Upozornění:

Je velmi pravděpodobné, že tu bude probíhat čistka článků.
Ano, já u sebe budu mít všechny příběhy uložené a můžete si mi o ně napsat, nicméně pro vaši případnou pohodlnost - pokud si nějaké chcete uložit na památku či ze sentimentu, doporučuji udělat tak do konce března, kdy bych nejpozději chtěla s mazáním začít.
Děkuji za pochopení.
- Sane

V zajetí (4/4)

12. listopadu 2014 v 8:06 | Anko-nee chan a vaše sakurako-neko alias Ak |  spoluautorské povídky s Anko-nee
no je tu konec takže tímto se chci omluvit Narutovi,Sasukemu,Akatsuki a všem co si to přečetli,protože je to hodně psycho :D ale snad se bude líbit a budete číst další naše prasárny :D jakože další budou....hehe :3
a gomén anko,ale můj počítač je tak blbej že to nezveřejnil -.- xD,,Vrrrr...To hovado blonďatý mi kazí všechnu zábavu."zuřil tiše Deidara potom,co kolem něj prošli Hidan a Sasori a spokojeně si chválili Uzumakiho. ,,Musím se toho malýho hovada zbavit."zasyčel a vydal se k blonďákově cele.Chlapec ležel v rohu místnosti a tiše podřimoval. ,,Zmije."syknul a došel k němu.Chvíli se na něj pohrdavě díval,ale pak ho začalo přemáhat uzumakiho vypracované tělo a andělská tvář.Nklonil se nad něj a jen tak tak se ubránil,aby se mu neotřel o rozkrok.Přiblížil se těsně k němu a nedokázal si zabránit,aby mu olízl rty.Z této hlouposti ho ale vyvedli blonďáčkovy pomněnkové oči,které se pomalu ukázaly.
,,Heh?"vydal ze sebe Naru zmateně,když si uvědomil co ten blonďák dělá.Na víc se nezmohl,ani nemohl protože jestli to pochopil dobře,tak teď dělá Akatsuki děvku a na výběr zrovna nemá.K jeho štěstí se mu to už ale začínalo zatraceně líbit.Tiše ho pozoroval a čekal,co bude chtít,jestli si pamatoval dobře,tak z nějakého hlášení věděl,že se jmenuje Deidara.
,,Stávej ty děvko,jdeš zpátky do toho zapadákova Listový."utrhl se na něj Deidara,odskočil od něj a hodil po něm černý plášť. ,,Vypadni dokud můžeš.Jdi si zašukat s malym Uchihou a tuhle organizaci nech mě."prohodil naštvaně a hned zalitoval,protože prozradil moc.
,,Ty mě...pustíš?!"znělo to tak neuvěřitelně,že se ani nedivil jeho důvodům.Každý máme svoje.Třesoucí se ruku natáhl k plášti,ale pak ji stáhl.Jestli ho Itachi už jednou chytil,může to udělat znovu...Ne,znovu mu to už nedovolí!Rozhodně vzal plášť do ruky a natáhl si ho. ,,Děkuju."zašeptal upřímně a podíval se mu do modrých znechucených očí.
,,Tseh."odsekl Deidara a otočil se.Když došel ke dveřím,tak se popuzeně otočil. ,,Pohni ty malá děvko,sám se odsud nedostaneš."chlapec za ním doběhl,jako poslušný pes,který se chce zavděčit svému pánovi. ,,Snaž se blbečku."ušklíbl se Deidara a malými chodbičkami ho vyvedl ven. ,,Ať tě tu už nevidím."sykl ještě za ním do tmavomodré noci a vrátil se do skrýše.
Naruto zoufale běžel lesem,vlastně ani nevěděl jestli běží správně,ale instinkt mu napovídal,že ano.Letmo si vybavil Sasukeho tvář a něžné obětí a to ho donutilo ještě zrychlit.Konečně doběhl k branám Konohy a pak si kriticky prohlédl své špinavé tělo,které jen trochu zakrýval černý plášť a tak vyskočil na střechu a rozeběhl se k Uchihovu domu.Konečně už stál u otevřeného okna a chtěl jít dovnitř,ale uslyšel sténání.A pak je uviděl,Sasuke seděl na kraji postele a Ino mu kouřila,mezitím co Sakura seděla vedle chlapce a líbala se s ním,přičemž jí v dlaních tiskl prsa.Všichni tři byli nazí a s Narutem se zatočila země(střecha).Do očí se mu drali slzy,když se rychle otočil a běžel pryč...
Pein se zrovna vracel z prázdné cely.Vlastně ani nečekal,že by Naruto zůstal,ale s Deidarou si to pořádně vyřídí.Konec konců byl Naruto dobrá děvka.Zvedl pohled teprve,když zaslechl něčí kroky.Z pohledu se mu vytratilo podráždění a vystřídal ho škodolibý úšklebek. ,,Takže jsi se vrátil..."pronesl k mlčícímu Narutovi,který nedokázal odpovědět a jen stál na místě.Vůdce Akatsuki pomalu došel k chlapci a až moc něžně na tak mocného a na první pohled nelítostného muže ho pohladil po tváři.Ani jeden už nechtěl nic říct.Blonďáček měl zlomené srdce,které mu mohli zpravit jen krutí Akatsuki a Pein měl v sobě neutišený chtíč,který mohl uspokojit zase jenom Naruto.Pevně si proto blonďáčka přitáhl k sobě a...

owari :3

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

kdo píše líp?

Anko-sama
Ak-báka

Komentáře

1 anko-san anko-san | 13. listopadu 2014 v 18:07 | Reagovat

Ehm...jaký prasárny? Tohle je povídka na úrovni! :DDDD :'D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama