Upozornění:

Je velmi pravděpodobné, že tu bude probíhat čistka článků.
Ano, já u sebe budu mít všechny příběhy uložené a můžete si mi o ně napsat, nicméně pro vaši případnou pohodlnost - pokud si nějaké chcete uložit na památku či ze sentimentu, doporučuji udělat tak do konce března, kdy bych nejpozději chtěla s mazáním začít.
Děkuji za pochopení.
- Sane

V zajetí (3/4)

11. června 2014 v 12:13 | Anko-nee chan a vaše sakurako-neko alias Ak |  spoluautorské povídky s Anko-nee
mno lidi to už je trochu moc.....ehe jako poslední díl jsme sem daly 30.dubna....jejda xD
a to ani nemluvím o tom,že totálně kašlu na povídky.....to to sluníčko...ono vyčerpává.....hehe xD
Ale jako musim si utřídit povídky,zjistit co všechno musím dopsat a tak dále...a až to udělám tak vám to sem hodim.....snad xD
VAROVÁNÍ:když máte jednoho sexy ukeho a jednoho sexy semeho dopadá to dobře,ale když máte jednoho sexy ukeho a dva sexy seme dopadá to ještě líp :3Naruta probudili dva mužské hlasy.Nevěděl jak dlouho spal,ale prázdný žaludek prozrazoval,že dlouho.Přibližující se hlasy sílily a konečně se otevřely kovové dveře.Světlo které sebou přinesli se rozlilo po místnosti a ozářilo tak jejich tváře.
,,Sasori...Máme tady krásné mladé masíčko."ušklíbl se Hidan a došel blíž k blonďáčkovi.Rudovlásek jen tiše zavřel dveře a došel vedle Hidana ,,Hm...Není tak špatnej."opakoval stále Hidan,pak se sklonil k ležícímu Narutovi a ukazovákem mu přejel po břiše.Sasori bělovláska mírně odstrčil,jakoby byl milý otravný pejsek.Vzal Narutovu bradu mezi dva prsty a mírně ji natočil. ,,Byla by z tebe krásná loutka...Nazval bych ji lehká děvka Naru-chan."
Blonďáček na to něco jen naštvaně zavrčel pak ho chytil za ruku a srhnul k sobě,taže ho tak políbil.Zaklonil hlavu a pootevřel rty jakoby se tím červenovláskovi nabízel.Tedy ne,že by si hodlal přiznat,že se mu jeho uvěznění u akatsuki začíná líbit.
,,Někdo je tady dost divokej."ušklíbl se Hidan ,,ale já chci taky."potom se sklonil a začal chlapci kouřit.Naruto vzrušeně zavzdychal do polibku a kyčlemi vyšel Hidanovi vstříc.Sasori rozpojil jejich polibek a překvapeně se na chlapce podíval ,,Já myslel,že se budeš víc vzpouzet."Naruto ale nedokázal odpovědět.Celou svou mysl soustředil jen na hidanovu hlavu ve svém klíně,jeho jazyk,zuby a rty.
Naruto ho vytáhl na nohy a přitáhl si ho k sobě,jazykem mu přejel po krku a po hmatu mu strhl plášť z ramen.Triko neměl,ale kalhoty mu dost překážely.Dravě ho kousl a rukou se mu přiblížil k rozkroku.Zadíval se do rudých očí ve kterých hledal odpor nebo povolení.
V Hidanových očích se ale nedalo najít nic jiného,než žhavý chtíč.Naruto si začal s Hidanem pohrávat,což ublížilo egu Sasorio.Rudovlásek se přiblížil k nahému blonďáčkovi a vnikl do něj zezadu ukazovákem.Naruto stáhl svaly a zaklonil překvapením hlavu dozadu.Tiše zasténal a bělovlásek se k němu naklonil a pomalu mu olízl tvář.
Naruto si kleknul před Hidana a vzal ho celého do úst,zároveň vzal do ruky Sasoriho dlaň a přesunul si ji na zadek,tou druhou se v něm rudovlásek pohyboval.
Hidan se podíval na oblečeného Sasoriho a kunaiem připevněným na kalhotách mu rozpáral plášť a poškrábal jemnou sametovou pleť,z které ihned vyteklo pár kapek krve.
Naruto se otočil k Sasorimu a něžně mu je slízal,nevědomky tak Hidanovi nastavil své pozadí a když si to uvědomil usmál se. ,,Pojď do mě."zavrněl na bělovlasého přes rameno a naschvál se ještě zavrtěl.Pak se zase věnoval Sasorimu a při tom ho svlékal jakoby nic.Dobře ale věděl,že Hidan jeho slovům vyhoví.
Hidan přistoupil k modroočkovy a chytil ho za boky. ,,Jak si přeješ."pak do něj hrubě vnikl,až se blonďák zalkl a zaťal nehty do Sasoriho kůže. ,,A na mě snad zapomeneš nebo co?"zavrčel pobaveně rudovlásek,předklonil Naruta a nacpal mu mezi rty svůj penis.Narutovi zpod zavřených víček vytekla slza,ale nebyla to slza bolesti,ale štěstí a slasti.
Kdyby mohl něco by odpověděl,ale s plnou pusou to nešlo.Tak aspoň Sasoriho penis obkroužil jazykem a pak mezi rty vsál špičku,na to červenovlásek zavzdychal.Bolesti zadní části se blonďák sice neubránil,stěžovat si Hidanovi ale nehodlal,věděl,že se to za chvíli zlepší a tak zatnul svaly,aby tak Hidan měl ještě lepší zážitek z těsnosti jeho těla.
Bělovlasý se chopil Narutových boků a přirazil hruběji.Naruto leknutím lehce stiskl Sasoriho penis v zubech.Hidan se ušklíbl bolestnému výrazu Sasoriho tváři a naschvál přirazil stejnou silou ještě dvakrát,ale Naruto tentokrát své čelisti uhlídal.
Jen na chvíli pustil Sasoriho penis z úst,když s úšklebkem vyslovil svou otázku. ,,Když spolu šukáme tak jak se vlastně jmenujete?"vážně ho to zajímalo,pár lidí od Akatsuki znal z hlášení,ale o těhle dvou sexouších nikdy neslyšel.Pak vzal zase do pusy červenovláskům penis a hlavou několikrát rychle zapohyboval,aby ho tak při své odpovědi donutil sténat.
,,Sa-"začal Sasori,ale musel svou odpověď přerušit hlasytým zasténáním,jak blonďáček plánoval. ,,-sori."dopověděl a v duchu na sebe zuřil,zatímco Hidan naposledy přirazil a udělal se do Naruta. ,,Hidánek."ušklíbl se a poplácal chlapce po zadku.V tu chvíli s úlevným zasténáním vyvrcholil i Sasori.
Naruto se snažil všechno spolikat ale postupně se to zdálo nemožné a tak mu sperna stékalo po bradě.V tom ho něco napadlo a tak s drzostí chytil Hidana za ruku a hrubě ho donutil spolikat zbylé sperma,které měl v puse i to co mu steklo.Pak si sednul,roztáhl nohy aby oba muži dobře viděli co dělá a rukou si sám zajel do klína.Věděl,že jsou vlastně jeho věznitelé ale i tak k nim vysílal pohledy ,,Můžete to udělat vy..."
Oba muži vykročili k Narutovi ve stejnou chvíli.Ani jeden z nich o tuhle příležitost nechtěl přijít a ani jeden se tak nehodlal vzdát.Natlačili se k blonďatému chlapci a začali se postrkovat jako malé děti. ,,Neřekl jsem,že jen jeden."ušklíbl se Naru,ale hned vzápětí si uvědomil,že nedělá dobře.První jeho myšlenka byla,že nejprve jeden a pak druhý,ale muži to pochopili zjevně jinak.Oba strčili do Naruta prostředníky a začali se v něm pohybovat.Uzumaki zasténal a stáhnul svaly.Sasori se pousmál a vložil si do úst jeho penis.Netrvalo to dlouho a po přidání obou ukazováků a Sasoriho snaze Naruto vyvrcholil. ,,A já myslel,že jsi tu nedobrovolně."
Na to mu chlapec neodpověděl ,,Ach bože."zasténal až pak mu došlo že boha se nedovolá.Kdyby existoval nikdy se mu nic takovýho nestalo,ale jemu už to vlastně ani nevadilo.Byl v pekle a neskutečně si to užíval...
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

kdo píše líp?

Anko-sama
Ak-báka

Komentáře

1 :D Hádejte kdo :D Hádejte kdo | 16. června 2014 v 22:51 | Reagovat

Achjo, co vy nevymyslíte xD

2 Hádejte kdo po 2. Hádejte kdo po 2. | 16. června 2014 v 22:54 | Reagovat

Sakra já to odeslala xD
Občas mi chvíly trvalo než sem se zorijentovala kdo kde je... :D Holt 2 úchylný magoři který uměj psát, píšou úchylnou povídku :D

3 Kay-Tee O'Sarian Kay-Tee O'Sarian | 10. července 2014 v 21:29 | Reagovat

A doprdele ^.^ já nic, když ono... so much feels to me, so much *^~^*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama