Upozornění:

Je velmi pravděpodobné, že tu bude probíhat čistka článků.
Ano, já u sebe budu mít všechny příběhy uložené a můžete si mi o ně napsat, nicméně pro vaši případnou pohodlnost - pokud si nějaké chcete uložit na památku či ze sentimentu, doporučuji udělat tak do konce března, kdy bych nejpozději chtěla s mazáním začít.
Děkuji za pochopení.
- Sane

Afroditin syn (5)

6. srpna 2015 v 12:00 | Neko vám vytváří atmošku xD |  Afroditin syn
Tak máte tady spíše informativní díl,v dalším už bude zase trochu víc zábavy xD jsem momentálně pryč,takže je to přednastavený,takže neslibuju že bude hned reakce na vaše komentáře xD (jenom doufám,že nějaký budou xD)
Když Naruto a Sasuke přišli za Kibou s tím,jestli s nimi nechce být na pokoji,nadšeně souhlasil a pak nepřátelsky koukl na svého společníka s černými kulatými brýlemi na očích,který je okázale ignoroval a pozoroval brouka,který se mu usadil na prstě.

,,Sasuke,nezapomeň si sebou zbalit náhradní trička!"křikla na nejmladšího Uchihu Mikoto,která právě do pokoje vstoupila s košem plným vyžehleného prádla.
,,Já vím,"odpověděl jí její syn už po několikáté a cpal všechny potřebné věci,do batohu.
,,A buď tam hodný!Poslouchej pana učitele!A maž se opalovacím krémem!"vyjmenovávala černovláska další a další varování.
,,Mami!"
,,Dobře,už jdu....A pořádně spi,ne že budete s klukama celou noc vzhůru!"pokárala ho ještě,než za sebou zavřela dveře od Sasukeho pokoje a ten si povzdechl.Dorovnal do batohu poslední věci a pak sešel schody.
,,Tak já vyrážím,ahoj."křikl ještě do domu na otce a objal se s matkou,pak už vyrazil ke škole,kde na ně už čekal autobus.

,,Sasuke-kun!Držím ti tu místo!"informovala ho zběsilým máváním Sakura sedící vepředu autobusu.Naruto,který si toho všiml,naštvaně nakrčil obočí a potom na černovláska ukázal prstem a následně poklepal na volné místo vedle sebe.
Sasuke to pochopil a pousmál se.Růžovlásku přešel bez povšimnutí a přisedl si k blonďáčkovi.
,,Tak co?Těšíš se?"usmál se na něho Uzumaki.
,,Jasně,čtyři dny pohody,moře a horkých pramenů,kdo by si stěžoval?"Sasuke se překvapivě vážně poprvé těšil na školní výlet.Obvykle neměl důvod,protože nijak důvěrné kamarády neměl a tak si raději držel od svých spolužáků odstup,ale od doby,co poznal Naruta,byl šťastný za každou chvilku strávenou s ním.
,,Sasuke!"okřikl ho Naruto uraženě a Sasu zatřepal hlavou.
,,Promiň,co?"uculil se omluvně.
,,Ptal jsem se,jestli ti nebude vadit,když si tě vyfotím."zopakoval tedy Naruto otázku a mrkl na něj.
,,No...počkat!Co?!"vyjekl Sasu,to už ale Naruto mačkal spoušť na svém mobilu.
,,Pozdě."zazubil se Uzumaki.
,,Naruto!K čemu ti je moje fotka?"rezignoval nakonec černovlásek a Naruto se k němu sklonil.
,,Abych se na ni mohl dívat,až si budu hrát...s mým kamarádem..."zašeptal mu do ucha a Sasuke komplet zrudl. ,,To byl vtip!"rozesmál se Naruto a na sedačce si poposedl blíž k Uchihovi. ,,Pokud tedy nechceš,abych to dělal..."zavrněl a ouško mu následně nenápadně zkousl.Spolužáci se jim naštěstí nevěnovali natolik,aby si něčeho takového všimli.Pak se zase odtáhl do bezpečné vzdálenosti,ale úsměvu se nezbavil.Sasuke na jeho návrh nijak nereagoval...Pro jistotu.

,,Páááni!"zavýskla Ino,která se mezi prvními hrnula k východu z autobusu. ,,Tady je to...obrovský!"nekrotila své nadšení a rozhodila rukama,aby tak dostála svých slov.
A i Sasuke musel uznat,že tentokrát jejich sensei vybral skutečně skvělé místo.Před nimi stál luxusní domek podobný ubytovně.Když je jejich hostitelka zavedla dovnitř,zjistili,že v přízemí najdou dvě koupelny,toalety,jídelnu a kuchyň se společenskou místností.První patro pak bylo rozděleno na jednotlivé ložnice.Na terase byli lavičky a houpací síť a dále klasické japonské jezírko s horkými prameny decentně ohraničeno stromy s hojnými větvemi spadajícími až k zemi,které tak vytvářeli soukromí.A když seběhli kopec na pláž dole,dostali se až k moři.
,,Nádhera,nemyslíš?"zeptal se Sasu uchvácený pohledem na třpytící se moře.
A Narutova tvář v té kouzelné chvíli potemněla smutkem,který ale hned vystřídal jeho obvyklý úsměv.Jenže Sasuke ten okamžik zachytil a došlo mu,že ani úsměv není skutečný a i přes Narutův optimismus,je chlapec očividně nešťastný...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

V SasuNaru je Naruto lepší jako....

Seme
Uke
nepáruj ho s klukem,krávo! :P (xD)

Komentáře

1 anko-san anko-san | 6. srpna 2015 v 20:42 | Reagovat

Hm...tak proto z něj chceš  udělat ukeho..... xDDD když já chci Naruta nahoře!...nebo....víš jak to myslim osobo xD

2 ivana-chan ivana-chan | 6. srpna 2015 v 21:24 | Reagovat

no vazne mi tu naru sedi viac hore

3 Mei-Mei Mei-Mei | Web | 9. srpna 2015 v 12:05 | Reagovat

Ňuf, to je tak super! Kyaaaa! Miluju, když jsou postavy totálně OOC :33 <3

4 Miu Miu | E-mail | Web | 10. srpna 2015 v 21:49 | Reagovat

Až teraz mám čas na čítanie a neviem čo skôr :D asi najprv k designu... Je božský! *.* Fantastický, červená a biela... :* dúfam že tu bude čo najdlhšie. A k poviedke, zaujímalo by ma, prečo je Naruto smutný... :( a mám tušenie, že bude nejaká akcia v tom jazierku :333 :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama