Upozornění:

Je velmi pravděpodobné, že tu bude probíhat čistka článků.
Ano, já u sebe budu mít všechny příběhy uložené a můžete si mi o ně napsat, nicméně pro vaši případnou pohodlnost - pokud si nějaké chcete uložit na památku či ze sentimentu, doporučuji udělat tak do konce března, kdy bych nejpozději chtěla s mazáním začít.
Děkuji za pochopení.
- Sane

V zajetí (1/4)

5. dubna 2014 v 20:04 | Anko-nee chan a vaše sakurako-neko alias Ak |  spoluautorské povídky s Anko-nee
hehehe zapoměla jsem že to sem máme dát :D sry mina-chan ;) ale bude se vám to líbit psala to anko-nee :D

UPOZORNĚNÍ:úchyláčci pozor :DItachi běžel temným lesem a přitom si zlostně vzpomínal na rozhořčený příkaz Peina.
,,Padej pro Naruta!Konan odjela a já si nemám do čeho píchnout!"
,,Tohle ti oplatim ty idiote...!"zavrčel Itachi,ale to už stál na okraji Konohy.
Naruto vyčerpaně padl na postel a stáhl černovlasého chlapce tak na sebe. ,,Sasu..."zavzdychal a pak naprázdno pootevřel rty v němém výkřiku.No jo,sexu se Sasukem se prostě nic nevyrovnalo.
,,Bastarde"zašeptal Itachi a probodával při tom Naruta pohledem.Stál na střeše protějšího domu a vítr,který si pohrával s jeho vlasy a dlouhým pláštěm mu dodával na děsivosti...
Ale Naruto si postavy na střeše nevšiml,momentálně se nedokázal soustředit na nic jiného než na sperma vytékající z jeho pozadí,když se Sasu zvedal.Ten si oblékl kalhoty a bílou košili,pak ho ještě dravě políbil a se slovy ,,Uvidíme se zítra..." opustil narutův byt.
,,Můj mladší bratr je svině..."pousmál se hrdě Itachi a jedním skokem přistál na narutově okně. ,,Čus Uzumaki."zašklebil se zle černovlásek a než stačil blonďáček cokoliv namítnout,tak už byl omráčený na Itachiho zádech.Pak Uchiha nenápadně proklouzl Konohou a vydal se zpět k skrýši Akatsuki.
Po půl hodině se blonďák vzbudil.Nepamatoval si,kdy usnul a taky nechápal jakto,že je v lese.Jen matně si uvědomoval,že ho někdo nese a vlaje za nimi černý plášť s červenými obláčky .
,,Akatsuki!"vykřikl zmateně,to mu už ale někdo zacpal hubu.
,,Zmlkni."zasykl Itachi a hodil blonďáčka na zem,kde si na něj obkročmo sedl. "Drž hubu a nic se ti nestane...no, i když..."zamyslel se černovlásek a přiblížil se k modroočku blíž,aby ho políbil na krk.
,,Co-co to děláš ty hovado!"zavřeštěl Naruto a pokusil se ho odstrčit,vzpoměl si,že stejnou věc dělával i Sasu,ale přiznejme si,že zkušenosti Sasukeho a Itachiho jsou hodně rozdílné.
,,No ták."zapředl Ita a zajel jednou rukou chlapci do kalhot.Blonďák sebou prudce škubl,ale Uchiha mu přirazil loket k ohryzku a násilím ho přitlačil k zemi. ,,No tááák...koťátko...neškubej sebou..."ušklíbl se a poslal mu vzdušnou pusu.
Mladší z nich se otřásl odporem a pokusil se nezvracet,ještě štěstí,že neměl co.Neměl se jak bránit,a tak se vzdal a Ita si toho musel všimnout, když tělo pod ním povolilo. Blonďák to chtěl mít hlavně už za sebou.
Černovláskův obličej zkřivil vítězný úšklebek.Jedním trhnutím blonďáčkovi strhl kalhoty a trenky.Aby se pojistil,že mu obět neuteče,tak si do ruky vzal kunai a přidržel ho chlapci u krku. ,,Když už ses podvolil."zašvitořil a rozepnul si pásek u kalhot.
,,Ne,ne,ne,ne,ne,ne,ne!Na to zapomeň.To se tam...To se tam nemůže vejít!"zaječel histericky Naruto,jakmile viděl Itachiho mužství,ano ten debil neměl spodky.
,,To si piš,že vejde."ušklíbl se Ita a donutil mladšího přejít na všechny čtyři.Vnikl do chlapce ukazovákem a prostředníkem,načež pod ním ublíženě zasténal.Po chvíli to ale černovlasého přestalo bavit a přirazil kyčlemi proti blonďákově pánvi.
Narutovi stékaly z očí slzy a snažil se nemyslet na to,co Itachi dělá.Sice už nebyl panic,přesto ale hlavně kvůli Itachiho nešetrnosti už bolestí ani nevydržel na čtyřech a tak se svezl na zem.
Itachi si prostě užíval své nadvlády a toho,že to Naruto tak brzo vzdal.Uchiha se už spíše než nedokázal,nechtěl krotit.Prudce přirážel proti Narutovi a po chvíli tělo pod ním ochablo a znehybnělo.
Bolest se pořád stupňovala a když ucítil,jak z něj mezi přírazy vytéká krev smíšená se spermatem jeho psychika to nevydržela a konečně omdlel.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

kdo píše líp?

Anko-sama
Ak-báka

Komentáře

1 sifikilian sifikilian | 6. dubna 2014 v 0:26 | Reagovat

Prej: To se tam nemůže vejít! xD
To mně fakt nejvíc rosekalo... Teda kromě toho že ho v jednom díle vojeli už dva kluci ... :D
NjN, to se dalo čekat :)
Vážně boží začátek povídky :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama