Upozornění:

Je velmi pravděpodobné, že tu bude probíhat čistka článků.
Ano, já u sebe budu mít všechny příběhy uložené a můžete si mi o ně napsat, nicméně pro vaši případnou pohodlnost - pokud si nějaké chcete uložit na památku či ze sentimentu, doporučuji udělat tak do konce března, kdy bych nejpozději chtěla s mazáním začít.
Děkuji za pochopení.
- Sane

V zajetí (2/4)

30. dubna 2014 v 14:25 | Anko-nee chan a vaše sakurako-neko alias Ak |  spoluautorské povídky s Anko-nee
Další díl v zajetí co píšem s anko....možná pozdějc dodám i poslední díl tamtý píčoviny...sadisty
PS.a užijte si čarodky :3
UPOZORNĚNÍ:Má vůbec cenu něco dodávat? xD
Pein seděl na židli a sledoval blonďatého spícího chlapce.Chlapcovo tělo viselo bezvládně na řetězech přikovaných ke stropu.Po chvíli se chlapci zachvěli víčka a řetězy hlasitě zarachotily.
,,Um...Kde-kde to jsem?"zauvažoval Naruto do šera a několikrát zamrkal,aby se mu zrak vyjasnil.V tom se mu začali vracet vzpomínky jedna po druhé.Byl doma a unesl ho Itachi,pak ho znásilnil a on omdlel.Až v té chvíli si uvědomil,že visí na řetězech a není tam sám.
,,Šípková růženka se probudila!"ucedil Pein jedovatě,ale nespouštěl při tom pohled z Narutova odhaleného těla.Zvednul se ze židle a přišel blíž ke kuse masa visícímu ze stropu.Přejel mu prstem po vypracovaném břiše a s potlačovaným smíchem sykl ,,Rau."
,,Co-co to děláš ty hovado!"vyjel na něj a až pak mu došlo,že to samý řekl Itachimu a jak to dopadlo,otřásl se jen nad tou vzpomínkou.
,,Hm...Otevři pusinku a řekni ááá."posmíval se zrzek a zvedl ruku s viagrou mezi prsty.Naruto pevně sevřel ústa,ale Pein byl silnější a čelisti mu od sebe odtáhl ,,Je to asi třicetkrát silnější než normální viagra,takže jsi jasnej broučínku."
Blonďák chtěl něco namítnout,ale ve chvíli kdy ústa pootevřel mu tam zmíněnou drogu vsunul a on s hrůzou i polkl proti své vůli. ,,Šmejde!"zavrčel a pokusil se muže kopnout.Bezvýsledně.
Pein s pobavením sledoval,jak se ho blonďáček snaží uhodit,nebo jinak ublížit.S větším zájmem už ale sledoval jak se účinky viagry začínají projevovat.
Naruto také pocítil nějakou změnu a teplo sálající z jeho těla ho lákalo,nemohl odolat i když chtěl,ale chlad v místnosti ho přesvědčil o opaku a tak nejistě pohl nohou.Jeho postoj vůči takzvanému nepříteli se změnil a on už o něco jistějším pohybem obtočil nohu okolo Peinova pasu a přitáhl si ho blíž k sobě.
Pein se s úšklebkem a kalhoty mu sjeli po nohách k zemi.V tu chvíli si snad už po stý připoměl jednu z nepsaných zákonů Akatsuki a to ,,Nikdy nenosit spodní prádlo,,.Chytil Naruta za boky a nasměroval ho na svůj penis.
Ten zapoměl na svou hrdost a soustřdil se jen na slast,kterou mu způsobovali všechny ty doteky a jako levná děvka si ho přitáhnul co nejhlouběji do sebe to šlo.Hned po tom přírazu hlasitě zavzdychal,bolest kterou čekal po zkušenostech s oběma Uchihy se ale nedostavila a místo ní se jeho tělem rozlévalo vzrušení ze kterého se mu až zatmnělo před očima.
Vůdce Akatsuki s nadšením pozoroval,jak se mu Uzumaki poddal a jak ho v jeho činech ještě podporuje pánví jdoucí proti němu.Sklouzl jednou rukou k jeho pozadí a zintenzivnil a zdůraznil prudké přírazy.Pak zaklonil hlavu a zrzavé vlasy ho zašimrali na zádech.V přívalu vší té energie,slasti a vzrušení hlasitě zasténal a udělal se do Naruta.
Když mladší chlapec ucítil to teplo v něm,tak s dost hlasitějším zasténáním postříkal svého věznitele,pak všechny jeho vysílené svaly vypověděli službu a on zoufale zůstal viset.S prosbou v očích sledoval Peina a doufal,že ho odpoutá.
Vůdce akatsuki se jen škodolibě zasmál.Vyprostil se z blonďatého chlapce a poodešel o pět metrů dál,pak se pohrdavě podíval na bezmocného Naruta,kterému na tváři hrála bolest. ,,Za tvé služby."zašklebil se a jediným pohybem odpoutal Naruta,ten jen s tupým úderem dopadl na zem.
ten se pokusil postavit,ale nohy měl jak z rosolu a tak po několika pokusích to vzdal,doplazil se k chladné zdi a zavřel oči.Ignoroval zřejmou přítomnost vůdce Akatsuki a usnul.Po dlouhé době byl jeho spánek dlouhý a klidný.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

kdo píše líp?

Anko-sama
Ak-báka

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama