Upozornění:

Je velmi pravděpodobné, že tu bude probíhat čistka článků.
Ano, já u sebe budu mít všechny příběhy uložené a můžete si mi o ně napsat, nicméně pro vaši případnou pohodlnost - pokud si nějaké chcete uložit na památku či ze sentimentu, doporučuji udělat tak do konce března, kdy bych nejpozději chtěla s mazáním začít.
Děkuji za pochopení.
- Sane

Afroditin syn (2)

20. června 2015 v 23:15 | milující neko,která se nám pomalu regeneruje ;) |  Afroditin syn
Gomene,jsem děsná xD tak s dost velkým spožděním tady máte další díl syna xD docházej mi zásoby xD ještě tam mám to s anko,ale na tom se msm nejdřív dohodnout s ní xD
Sasuke se ráno konečně dovlekl do koupelny a zadíval se na svůj ospalý obličej v zrcadle.Celou noc byl vzhůru a nemohl spát,nechápal to,ale jeho myšlenky se pořád stáčeli k novému blonďáčkovi.Přemýšlel jestli vůbec po útoku Sasu-fans ještě žije.Ale vypadal docela odolně a mohl si za to sám.
Nepřítomně si přejel bříšky prstů po rtech a usmál se.Polibek od Naruta se mu líbil víc než si byl ochoten přiznat.
,,Sasuke,přijdeš pozdě do školy!"ozval se z kuchyně Mikotin hlas.
Mladík zaúpěl. ,,Už jdu!"křikl v odpověď a vychrstl si ledovou vodu do obličeje.

,,Dobré ráno,"zavrněl Sasukemu u ucha známý hlas a než se stačil otočit,na židli vedle něj přistál Uzumaki.Tentokrát to ale nebyl jeden z jeho snů,kde byl víceméně bez oblečení,ale ve školní uniformě s povolenou kravatou a rozčepýřenými vlasy.Jeho tělem projel příjemný mráz z té blízkosti a kývl na pozdrav.
,,Včera jsme byli vyrušený..."připoměl s úsměvem blonďáček a v očích se mu pobaveně zajiskřilo. ,,tak mě napadlo,že bysme si to mohli vynahradit dneska.Zvu tě na oběd."mrkl na něj a znovu se začal houpat na židli.Nějakým zázrakem,ale židle byla přesně vyvážená a než by se stačila převrhnout dopadla zase na všechny čtyři.
,,Um..."Sasu se zamyslel,jestli je to dobrý nápad,když ho vůbec nezná,ale nakonec souhlasil. ,,To zní dobře."
,,Bezva."zavýskl chlapec.Zazvonilo a dovnitř vešel Hatake a začal svoji výuku matematiky.Jak si Sasuke všiml,Naruto látku vůbec nepobíral.Vybavil se mu jeden z jeho snů,kde byl Naruto sedící na lavici s rozepnutými kalhotami a nedočkavým pohledem v očích. ,,Doučování může začít..."zavrněl sladce a přitáhl si Sasukeho pro víšnivý polibek.
,,Sasuke!"ozvalo se najednou před ním a Naruto mu mával rukou před obličejem. ,,Jseš v pohodě,vypadal jsi nějak mimo..."konstatoval.
,,To nic,jenom jsem se zamyslel..."zasmál se Sasu nervózně,dobře si vědom trdosti v jeho kalhotách.
Naruto pobaveně přivřel blankytné oči. ,,Slintals,"prohodí a otočí se zpět ke svému prázdnému sešitu.A mladý Uchiha,i když to nemají Uchihové v povaze,kompletně zrudnul.
Nejistě kouknul po Narutovi a pak si dodal odvahy a oslovil ho. ,,Tak mě napadlo...Vypadá to,že to zrovna moc nepobíráš,"mávl rukou směrem k prázdné úloze v sešitě. ,,kdybys chtěl,můžu tě to doučit..."
Naruto se na něj zářivě usmál. ,,To by bylo super,díky.Tak co výměnou za ten oběd?"
,,Jasně."
,,Budu se těšit,"mrkne na něj ještě flirtovně Naruto než se zvedne přesně ve chvíli,kdy zazvoní a opustí třídu.
,,Já taky..."zašeptá si pro sebe Sasuke a pousměje se.Je zvláštní,že od doby co zná toho kluka se usmívá nějak často.Jak rychle ho dokázal změnit...
Uchiha vycházející ze třídy si najednou všimne Naruta opřeného o svou skříňku před kterým stojí Gaara,jeden z nejhorších rváčů ve škole.Zamračí se,oni dva se znají?Přijde mu to nějak divné,ale nechá to plavat a jde do učebny,kde mají další hodinu.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

V SasuNaru je Naruto lepší jako....

Seme
Uke
nepáruj ho s klukem,krávo! :P (xD)

Komentáře

1 ivana-chan ivana-chan | 21. června 2015 v 9:56 | Reagovat

super dobre sa to vyvija tak rychlo dalsi diel

2 Miu Miu | Web | 21. června 2015 v 11:26 | Reagovat

Ty jedna! Na túto poviedku čakám odkedy tu bol prvý diel! :D Čestné slovo, že to tu kontrolujem každý (alebo každý druhý xD) deň. A ty nič! :D Už som prestávala dúfať, ale teraz je to konečne tu :-D

3 anko-san anko-san | 22. června 2015 v 22:57 | Reagovat

Um....jsem děsný hovado ale.....necítím z toho trojku...:3...ne asi ne, ale byla by to prdel....doslova.....3:)
Je to senzační(sorry že si to čtu až teď,ale nějak nebyl čas...)
Akorát víš co je průser....že se v něm chvilkově vidim...a to nebude dobře xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama