jsem doma.

Jako v jiném světě 6

18. října 2015 v 7:34 | sakurako |  Jako v jiném světě
V tomto díle se objeví další hlavní postava (Kyuubi <3) a nakousne se identita další pro vývoj povídky velmi důležité postavy xD ...tak mě napadlo,jestli je dobrej nápad dát do jedný věty Kyubiho a slovo kousat xD
jinak...tehle díl je zase jenom z reál světa,ale v dalším už budou konečně úryvky z obou xDSasuke rozrazil dveře, skopl boty a vyjukaného chlapce ležérně vyzval, aby šel za ním. Naruto se vyjukaně rozhlížel kolem a zkoumal všechno kolem.
"Jsem doma! Jdem s Narutem ještě dělat něco do školy, tak nás nikdo nerušte!" křikl do domu. Na odpověď se mu ozvalo jen nějaké, asi kladné, houknutí nazpátek.
"S kým žiješ?" zajímal se blonďáček, když už seděl v tichu Sasukeho pokoje.
"S rodiči, vždyť víš... Stejně jako ty," Sasukeho odpověď byla lehce zmatená, protože pořád nechápal, co se tu děje a začínal pochybovat o tom, že to Naruto skutečně .
"Ne.... Nám oběma přece rodiče zemřeli!"
"Naruto nehádej se se mnou o faktech, sakra!" povzdechl si Sasuke unaveně. "Sice bych si to někdy přál, ale zklamu tě - všichni jsou ještě naživu."
"Ale..." kníkl chlapec ublíženě.
"Nevím, co se tady děje, ale je to fakt divný! Naruto, ty se chováš jako bys to vůbec nebyl ty!" rozkřikl se na něj Sasuke a zadíval se na blonďáka před sebou. Měl stejné rozčepýřené vlasy, stejný náhrdelník kolem krku i stejné oblečení v jakém ho viděl odcházet k tomu porouchanému automatu. Ale přesto bylo něco špatně. Naruto dokázal vytvořit divnou zářící věc v ruce, neznal dodávky ani telefon a Sasukeho oblečení mu připadalo podivné. Navíc nepoznával Konohu, ale tvrdil, že v ní žije. Pochyboval, že je na světě víc Konoh než jen ta jejich, ale i kdyby byla, tak Naruto přece vyrůstal tady s ním...
"Naruto... Co když třeba.... Co když nejseš z týhle doby...?" napadlo ho šílené řešení. Ale byl to lepší než prostě říct, že je cvok a zavřít ho do léčebny. To by mu nemohl udělat, pořád to byl jeho nejlepší přítel. I když se jako blázen někdy choval, ale to oni všichni...
"Tak mi řekni svou verzi," vyzval nakonec Uzumakiho, který nebyl tak úplně Uzumakim a pohodlně se uvelebil na posteli.
Naruto mu tedy začal vyprávět o světě ninjů, ve kterém vyrostl, o tom že i Sasuke je ninja a spolu se Sakurou a Kakashi - senseiem tvoří tým 7. Potom trochu vysvětlil i Kyuubiho, jenže to už bylo na nebohého Sasukeho opravdu moc.
"Počkat! Ty že máš v sobě démona? Tak to už je fakt dost šílený!" rozesmál se Sasuke a Naruto uraženě našpulil rty. Tehle zlozvyk jeho kamarád nikdy nedělal, což možná bylo důkazem, že tak úplně není ve své kůži.
"A... Co když nám Kyuubi vysvětlí, co se vlastně stalo? Žije už dlouho, asi toho dost viděl, tak třeba to chápe..." navrhl pomalu Naruto.
"Jak to chceš jako udělat?"
Místo odpovědi Naru chňapl Sasukeho za ruku a pak se ve své mysli přenesl před klec. Kyuubi, mocný a hrdý démon, ležel stočený v klubíčku a všech svých devět ocasů měl obtočených kolem sebe.
A Sasuke jen zděšeně lapal po dechu a třeštil oči.
"Hej, ty prašivá liško! Vstávat!" rozkřikl se Uzumaki, ale Sasuke ho hned strhnul zpátky a zacpal mu pusu.
,,T-to přece nemůžeš!Vždyť nás sežere!"zajíkl se.
"Je za mřížema, tak se uklidni. Sasuke by se nikdy nesložil jako padavka," ušklíbl se Naruto pobaveně.
"Já se nesložil!"
"Nerad ruším vaši mileneckou hádku, ale... Držte zatraceně hubu, když stojíte u mojí klece!" rozezněl se místností varovně hlas devítiocasého bijuu, až se otřásal strop se samotnou klecí.
"Takže seš vzhůru..." konstatoval Naruto spokojeně jakoby nic. "Víš, co se tu děje?"
"Co myslíš? To, že nepoznáváš svět, i když lidé jsou tam stejní?" Kyuubi se rozesmál a rudé sloupy se nebezpečně rozkývaly, že to vypadalo, jako by na ně měly každou chvíli spadnout. "Dostal jsi se do paralelního vesmíru, kluku."
"Co to znamená?" nechápal blonďáček a Sasuke krčící se za ním raději mlčel. Rudé oči, které ho pobaveně pozorovaly z výšky, mu naháněly strach, jaký ani nevěděl, že v sobě má.

"Vedle našeho světa jsou i další, podobné ale přesto rozdílné. V jednom jsi ninja a v dalším jen obyčejný středoškolák. Obvykle se tyhle dva světy míjí a nedochází k žádným změnám. Před pár lety se ale kvůli jedné trapné hře mladý student prohodil se svým alternativním já z našeho světa. To samé se stalo i teď, takže ve tvém těle je teď chlapec odtud a bude asi stejně zmatený, jako jsi ty.Pokud chceš zjistit, jak z toho ven, budeš se muset přizpůsobit a najít toho muže, který si hrou prošel tenkrát. Ten ti může poradit, jak se vrátit. Nikdo jiný tě nezachrání," zakončil Kyuubi svůj proslov, zívl a znovu se odebral spát. Oba chlapci na něj jen zírali neschopni slova.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa


Komentáře

1 ivana-chan ivana-chan | 18. října 2015 v 10:03 | Reagovat

jej uz sa neviem dockat pokracovanie.....

2 Mei Mei | Web | 18. října 2015 v 14:32 | Reagovat

Yeeey ♥ nejvíc se mu líbila ta část, kdy ho chytl za ruku (, Sasu zčervenal: "N-Naruto..." Blonďák  hi políbil a skončilo to "Ngh... aah- Naru...! Víc!")
xDDDDDD

3 Ak Ak | Web | 18. října 2015 v 23:18 | Reagovat

[2]: ještě si chvíli počkej :-D

4 Miu Miu | Web | 20. října 2015 v 17:10 | Reagovat

Woaaaahhhh..... :D no teda, to som zvedavá :D Napínavý príbeh, len tak ďalej ^^

5 anko-san anko-san | 22. října 2015 v 19:36 | Reagovat

Pěkný xD
Jen si neumim představit v tý době ještě nasranýho kyuubiho, jak jim to vysvětluje xD ale každopádně se mi tahle povídka líbí xD
Ps.Dej mi prosííííím a druhej blog povídku

6 Majo Majo | Web | 6. listopadu 2016 v 12:38 | Reagovat

Ajajajaj to je nemile :D kdopak to bude, ten tajemny chlápek co se tenkrát vyměnil? Tipuju to na ero-sennina :D k němu se to úplně hodila :D kurama alias kyuubi předčil mé očekávání, byl docela milej a vtipnej :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama